Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] WARRIOR I (L96) [Well]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po raz kolejny mówię, napisz do bart_a. Wydasz minimalnie więcej a masz części porównywalne z markowymi za bajońskie sumy. Różnica jest w FPS, bo w porównaniu do laylaxa musiałem wstawić o M10-20 mocniejszą sprężynę... no ale przy różnicy w cenie sięgającej 50-70% laylaxa...

Link to post
Share on other sites

Mam dziwny problem, otóż przy ustawieniu hopka na '0' mam około 540 FPS, po dokręceniu gumki mam 620-630 FPS(trochę nielogiczne ale cóż, reguluję w dobrą stronę żeby nie było). Niestety na tym ustawieniu kulki 0.40 g lecą za bardzo w górę.

Well zrobiony na częściech AirSofot Pro(spust,zespół cylindra), komora SHS/PPS+lufa PPS(sprawdzałem też na promyku kolegi i jest to samo)+gumka flat-hop modify(do mocniejszych sprężyn). Karabin szczelny, przynajmniej według testów Novritscha.

 

Spotkał się ktoś z takim problemem i może ma jakiś pomysł co z tym zrobić?

Link to post
Share on other sites

Właśnie logiczne jest to, że masz więcej FPS na dokręconym HU. Odwrotnie jest nielogicznie;-). Tu jest sprężone powietrze, a docisk masz na początku układu. FPS by się zmniejszały jakby coś uderzało w kulkę, a tu masz po prostu sprężone powietrze w szczelnym układzie....

 

- sprawdź HU na 0,45g,

- regulujesz do czasu, aż kulka uzyska płaski tor lotu. Jeśli na 0 wszystko gra, a na mocno podkręconym kule lecą za wysoko to po prostu stopniowo skręcasz HU, do uzyskania przyzwoitych rezultatów...

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Tylko jak zmniejszę hopka to spadają fpsy, więc przekłada się to na spadek zasięgu(tak wnioskuję, więc chciałbym zostawić około 580/600 FPS). A tak na chłopski rozum, to skoro docisk jest na początku układu,a układ cały czas tak samo szczelny to ingerencja docisku w fpsy powinna być mniejsza bo sama gumka szczelności nie zwiększa ;)

Link to post
Share on other sites

Jop, ale kulka wylatuje gdy działa na nią większe ciśnienie, a nie przy najmniejszym podmuchu (bo trzyma ją gumka).

 

A tymi zmniejszającymi się FPS'ami się nie przejmuj. Nie ma czym... Przy tych wartościach różnice są naprawdę niewielkie, a dla snajpera liczy się przede wszystkim celność. Zasięg przy tych FPS i tak masz pewnie spory. Jeśli chcesz lepszych osiągów to właduj cięższe kulki...

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Ja używam 0.4 specny. Ale najlepiej jak sam przestrzelasz(w sklepach można kupić woreczki po 100 kulek) i wybierzesz najlepsze, bo mi dobrze latają kulki specny, ale.inni powiedzą że te kulki są gorsze od PJ czy Rocketsów ;)

Edited by Pop33k
Link to post
Share on other sites

To m130-40. Niestandardowa 7mm.

 

Spust różnie. Raz pada, raz nie . Jakość searów spadła i ja bym kupił od barta lub aspro.

 

Cylinder przy 600fps zwykle działa. Ale znam przypadki, że padł w stocku.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Masz tematy o lufach....

 

Przeróbkę, by wstawić zwykłą lufę do stockowej komory masz opisaną na pierwszej stronie.

 

Masz też tam minimalne koszty tuningu, które wynoszą obecnie ok. 450-650zł (lufa prometheusa + komora JJ / PDI).

 

Dopiero potem możesz myśleć o tuningu mocowym.

 

OBECNIE BY ZROBIĆ Z L96 KARABIN SNAJPERSKI TRZEBA WYDAĆ PODOBNIE/WIĘCEJ NIŻ ZA TUNING WIĘKSZOŚCI AEG...

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

No spoko, ten madbull ma być lufa przejściowa do komory AA i km heada 509i jedyne moje pytanie brzmi czy ta lufa ,która pasuje do stockowej komory podniesie skupienie. Na tuning mam przeznaczone 1.5k tylko w sporych odstępach czasu .

Edited by Wertyn44
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...