Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] WARRIOR I (L96) [Well]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tłok AA na 100% pasuje do chińskiego zespołu. Ale ma zdecydowanie większą średnicę otworu w który wchodzi sprężyna, niemniej działać to działa.

 

W drugą stronę wątpię, żeby to wchodziło... byłoby od dawna głośno, o tym, że można zrobić sobie tuning mocowy za grosze ;-). Także ten, te zestawy raczej nie będą kompatybilne. Nie ma tak fajnie, że kupisz zestaw tuningowy za 70zł i dokładasz springa by mieć 600fps.

 

Prawdopodobnie będziesz musiał dokupić jeszcze tłok..., a potem obowiązkowo trigger boxa i resztę gratów... wyjdzie to dużo drożej i gorzej niż tuning na markowych częściach.

 

Masz rozpiski na pierwszej stronie...

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Taka sprawę jeszcze mam , czy 170 musi być dłuższa od 140 ? Czy zależy to jedynie od właściwości materiału z jakiego została wykonana ?

PS. W opisie tego springa 150 AA pisze że jest kompatybilny z mb01 Wella .Ciekawi mnie tylko dlaczego spring w tym chińskim secie daje >500 FPS skoro dopiero m150 powinno dać taki efekt ?

Edited by Wertyn44
Link to post
Share on other sites

Bo oznaczenia sprężyn snajperskich są brane z kosmosu.

 

Zwykle sprężyny różnią się:

- ilością zwojów,

- grubością drutu

- długością.

 

Nie wiem jaka jest różnica w materiałach. Na oko są inaczej wykończone. Niektóre springi łatwiej pękają niż inne... przynajmniej te co widziałem to 3 pęknięte aspro i jeden raz guarder.

 

Opis raczej sugeruje, że jest kompatybilny z systemem APS 96, warriora wymienili z nazwy, bo pewnie świeżaki im żyć nie dawali "czy tej tjunink pasuje do mb01".. Możesz dopytać na specshopie, ale tłok AA jest w środku szerszy niż chiński, co sugeruje, że spring też będzie lekko szerszy.

Link to post
Share on other sites

Wszytko jest na teflonie jedynie dookoła cylindra puszcza mi powietrze , nawet to słyszę , komora hu nic nie puszcza tak samo połączenie dyszy z gumką . Skąd mogę wziąć tak o ring , najlepiej gdyby nie był z plastiku , może teflonowy da rade ?

Link to post
Share on other sites

Jak to dookoła cylinda puszcza powietrze? Ten pierścień nie ma nic wspólnego ze szczelnością cylindra.

 

Puszcza pewnie oring na tłoku lub głowica cylindra. Ew. bardzo porysowany cylinder. Jak wykombinowałeś, że winny nieszczelności jest plastikowy pierścień to nie mam pojęcia.

 

Pisałeś o strzykawce na cylindrze... i to jest norma.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Fail , sorry właśnie to sobie obmyslilem i rzeczywiście brak w tym sensu . Myślisz że uszczelka na tłoku może być jakaś trefna ?

Jakbym chciał ją dokupić to powinna być to raczej twarda guma tak ?

Cylinder porysowany jedynie z zewnątrz

 

 

Edited by Wertyn44
Link to post
Share on other sites

Fail , sorry właśnie to sobie obmyslilem i rzeczywiście brak w tym sensu . Myślisz że uszczelka na tłoku może być jakaś trefna ?

Jakbym chciał ją dokupić to powinna być to raczej twarda guma tak ?

Cylinder porysowany jedynie z zewnątrz

 

WYCZYŚĆ TŁOK I CYLINDER, potem nasmaruj olejem silikonowym (nie olejkiem). Jak to nie pomoże to wymień oring tłoka.

 

Oring powinien być dobrany pod replikę i tyle. Idź do sklepu z uszczelkami, dobierz podobne oringi i samemu zobacz, które dobrze uszczelniają. Wydasz na to kilka złotych.

 

Wg mnie samo czyszczenie i nasmarowanie powinno załatwić sprawę.

Link to post
Share on other sites

Lufa madbull przeznaczona do stockowej komory . Stockowej ma u góry od strony otwory na ramię hopa takie podłużne wcięcie żeby występek w gumce hu mógł się na tym zatrzymać i żeby wypukłość w środku gumki była centralnie ustawiona . W lufie madbulla tego nie ma czy powinienem użyć gumki do aegow (w co wątpię) założyć stockowa ( wtedy odstaje w miejscu wypustki która nie ma gdzie się schować ) czy w jakiś sposób przyciąć ta wypustke.

Link to post
Share on other sites

Do komory wchodzą lufy/gumki aeg. Musisz tylko zmienić gumkę na aeg i dać tulejkę. Masz to opisane na pierwszej-drugiej stronie.

 

Wpisz w szukajce tulejka/tuleja/tulejki to znajdziesz.

 

Niemniej to patent z czasów kiedy Słońce było bogiem... dzisiaj lepiej wydać tę 100-kę na komorę JJ.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Właśnie kilka postów wyżej o niej było ;-).

 

Under mi o niej coś nagadał. Ponoć bardzo dobra kopia.

 

Dokładnie tak, ja dowiedziałem się o jej istnieniu od Bart_a, potem poszperałem po zagranicznych forach i wydaje się być naprawdę dobra. Jedna taka właśnie do mnie płynie od żółtych przyjaciół.

Dokładny manual odnośnie tej komory wysłał mi Chińczyk w wiadomości na stronie. A na samym yt są tutoriale i recenzje.

 

Komora kosztowała mnie 96zł (wysyłka darmowa- REJESTROWANA!)

 

Już nie mogę się doczekać aż przyjdzie, mam nadzieję, że będę z niej zadowolony :icon_biggrin:.

 

 

EDIT: Ja biorę ją co prawda do m24, ale Bart_a po przeróbkach wsadzi tą od l96.

Edited by Under B
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...