Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o obsłudze i produktach) #1


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Hubert, nie prowokuj. Akurat pomylic ten PC + beltkit nie trudno gdy sie juz to widzialo wczesniej.

 

Konczac watek.

Firme lubie i jej "kibicuje". Po prostu spodziewalem sie prezentacji w bardziej rozbudowanej formie. No... Chyba, ze MIWO-L wybralo sie na aktualnie trwajacy MILPOL, by tam szerzej zaprezentowac nowa linie projektowa.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Ok, panowie jutro mija tydzień od zakończenia MSPO. Ktoś był, coś ciekawego widział? Na zdjęciach manekina wyżej widać sporo, ale jednak nie wszystko. ;-)

Głównie chodzi mi o nowości związane z mundurem i wszelkiego rodzaju oporządzenia noszonego na pasie, ale moja laickość nie pozwala stwierdzić, czy, np. ten mundur to już mod.2, czy może nie.

 

@Catch22

Mógłbyś zdradzić, czy/kiedy szykuje się aktualizacja nowości na stronie MIWO/L?

 

pozdrawiam,

Kamil

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tekst ze strony Miwo-Military Lubliniec:

 

MIWO MILITARY LUBLINIEC nigdy nie produkowało kamizelek KT-12. Wadliwe egzemplarze należy reklamować w firmach, które je Państwu sprzedały. OSOBY, KTÓRE OSZUKANO INFORMACJĄ, IŻ NABYŁY PRODUKT NASZEJ FIRMY PILNIE PROSIMY O KONTAKT !!!

 

Co to za zamieszanie - kto wrzucił podrubę ML na rynek ?

Link to post
Share on other sites

Lubliniec nie produkował KT-12 z założenia bo produkuje tylko sprzęt modułowy - a więc KP i KSP.

 

KT-12 kopiował m.in Ivo-Hest, BJ-System i Polskór - natomiast zdarzało się że trafiały do nas reklamacje cudzych produktów, których nie mieliśmy w produkcji, a były sprzedawane przez kogoś jako nasze.

Edited by Catch22
Link to post
Share on other sites

Catch, kiedy będzie wiadomo coś więcej o

EPM1.jpg

??

Bo bardzo mi się to podoba :)

Można prosić więcej zdjęć? Interesuje mnie jak to od tyłu wygląda, są dodatkowe dwa gumowe "stringi" podciągające udowe taśmy do góry? Czy taśmy od tyłu są gołe taśmy, czy są jakieś mini-comfortpady aby się zbytnio pod półdupki nie wrzynało?

Czy pas główny jest profilowany?

Jak wyglądają te szelki od tyłu? I jaka będzie ~cena tego?

Link to post
Share on other sites

Pytanie:

 

Które ładownice na granaty wybrać, jeśli zależy mi na zmieszczeniu

granatów airsoftowych robionych rolek od srajtaśmy? Pytanie dość

dziwne, bo pewnie pod tym kątem nikt nie szyje, ale może użytkownicy

coś doradzą. Do których granat tej wielkości będzie najlepiej pasował?

 

 

Dziękuj i pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...