Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] WARRIOR I (L96) [Well]


Recommended Posts

A i dodam jeszcze jedno , okazuje się że nawet ze stockowym wellem da się dobrze bawić . Byłem na paru strzelnkach z wypozyczonym aegiem i bawiłem się co najmniej średnio , zdecydowałem się więc na mb01 i pozyczylem ghillie od sprintera kolegi , było super . Myślę że nawet ze stockowa snajper uszczelniona teflonem i w miarę dobra luneta da się dobrze bawić pod warunkiem , iż mamy dorbre camo .

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A i dodam jeszcze jedno , okazuje się że nawet ze stockowym wellem da się dobrze bawić . Byłem na paru strzelnkach z wypozyczonym aegiem i bawiłem się co najmniej średnio , zdecydowałem się więc na mb01 i pozyczylem ghillie od sprintera kolegi , było super . Myślę że nawet ze stockowa snajper uszczelniona teflonem i w miarę dobra luneta da się dobrze bawić pod warunkiem , iż mamy dorbre camo .

bo da sie, ale wszyscy i tak będą pisać swoje min. "snajpa za mniej niż 2k to gówno i lepsza cm28 :D"
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ma ktoś może części do Wella mb01 na sprzedaż? Ewentualnie wie gdzie kupić nowe. Chodzi mi konkretnie o tą część, która znajduje się za rączką przeładowania(taki prostopadłościan w który wchodzi tą rączka i w który wkręca się śrubkę do cylindra ). Nigdzie nie mogę tego znaleźć a mój mi padł :/

Edited by Pop33k
Link to post
Share on other sites

Kiedyś znalazłem taka końcówkę ( Bolt assembly ), niestety na zagranicznej stronie.

 

Ja mam do was takie pytanie odnosnie konserwacji repliki, mianowicie, czy jeżeli trochę ciężko chodzi mi cała rączka przeładowania, to czy powinienem przesmarować cylinder z zewnątrz? Bo czytając ten temat wywnioskowałem, że cylinder nie powinien być z zewnatrz niczym przesmarowany. Tak samo łoże (nie wiem jak się to fachowo nazywa), w którym chodzi cały cylinder nie jest niczym przesmarowane.

Link to post
Share on other sites

Receiver - to jest ta część gdzie chodzi cylinder.

 

Ma być suchy i czysty. Jak cylinder Jeśli ciężko chodzi to może być to wina pierścieni ustalających. Warto wymienić na lepsze. Bart_a robi je z teflonu.

 

Smar powinien być za to na trzpieniu na którym chodzi rączką przeładowania (tylnej części cylindra) oraz w tej "zagubionej" końcówce.

Link to post
Share on other sites

 

Ma być suchy i czysty. Jak cylinder Jeśli ciężko chodzi to może być to wina pierścieni ustalających. Warto wymienić na lepsze. Bart_a robi je z teflonu.

 

 

Czy pierścień ustalający to jest ten plastikowy który jest wewnątrz reciver'a od strony lufy zewnętrznej?

Link to post
Share on other sites

Witam,

drodzy państwo - MB01 - wszystko w PDI - brak powtarzalności strzałów - kilka gumek sprawdzanych.

Objawy - co strzał kulka leci coraz wyżej (stopniowe zwiększanie się hop up), po chwili przerwy ponownie zbyt małe podkręcanie a następnie coraz większe. Czasem strzały są zmienne - bez różnicy na jakich kulkach.

Miałby ktoś pomysł co może być przyczyną?

 

Edit: lufa czysta, smary położone zgodnie ze sztuką, teflonfix, sprzężyna przycinana m150, 650fps, nie ma plamienia z cylindra na komorę hop-up, sprawdzane dystansery: załączone z gumkami, obecnie kawałek przewodu.

Edited by Druciarz111
Link to post
Share on other sites

Czerwien: tak, to ten.

 

Druciarz:

 

Spróbuj jeszcze sprawdzonego dystansera z wkładu od długopisu (te cienkie wkłady).

 

BTW. gdzie i po co teflonfix? Na secie PDI, szczelności komory to nie poprawi, to przecież zbędna bajka.

 

Podaj jakie kule, sprawdź czy sprężynka dociskająca ramiona nie jest jakaś felerna. Takie dociskające baterie AA pasują do tej komory. Trzeba tylko je dociąć.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Witajcie.

Wiem, że na forum były już tematy o tej replice, ale proszę o wyrozumiałość i jak najlepszą pomoc. Udało mi się trafić samo body WELL Mb08. nie ma żadnych bebechów prócz mechanizmu spustu i jakiejś tam lunetki... Potrzebuję zrobić z niej karabin wyborowy średniej klasy. Przede wszystkim zależy mi, żeby była celna i miała sensowny zasięg ;) sam kombinowałem już ze złożeniem jakiegoś zestawu, ale chciałbym się poradzić osób bardziej doświadczonych ode mnie. Budżet jaki mogę na nią przeznaczyć chciałbym zamknąć w 1000 złotych.

 

Pozdrawiam i czekam na wsparcie :D

Link to post
Share on other sites

No dobrze panowie...

Powiedzmy że zakupiłbym takie części

1.Lufa

http://www.specshop....16,_AUG_-_TN-09

 

2.Komora PDI

http://deltashop.pl/...r-soft-gun.html

 

3.Gumka HU

http://www.specshop....roducts_id=3387

 

4.Zespół cylindra

https://gunfire.pl/p...-MB07-MB10.html

 

5. Sprężyna

https://gunfire.pl/p...g-MS190-SP.html

 

6.Zespół spustowy

https://gunfire.pl/product-pol-1152208438-Zestaw-spustowy-CNC-do-replik-typu-L96.html

 

Troszkę budżet przekroczyłem ale trudno... za całość wychodzi 1100 złoty, a teraz pytania... Numerki pytań są do poszczególnych części

1. czy lufa będzie kompatybilna komorą PDI

4.1 Zestaw czy wszystko osobno?

4.2 Chwyt przeładowania... nie posiadam z poprzedniego cylindra. Czy będę musiał go zakupić? (w sensie chwyt przeładowania)

4.2 Do zestawu dołączona jest jakaś sprężyna... orientuje się ktoś jaka?

6. Czy w ogóle warto wydać aż tyle na ten spust i czy ewentualnie macie coś tańszego a sprawdzonego :icon_wink:

Edited by McDEER
Link to post
Share on other sites

Chwyt przeładowania tj rączkę? Jakby coś to mam samą rączkę. W komisie wystawiłem

 

 

1. Tak, ale oszczędź i kup podróbkę PDI za 100zł (Under coś wspominał, że chwalą) ... za zaoszczędzone pieniądze dołóż do lufy prometheusa

2. Po tuning zgłoś się do bart_a. Zmieścisz się w budżecie.

3. Da ok. 550-580fps. Ale szybko się ubija jeśli nie rozkręcasz cylindra by sprężyna nie była ściśnięta. Oczywiście mówię tu o tej KONKRETNEJ sprężynie. Która jest w złym standardzie.

4. Bart_a - zagadaj.

 

Gumę systemy lub inną polecaną. Nikt guardera nie ładuje, bo czarny guarder to szajs.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...