Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Praszka


Recommended Posts

  • Replies 893
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja wiem że oficjalnie wiek nie jest wyznacznikiem i takie tam, ale chyba wszystkie Twoje posty w temacie powinny polecieć, bo nic nie wnoszą. Masz jakiś problem który chcesz rozwiązać, planowany zakup sprzętu, albo pytanie? Czy po prostu chcesz pogadać? Wiesz jakie płyty chcesz nosić?

 

Te dwa PC różnią się raczej miejscem na wkłady miękkie, a jeśli chodzi o powierzchnię, to chyba P.S.P.B-2 jest większy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Zamówiłem sprzęcior, ale wybrałem ścieg mocujący tasmę: zwykły.

Chciałem zamienienić na rygiel, ale nie wprowadza się poprawek do już kupionych produktów.

Pytanie, czy można taki rygiel zrobić samemu, ewentualnie oddać do krawca?

No i czy ten rygiel jest tak bardzo ważny? Czy może ujdzie na zwykłym mocowaniu taśmy?

Link to post
Share on other sites

Chciałem zamienienić na rygiel, ale nie wprowadza się poprawek do już kupionych produktów.

Dziwna sprawa, próbowałeś dzwonić? Z własnego doświadczenia wiem, że firma zawsze jest frontem do klienta :maniak_usmiech: i zmiany w zamówieniu można załatwić od ręki.

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem sprzęcior, ale wybrałem ścieg mocujący tasmę: zwykły.

Chciałem zamienienić na rygiel, ale nie wprowadza się poprawek do już kupionych produktów.

Pytanie, czy można taki rygiel zrobić samemu, ewentualnie oddać do krawca?

No i czy ten rygiel jest tak bardzo ważny? Czy może ujdzie na zwykłym mocowaniu taśmy?

Pytanie kiedy składałeś zamówienie , kiedy tobie przypomniało się o ryglu? Teoretycznie wszystko da się poprawić :]
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Interesują mnie ładownice/cargo. W Praszcze jest 10/15 ~ zł taniej w porównaniu do Lublińca. Nie miałem wyrobów żadnej z firm, czy te 10/15 ~ zł wyższej ceny jest tego warte? Kwoty nie duże, ale jak wszystko zliczyć to zostanie na jakieś inne drobiazgi.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Poprosiłem o materiały w z obu Miwo, w kolorze coyote brown i zamieszczam podglądowe zdjęcie tego co otrzymałem.

 

Na górze z flash'em, na dole bez.

 

Po lewej Miwo Lubliniec, po prawej Miwo Praszka.

 

 

169rlv4.jpg

 

 

Cenowo wygrywa Praszka, ale po porównaniu z tym co mam, zdecydowanie lepiej będzie współgrać Lubliniec i tam też złożyłem zamówienie.

Edited by Ylang
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Kolory "Olive" przedstawione na stronie Praszki to kompletna porażka. W jaki sposób mam zdeterminować który pasuje do mojego szpeju, skoro to nie są faktyczne zdjęcia tych materiałów, tylko bullshit z fotoszopa!

 

Czy ktoś z was ma może jakieś oporządzenie w oliwce od Praszki? Mój cały szpej to Olive Drab i szukam pasujących do niego ładownic do AK. Widziałem zdjęcia od Ace kilka stron wcześniej, wygląda na to że Nato Olive jest najbardziej zbliżone, ale wolałbym mieć pewność. W ostateczności będę musiał kupić dwie sztuki, każda w innym kolorze i sprawdzić samemu, choć z wiadomych względów wolałbym nie. ;)

Link to post
Share on other sites

Kolory "Olive" przedstawione na stronie Praszki to kompletna porażka. W jaki sposób mam zdeterminować który pasuje do mojego szpeju, skoro to nie są faktyczne zdjęcia tych materiałów, tylko bullshit z fotoszopa!

 

Kolorów tkanin nigdy nie należy porównywać na podstawie zdjęć, gdyż te mocno je przekłamują. Dodatkowo robi to monitor. Jak już napisano wcześniej, należy się pytać o próbki tkanin.

 

 

A wystarczy napisać do miwo prośbę o wysłanie próbek materiału :icon_wink:

 

P1030253.JPG

 

Olive MP - jeśli OD masz "soczyście" zielone to nie będzie pasować, bo jest szaro-zielony ten olive MP.

 

Sądząc po fakturze materiału i współgraniu kolorystycznym z taśmami mogę napisać z dużą dozą prawdopodobieństwa iż nie jest to kolor "RAL 7013-OLIVE", ten jest ciemniejszy i bardziej zielony (to jest ten sam kolor mylnie nazywany przez Red River "bottle green"). Prawdopodobnie jest to CORDURA w kolorze "ranger green" bądź "nato olive" (RAL 7013) produkcji CF WEBER.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ja Ci odpowiem ;)

 

Jeśli chodzi o kolor ranger green to zasadniczo w Polsce używa się tkanin wyprodukowanych przez niemiecką firmę CF WEBER, zarówno jeśli chodzi o 560dtex i 1100dtex. Tkaniny tej używają m.in.: Maskpol, Lubawa, Miwo, Iwo Hest (Redriver), my i wiele innych firm. Uszyte z niej zostały m.in. kamizelki Velociraptor dla BOR, Reccon dla Wojsk Specjalnych. Dlatego nie powinno być różnicy w odcieniu ranger greena między polskimi producentami oporządzenia. Pamiętać trzeba o jednym, odcień będzie różnił się między 560dtex i 1100dtex co jest związane z inną grubością włókna.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...