Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelba MP003 [AGM]


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam :D Tak przy okazji to mój pierwszy wpis na forum...

Pierwsze wrażenia

Shotguna MP003 AGM`a zakupiłem w 12.06.2013r.. Ach, co to było gdy kurier zawitał do mojego domu z przesyłką. Rozpakowywanie jeszcze nigdy mi nie przyniosło takiej radości... Szkoda, że tej taśmy nawalili tam tyle że nożem nie szło przeciąć.... No, ale w końcu udało się... Pierwsze testy przeszły pozytywnie. Puszkę po piwie przebijał bez problemu, a 4 ścianki kartonu przebijał na wylot.

W końcu przyszedł czas na strzelankę.. Wszyscy z AEG`ami, a ja samotny ze springiem... Wielu się zdziwiło gdy krzyczeli ,,Dostałem", a ja wychodziłem z kryjówki z uśmiechem...

Po 7 miesiącach

Spring nadal robi wrażenie na moich kolegach... Udało mi się wcisnąć M125 i doszczelnić układ... Teraz zasięg skuteczny to 50-60m, a całkowity 65-80m...

Polecam Wam go z całego serca... Nie ma lepszego shotguna za taką cenę....

Pozdrawiam Levy121

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam pytanie. Chciałem zdjąć chwyt przedni, rozkręciłem replikę, odkręciłem to śrubkę co łączy chwyt z tym kawałkiem metalu i za chiny nie mogę go wyciągnąc. :/

Teraz nie sprawdzę, ale jeśli pamięć mnie nie myli to tam jest tylko jedna śrubka, która blokuje chwyt przedni (czółenko).

 

Hehe, 500 FPSów tam masz ziomeg, c'nie?

Lesio, zaraz znowu ktoś się Ciebie czepi, że napisałeś kolejny post nic nie wnoszący do tematu (aczkolwiek uważam podobnie - zasięg był chyba mierzony metodą "pi razy oko").

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ostatnio mój mossberg przestał działać. Rozebrałem go i okazało się że pękła część mechanizmu spustowego (ta na której opiera się występ tłoka) i w zw. z tym mam pytanie. Czy wam też to się zdarzyło bo z tego co czytałem to pękały najczęściej inne elementy (wadliwy odlew?) :icon_neutral2:

 

pzdr

Link to post
Share on other sites

Jak kiedyś nie czytałem o uszkodzeniach zespołu spustu (przynajmniej nie kojarzę) tak ostatnimi czasy pojawiły się przynajmniej dwa. Nie chce być jakimś Kubusiem defetystą, ale czyżby jakość spadła?

Edytuj: Zagadaj z użytkownikiem GrubyPL17 - miał jakiś czas temu (pare dni temu jeszcze pisał do mnie w tej sprawie) AGMa na części - nie pamiętam co mu pękło, ale może ma to, czego szukasz.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

A mój shot super strzela ;)

kulka leci idealnie prosto (nie ściąga jej na boki), na zerowym hopie po jakichś 25 - 30m zaczyna spadać, ale jak się podkręci to leci wiele wiele dalej.

Nawet przycisk od magów dość dobrze chodzi. Jestem mega zadowolony, jednak czas już chyba na elektryka :P

Link to post
Share on other sites

Witam kupiłem replike AGM 003 i mam poroblem magazynki nie podają kulek i kulki zapychają się komorze HOP HUP. Po paru strzałach slychać jak kulki latają w środku i obok komory jest taki słupek i wypad teraz nie wiem gdzie go włożyć ( jak możecie to podajcie zdjęcie gdzie to włożyć) kulek używam narazie z zestawu.

Link to post
Share on other sites

Kolega Snipernr1 już Ci napisał byś zapoznał się z tym tematem. Odpowiedzi, których szukasz są w tym temacie. Zwróć szczególną uwagę na ostatnich pare stron (bo problem, jeśli mnie pamięć nie myli był poruszany ostatnio przynajmniej raz) oraz na stronę 25 bo znajduje się tam poradnik mego autorstwa i w nim także jest napisane o słupku przy komorze HU

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Ja dorzucę, że prawdopodobnie "jakość spadła" gdyż również w trzech moich replikach zepsuł się spust. Jeszcze dokładnie nie wiem czemu, dopiero będę rozkręcał, ale jedna ma ciekawe zachowanie. Wciskając spust na sucho, bez przeładowania blokuje się w tylnym położeniu, następnie wystarczy wykonać pół cyklu przeładowania, a drugą połowę mierząc do kogoś - replika sama wystrzeli.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...