Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zamierzam przerobić moją m14 socom na wersje wietnamską body sie już robi jescze mam pytanie jaka luneta najbardziej będzie pasować do tamtego okresu? i czy jak ją zamontuje na risie który jest w pokrywie czy coś będe widzał przez nią? jescze mam pytanie może ktoś mi podać jakieś zdjęcia gdzie najbardziej sie przeciera ten karabin albo podać? nigdzie na internecie nie moge znaleść.

Link to post
Share on other sites

mam problem podczas strzelania moją cymą przestał działać hop up po rozkręceniu wyleciała mała sprężynka i nie moge jej znaleść ona chyba powinna sie znajdować w hopie ale nie moge jej znaleść i mam takie pytanie czy da sie zastąpić ją jakimś innym zamienikiem czy trzeba kupywać całą nową komore?

Link to post
Share on other sites

mam problem podczas strzelania moją cymą przestał działać hop up po rozkręceniu wyleciała mała sprężynka i nie moge jej znaleść ona chyba powinna sie znajdować w hopie ale nie moge jej znaleść i mam takie pytanie czy da sie zastąpić ją jakimś innym zamienikiem czy trzeba kupywać całą nową komore?

 

no jak nie dosztukujesz innej, to będziesz musiał kupić, logika.

Link to post
Share on other sites

Witam.

Posidam m14 socom Cymy od miesiąca ale jest to roczna używka z naprawde niewielkim przebiegiem.

Chciałem ją troche tuningować, ale wszytko w granicy przyzwoitej cenie.

Chciałbym zamontować poniższe elemety, główne pytanie to 'jaka bateria jest najlepszy" przy tej konfiguracji dodam iż nie oczekuje super maszynki do ścinania krzaków :)

 

7,4V czy 11,1 Lipo co będzie bardziej przyjazne komponentom ale jednocześnie uradzi upgrade

 

-spręzyna 120m/s

-głowica(poprawiona)

-prowadnica tłoka (poprawiona)

Reszta stock.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mam pytanie do obeznanych forumowiczów, znawców m14 i elektryki AEGowej.

Dokładniej, kupiłem rok temu m14 cymy używane, pół roku leżało u mnie i czekało na serwis czegoś przy kablach.

Okazało się, że jedna nóżka części która zdawała się być MOSFETem (przynajmniej wg sprzedawcy) się połamała i trzeba było wymienić.

O dziwo ta część kosztowała około 10zł i jest dziwnie mała.

Chce się dowiedzieć co to za część do czego służy i czy mogę w związku z tym, że posiadam takowe cuś przy kablach zamontowane, moge wywalić bezpiecznik?

 

82096115.jpg

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Kolega ma m14 cymy, a do tego dokupił sobie części od socoma TM - łoże, lufę i GB. I teraz związane z tym moje pytanie:

Jakie części z cymy ewentualnie przełożyć do TMowskiego gearboxa? Zębatki? Szkielet?

Czy może w ogóle nic nie zmieniać?

 

Z góry dziękuję za odp.

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Kolega ma m14 cymy, a do tego dokupił sobie części od socoma TM - łoże, lufę i GB. I teraz związane z tym moje pytanie:

Jakie części z cymy ewentualnie przełożyć do TMowskiego gearboxa? Zębatki? Szkielet?

Czy może w ogóle nic nie zmieniać?

 

Z góry dziękuję za odp.

 

Tylko łożyska i zębatki proponuję :) , ja właśnie tak zrobiłem .Wogóle to te części teraz jadą na M150 SHS i jak na razie nie ma problemu .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...