Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o obsłudze i produktach) #1


Recommended Posts

Offtop

 

Nowe czapki i kapelusze? Hmm... to może by tak tą rogatywkę polową (czy jak to się nazywało) wypuścić w panterze rip-stop (leśna i pustynna) . Tak wiem że może być mało praktyczna żle się kojarzyć itp, itd ale w końcu niemcy mają swoją charakterystyczną czapę , Marines mają , pewnie jeszcze kilka przykładów by się znalazło. Pustynna mogła by mieć nakarczek przyszyty na stałe i w razie czego zwijany i spinany guzikami albo rzepem? Co myślicie?

 

Rogatywka nawiązuje do czapek z okresu Księstwa warszawskiego i czapek polskiej szlachty!! Nie wiem jak może się źle kojażyć

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki za propozycje produktów... Na razie pozostaniemy przy kapeluszach i czapkach z daszkiem. Osobiście nic do rogatywki nie mam (były czasy, gdy jako harcerka sama ją nosiłam) i pomysł jest wart zachodu.

 

OHTAR i ty masz plus za rozmowy o naszej firmie na amerykańskich forach. Czytamy sobie pasjami... Nic o nas bez nas. Śląską gwarą się nie przejmuj. Nazwa musi być taka aby każdy wiedział o co chodzi. są "spinki na magazynki może być "tytka na linę" (ciekawe jak sobie z tą nazwą poradzi tłumacz w wersji anglojęzycznej). Tym samym przypominam, że stale trwają prace nad anglojęzyczną wersją naszego sklepu internetowego. Nie uruchomimy go jednak dopóki nie zatrudnimy przynajmniej raz więcej pracowników bo i tak "toniemy" w zamówieniach

Link to post
Share on other sites

Ok, zgłoszę się.:) Tylko nie wiem czy to takie zrozumiałe słowo poza WlkP i Śląskiem :)

 

A rogatywka- fajna rzecz, tylko nie w starej, przedwojennej/powojennej wersji, lecz na wzór czapki Marinnes- tyle że 4 kątna.

 

Dziękuję Pani za informację o terminie- wbrew pozorom to mi dużo daje, bo ja to rozumiem, że nie prędzej niż w kwietniu. Czyli nie muszę codziennie zaglądać na miwomilitary.pl czy już ten plecak jest :)

Link to post
Share on other sites

Chciałbym wiedzieć jaką długość ma pas PT-2 oraz to jaką długość ma jedna jego taśma molle. Prosiłbym również o informację o odległościach między przeszyciami, lub ilości "komórek".

Edited by GRSW_Szreder
Link to post
Share on other sites

Czy będzie dostępna cordura w kolorze tan lub coyote brown ? ( z naciskiem na to drugie :twisted: )

 

A czytał poprzednią stronę?

 

Jeszcze w styczniu będzie brązowy poliester, a cordura to będzie jak już będzie... Nim kupimy ten brązowy poliester to wrzucimy na forum próbkę kolorku abyście zaakceptowali.

Edited by DrZeRT
Link to post
Share on other sites

A pochwy na noże będą? Na przykład na wz.98 .

 

Będą. Jeden wzór już jest gotowy i czeka na rozpoczęcie produkcji.

 

 

A mnie interesowała by kieszeń na saperkę BW, tyle że w polskim maskowaniu. Dałoby radę taką wykonać?

 

Kieszeń jest gotowa od kilku miesięcy ale nie ma jej jeszcze w produkcji. Po zakończeniu przeprowadzki bedzie.

 

 

mam pytania do pani Renaty

1.

czy macie w planach tworzyć modułowy zasobnik 90l

2.czy uszylibyście kieszenie na flashbangi

oczywiście wszystko w systemie polskim :-P

 

Ad. 1 Macie w planach...

Ad. 2 jak już wiesz jest gotowa i w sprzedaży.

 

 

Znowu BOR zasypał nas zamówieniami, więc terminy wprowadzenia nowych produktów mogą się przesunąć.

 

Od Amerykanów wiem po co są kamizelki w kolorze żółty fosforyzujący. Dla ratowników. Jak nam się jacyś zgłoszą to uszyjemy.

Link to post
Share on other sites

Dostałem na maila info od Pani Renaty ze mają byc nowe wersje plate carrierów. Czy mozna prosic o jakies szczegóły dotyczące tych produktów?;]

Pozdrawiam

 

Nie można. Czekają na potwierdzenie z Urzędu Patentowego.

 

 

kolejne pytanie do pani Renaty

czy latarka taktyczna L-01 - MODEL 6PX SNIPER

zmieści sie do kieszeni na latarkę jaka państwo macie w ofercie pytam ponieważ ta kieszeń jest dosyć mała

 

Lepiej pasuje kieszonka na pojedynczy magazynek do pistoletu GLOCK. Do latarki mamy również dodatkowe wyposażenie: mocowania, różnego typu wyłączniki żelowe itp.. Już wkrótce będzie to w naszej ofercie na www.miwomilitary.pl

Link to post
Share on other sites

A'propos pomysłów, pani Renato, już wiem, co ja bym z chęcią zobaczył.

 

Troki.

 

Z klamrą rozpinaną, z klamrą zaciskową, z karabińczykiem. 20mm i Molle.

Bo co prawda troki Molle w handlu są, ale co do 20mm (system polski) to nie widziałem. A czasem nie ma to jak przytroczyć coś do oporządzenia.

 

Takie niby nic, a rozwiązuje wiele problemów (wpadłem na to podczas myslenia, jak tu sensownie umocować MP7 na kamizelce... nie gwarantuję, że efekt będzie sensowny, ale różnych staryh troków rozmaitego pochodzenia trochę noszę, i co pewien czas okazuja sie niezastąpione :) ).

 

Choć troki z grupą krwi czy "lanserskim" napisem "Marines" (lub odpowiednik) to już dla mnie lekka przesada ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...