Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M14 [CYMA]


Guest frank_martin

Recommended Posts

  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taiwangun odpowiedział, że

 

dysza

głowica cylindra i tłoka

prowadnica sprężyny

łożyska

 

Zalecają również wymianę zębatek na te 300% elementa(chyba elementy to były)

 

Ja wstawiłbym bez nowych zębatek ponieważ i tak jechałem tylko semi na stocku.

 

Jak zamek się psuje? Ja moim bawię się ostro.(bez skojarzeń)

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Słabe punkty to na pewno bolt-catch. Wypadł mi na 2 strzelance. Ułamałem też osłonę muszki (ale to z mojej winy, zahaczyłem i ścianę :F.

Najtańszy możliwy tuning to:

M110 i po prostu teflon fix. Dla bezpieczeństwa usunąłem auto. Strzela w miarę dobrze, koszty minimalne - jak będę miał kasę to pokombinuję z resztą części i M120.

Ciekawostka - Do v.7 pasuje prowadnica od v.3 po lekkich modyfikacjach - słowa Krakmana.

 

http://img120.imageshack.us/img120/6282/m1...c7editedgj2.jpg

[...]Jak ta luneta tam siedzie bo jakoś nie widze szyny

Drugi pierścień jest zamontowany na szynie, a pierwszy na kawałku metalu przed szczerbinką. Jest tam mała dziurka z gwintem... Nic specjalnego - ale nie zamontujesz tak nie mając konwersji z szynami z przodu.

 

Pytanie: Kto używa low-capów AGM'a? Kolega ma M14 EBR, sprawdzałem jak siedzą w M14 Cymy. Dosłownie wypadają z gniazda i lądują na ziemi. Miał ktoś taki problem? Boję się że kilka warsta izolki nic nie da przy takich luzach.

Edited by dr_wisla
Link to post
Share on other sites

to masz coś ze swoją cymą. Ja ich używam i wypadają tylko wtedy gdy sam je do tego zmuszę. Jak mają to siedzą sztywno.

 

bolt'a zabezpieczy się silikonem lub jakimś czarnym glutem to chyba normalne w M14.

 

Używam magów deep fire i AGM...

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

O tym napisane jest wcześniej. Ja zalecam wszystkim którzy kupują emke wymiane okablowania co może zwiększyć działanie baterii koszt takowej wynosi 35 zł przy zakupie, ja jeszcze oprócz tego zamontuje od razu zestaw RAS-ów. Potem to już jakiś aimpoint i gumka systemy.

Link to post
Share on other sites

Mój kumpel parę godzin temu dostał to cacko- wygląda świetnie(imitacja drewna), zamek chodzi elegancko, ale krakmani nie zamontowali mu jednej części po lewej stronie zamka(jak się go odciągało to nie mógł powracać), po montażu owej części(taka blaszka, pod nią jest sprężynka,a trzyma się na takim kołku) powraca bez problemu. Mało miejsca w kolbie.

Link to post
Share on other sites

Mój kumpel parę godzin temu dostał to cacko- wygląda świetnie(imitacja drewna), zamek chodzi elegancko, ale krakmani nie zamontowali mu jednej części po lewej stronie zamka(jak się go odciągało to nie mógł powracać), po montażu owej części(taka blaszka, pod nią jest sprężynka,a trzyma się na takim kołku) powraca bez problemu. Mało miejsca w kolbie.

 

tak na ten kołek trzeba uważać bo łatwo go zgubić, najlepiej od razu go czymś zabezpieczyć

 

Pasti, Krakmani zamontowali tę blaszkę tylko jak już powiedziałem "kołek" łatwo zgubić i podczas wyjmowania repliki z pudełka wyleciał.

Link to post
Share on other sites

Acha czyli ten Bolt Catch odpowiada za to, żeby pociągniety zamek wracał do dawnej pozycji, a jeśli ten magiczy guziczek sie zepsuje to musimy zamek samemu pchać??? Jeśli źle to określiłem to poprawcie mnie.Aha i jeszcze poprosiłbym o jakąś fotke tego Bolt Catcha.......

Edited by Kuki71
Link to post
Share on other sites

Problem natury użytkowej.

Chyba za daleko włożyłem baterię w kolbę. Teraz nie mogę jej ruszyć z miejsca, boję się pociągnąć za kable żeby czegoś nie zerwać. Czy muszę rozkręcać całą konstrukcję ? Jeśli tak to jak

 

I drugie pytanie, a w zasadzie prośba. Prosiłbym o zapodanie jakiś zdjęć BC, najlepiej w zbliżeniu, gdyż swojego zgubiłem gdzieś w lesie a mam zamiar dorobić sobie nowy. Tylko potrzebuje dokładnego wzoru.

Link to post
Share on other sites

Problem natury użytkowej.

Chyba za daleko włożyłem baterię w kolbę. Teraz nie mogę jej ruszyć z miejsca, boję się pociągnąć za kable żeby czegoś nie zerwać. Czy muszę rozkręcać całą konstrukcję ?

 

Nie, nie musisz tez tak mialem. Odepnij kable od batki, złap za nia i poruszaj na boki, szarpnij pomałuwyjdzie jesli z czuciem to zrobisz..te zie nad tym namordowalem ale jakos dało rade.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...