Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o obsłudze i produktach) #1


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zakładkę "nowości" zrobimy w grudniu. Teraz mamy dużo roboty z realizacją zamówień dla BOR, ABW, Straży Granicznej i policji. Za to w przyszłym roku przenosimy firmę do nowej siedziby. Bardzo cieszy mnie fakt, iż Panowie zauważyli jak dużo nowości pojawiło się w naszym sklepie w ostatnim czasie.

Ponadto wyjaśnię sprawę błędnej nazwy "plate carrier": nie wszyscy są doskonali i biegle znają angielski i "tylko ten nie popełnia błędów kto nic nie robi". Wszystkich, którzy byli urażeni nieprawidłowym zapisem serdecznie przepraszam i najważniejsze, że wiem jak to wyprodukować a nie tylko jak zapisać.

 

W sklepie mamy jeszcze więcej nowości, ale zostawiamy je do końca roku w stanie nieaktywnym (niewidoczne dla klientów sklepu) bo dopiero po przeprowadzce do nowej siedziby będziemy mogli zwiększyć nasze moce produkcyjne.

 

 

www.miwomilitary.pl

miwo@miwomilitary.pl

Link to post
Share on other sites

Czy pisząc "nowa cordura" miał Pan na myśli cordurę 1100 w kolorze oliv drab ? Jeżeli tak, to informuję, iż już od bardzo dawna każdą z naszych kamizelek (z wyjątkiem tych z siatki konstrukcyjnej) produkujemy z tej tkaniny (jak również ładownice, kieszenie itp). Dodatkowym walorem jest lekkość tej tkaniny. Bardzo odczuliśmy to ważąc naszą nową kamizelkę zintegrowaną ciężką z dodatkowym wyposażeniem, której kilka prototypów zrobiliśmy na prośbę BOR i pod ich nadzorem (pokrowce wraz z dodatkowym wyposażeniem do tych kamizelek - zamiast balistyki pianka- zamierzamy wprowadzić do sprzedaży dla klientów indywidualnych w przyszłym roku).

 

 

 

www.miwomilitary.pl

miwo@miwomilitary.pl

Link to post
Share on other sites

A jeszcze jedno pytanie mam.

 

Na drugiej stronie wątku Catch22 pisał, że zamierzacie (jeśli dobrze zrozumiałem) zmienić taśmy (PALS) w swoich produktach. I tu moje pytanie... czy tak sie stało? Czy nadal jest to "plan"? Te które widać na zdjęciu troszkę się tak jakby świecą, tzn są dużo jaśniejsze od kamizelki i jakoś to psuje ogólny efekt.

Link to post
Share on other sites

A jeszcze jedno pytanie mam.

 

Na drugiej stronie wątku Catch22 pisał, że zamierzacie (jeśli dobrze zrozumiałem) zmienić taśmy (PALS) w swoich produktach. I tu moje pytanie... czy tak sie stało? Czy nadal jest to "plan"? Te które widać na zdjęciu troszkę się tak jakby świecą, tzn są dużo jaśniejsze od kamizelki i jakoś to psuje ogólny efekt.

 

W przyszłym roku mamy zamiar zmienić rodzaj stosowanych przez nas taśm a właściwie dać ludziom wybór, bo - niestety- lepsza jakość taśm wiąże się z wyższą ceną - a wielu klientom i tak nasze ceny wydaja się wysokie.

Link to post
Share on other sites

Trochę źle się wyraziłem z tym efektem. Chodzi mi o to czy te jaśniejsze nie są zbyt jasne, bo zakupionego sprzętu będę używał również w lesie i czy te PALSy których nie pokryje kieszeniami nie będą się zanadto świecić np. w słońcu. Może przesadzam, ale na tych zdjęciach z początku tematu dość mocno biją po oczach.

 

I jeszcze jedno: czy między taśmami Polskimi a zagranicznymi jest przepaść jakościowa?

Link to post
Share on other sites

NO TO SZYBKA ZMIANA WĄTKU:

 

OD DZISIAJ WYPRZEDAŻ MUNDURÓW US2007 ZE STÓJKĄ I KOŁNIERZEM, Z RIP STOPU, W POLSKIEJ PANTERZE LEŚNEJ, WYPRODUKOWANYCH PRZEZ MIWO MILITARY LUBLINIEC. CENA KOMPLETU TO JEDYNIE 260 ZŁ. Mundury zamawiać mailem na miwo@miwomilitary.pl

 

Z powodu rychłej przeprowadzki do nowej siedziby firmy wietrzymy magazyny. W promocji mamy również mundury w innych kamuflażach.

 

A jest jakaś różnica pod względem łatwopalności tych materiałów, tzn. poliamidu i poilpropylenu, czy też ta zmiana wynika z innych przesłanek?

 

Jak już wspomniałam, chcemy dać klientom możliwość wyboru rodzaju taśm. Taśmy z TECH BANDU może nie są najlepsze, ale są całkiem dobre a przede wszystkim tanie. Można tak jak proponuje Catch22 wprowadzić nowe i lepsze taśmy, podnieść w związku z tym ceny i uszczęśliwić klientów na siłę, wmawiając im, że to my wiemy co dla nich jest najlepsze, a jak tego nie docenią to wypad. Bardzo łatwo tak mówić, gdy nie ma się pojęcia o tym jak funkcjonują tego typu przedsiębiorstwa na polskim rynku, gdy wszystko się ocenia z boku. Gdyby Catch22 zainwestował w takie przedsiębiorstwo dorobek całego życia swojej rodziny, gdyby pracował tak jak my od przeszło roku po prawie 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, bez urlopów i zwolnieć lekarskich, gdyby jeszcze włożył w to całe swoje serce, wszystką wiedzę, umiejętności i doświadczenie życiowe, gdyby wreszcie miał na codzień kontakt z klientami, którzy liczą każdą złotówkę bo ich mają niewiele - to na pewno nie chciałby uszczęśliwiać nikogo na siłę...

 

Na szczęście w MIWO MILITARY Lubliniec tak nie będzie. już wkrótce klienci dostaną możliwość wyboru rodzaju taśm. Ci, dla których ważna jest przede wszystkim cena nadal będą mogli zamawiać nasze produkty z tanimi taśmami. Natomiast Ci, którzy będą chcieli mieć lepsze taśmy zapłacą po prostu trochę drożej. Lepsze w tym wypadku może znaczyć bardzo wiele, ale przede wszystkim wytrzymałość splotu, grubość taśm i właściwość "nieświecenia" w podczerwieni

Link to post
Share on other sites

Wszystko jest na stronie:

 

Kieszeń na opatrunek: wys.14 cm, szer.10 cm, głęb.5 cm

http://www.miwomilitary.pl/?p=8.285.NA-OPA...S.-POLSKI.C-14B.

Kieszeń na IPP: wys.14 cm, szer.9 cm, głęb.5 cm

http://www.miwomilitary.pl/?p=8.26.NA-IPP-...TEM-POLSKI.C-15.

Małe cargo uniwersalne: wys.18 cm, szer.12 cm, głęb.9 cm

http://www.miwomilitary.pl/?p=8.29.CARGO-M...TEM-POLSKI.C-18.

Link to post
Share on other sites

Czy Wy też macie problem z wysyłaniem maili do Miwo Lubliniec?

 

Bo czekam już 3 tydzień na 2 Plate Carrier-y i nic.

 

Chyba bedzie trzeba sie kontaktować innymi sposobami.

 

 

Cóż, zmówienie do Pana zostało wysłane. Żadnego maila z informacją, że go Pan jeszcze nie otrzymał od Pana nie dostaliśmy, a przecież są jeszcze telefony... i Pan nie zadzwonił, że jest jakiś problem. W żadnym wypadku przeprowadzka firmy nie będzie się nigdy u nas wiązała z brakiem możliwości komunikacji z klientem, choć bardzo dziękuję Catsch22 za wstawiennictwo. Dopiero musiałam wejść na to forum aby się dowiedzieć, że jest jakiś problem.

 

Drogi i miły kliencie SAWICZ ładnie to tak skarżyć na forum, że ma się jakiś problem? Nie lepiej było się bezpośrednio skontaktować z firmą choćby telefonicznie? Jedyna możliwość nieotrzymania Pańskiego maila przez nas mogła być taka, że ma Pan strasznie zawirusowany komputer i nasz system z tego powodu by go nie przyjął, ale wtedy mail wróciłby do Pana z odpowiednią informacją.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że nie będzie. Przeprowadzka do nowej siedziby to nasz problem a nie naszych klientów i absolutnie żaden klient z tego powodu nie ucierpi. Wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane na czas. Co więcej po przeprowadzce przez nasz sklep internetowy zaczniemy wprowadzać nowe produkty np. kilka plecaków różnej wielkości, stroje maskujące dla snajperów, kilka nowych modeli kamizelek zintegrowanych (bez balistyki), poprawiony wzór munduru zgodnie z uwagami użytkowników z Afganistanu i Iraku itd.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam że najpierw na forum wygłosiłem swoje problemy zamiast zadzwonić.

 

Paczka doszła więc jeszcze raz szczerze przepraszam panią Renatę Michalik i całe Miwo Lubliniec za moją postawę.

Powinienem mieć do was więcej zaufania.

 

Dalej pozostaję Waszym klientem.

 

Plate Carrier jest poprostu piękny. :uśmiech:

 

Pozdrawiam i przepraszam za kłopot ;-)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...