Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] WARRIOR I (L96) [Well]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Macie jakiś sprawdzony patent na ograniczenie skrzypienia body w MB-08. Chodzi mi o wersję ze składaną kolbą. Chciałbym uniknąć sklejania połówek, bo mimo wszystko możliwość demontażu może się przydać.

Zastanawiałem się czy nie zdało by egzaminu połączenie połówek na cienkiej taśmie dwustronnej i oklejenie body gearskinem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

myślę o skróceniu luby zewnętrznej o jakieś 15cm i wtedy wewnętrzna ~455mm.

następnie adapter na tłumik i 10 centymetrowy tłumik grubością +3cm = o jakieś 5cm krótsza lufa zewnętrzna.

lub tez opcja druga myślę o skróceniu lufy zewnętrznej o +30cm czyli ciąć jakieś 2-3cm przed bipodem i wiadomo adapter i tłumik no i też lufa ~455mm. bardziej jestem skłonny do opcji drugiej, powinno wyglądać o wiele ciekawiej. Wiadomo zabieg czysto pod wygląd :) tak zobrazowałem o co mi chodzi zapytać chcę o lufę... w replikach tego typu raczej się je wydłuża a nie skraca i tu moje pytanie czy taka lufa ~455mm też będzie dobrze strzelała ? :) no i kwestia komory hop-up czy koniecznie do zmiany czy jakąś lufę się dopasuje ?

Link to post
Share on other sites

Problem, nie zawsze po naciągnięciu się naciągnie znaczy naciągam po prostu przód tył i tak jakby spust jakiś ten "haczyk" nie złapał za cylinder czy coś tego typu... raz się tak dzieje ciągle pod rząd czasem cały magazynek wystrzelę i nic.... co to może być?

 

włożony został dwa dni temu zestaw tuningowy na 550 (spust mam metalowy ten za ~100zł, używany)

Link to post
Share on other sites

Taśmą teflonową na gwint łączący z reciverem + izolka by wypoziomować lufę na samym łożu + mocna guma/sznur na lufę + łoże, by nie latała na boki....

 

ja właśnie patrzę na śrubę klinującą lufę zewnętrzną w receiverze. Nic nie lata. Takie przyszło ze sklepu. Regulacja imbusem. Ja mam jakąś bogatą wersję, że mnie problemy wymienione w tym temacie nie dotyczą?

Link to post
Share on other sites

Ruchy o 2-3mm są odczuwalne na 80m.

 

Luz jest i będzie, bo to jest gówniane połączenie do ponad pół metra lufy.

 

Gdy mówimy o luzie to nie jest to tak, że go widać gołym okiem. Ja rozumiem, że ktoś ma ten karabin. Ale ja nie miałem jednego warriora. A skladałem ich już "trochę".

 

Po dobrym ustabilizowaniu lufy Black trafiał z kałaszy 0.4g na trochę ponad 90m, a w pień dużego drzewa kule wchodziły na 106m. Całość modyfikacji u niego to kilka plastrów taśmy pod lufą i mocne dociśniecie lufy do łoża za pomocą sznura. Cały dzień na to straciliśmy.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Puszek z podwaniem tak już bywa , na jakiś gownach armatechach mi podawalo wszystko , a np. Na specnach 0.4 mi podwójnie podawalo ostatnia i pierwsza kulke.

 

Co do przeładowania to miałem taki problem i tu masz dwa rozwiązania : nie dokrecac tak zespołu spustu lub spilowac (zaokraglic) sear tłoka . Problem jest taki ze przy przeladowaniu , sear nie zaczepia o tłok gdyż ma za mało miejsca żeby się podnieść do pionu (dlatego jak podniesiesz cylinder to da się przeladowac)

Link to post
Share on other sites

Co do przeładowania to miałem taki problem i tu masz dwa rozwiązania : nie dokrecac tak zespołu spustu lub spilowac (zaokraglic) sear tłoka . Problem jest taki ze przy przeladowaniu , sear nie zaczepia o tłok gdyż ma za mało miejsca żeby się podnieść do pionu (dlatego jak podniesiesz cylinder to da się przeladowac)

 

Od tego są podkładki z castoramy lub nawet takie do aeg, tyle, że więcej ich wychodzi, ale lepsza regulacja.

Link to post
Share on other sites

i te podkładki należy wrzucić na te śruby którymi się przykręca mechanizm spustowy ?

lub jak wspomniałeś to wcięcie w tłoku? ale jak jak ono jest już "okrągłe"

sear tłoka to jest to co wystaje ze spustowego i zaczepia tłok ? :icon_biggrin:

Edited by puszekxde
Link to post
Share on other sites

i te podkładki należy wrzucić na te śruby którymi się przykręca mechanizm spustowy ?

lub jak wspomniałeś to wcięcie w tłoku? ale jak jak ono jest już "okrągłe"

sear tłoka to jest to co wystaje ze spustowego i zaczepia tłok ? :icon_biggrin:

 

Tak

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...