Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bbkingi 0,36, 0,4 i 0,43 na guarder 6,02 - żadna nie przelatuje. Blokują się w magach boyi'a low-cap m4, blokują się nawet w szybkoładowarce. To jakaś kpina. Dziękuję, dobranoc.

 

Guarder 0,3g czasem nie przeleci i się zatnie, natomiast 0,36 latają bardzo ładnie. Rockets Platinum 0,3g - pięknie latają, jednak mam zbyt mocną replikę. Poluje na jakieś dobre kuleczky minimum 0,36g. Myślę o Valkenach, Guarder i EWENTUALNIE G&G 0,3g. Zastanawiam się też nad Rocketsami Platinum 0,43, warto? Co aktualnie polecacie? (tak, przeczytałem ostatnie 10 stron)

Edited by wallop
Link to post
Share on other sites

Pytałem w cytadeli typowo o białe 0,36g i nie mają nic :/

Na HPAirsoft też pusto. Na szczęście mam 450-500szt Valkenów szarych 0,40g to jakoś przetrzymam mam nadzieję do czasu dostaw bo ciemnych kulek nie cierpię. Dzisiaj strzelałem na 0,3g G&G i są zdecydowanie za lekkie. Jak szare mi jednak nie podejdą to zostaje mi jedynie zmniejszenie fps na 500-520 i wtedy na 0,3g.

 

PS. A jakie macie zdanie na temat Valkenów 0,32g? Nadal trochę lekkie ale zawsze lepiej to niż 0,3g skoro i tak muszę jakieś kupić.

Edited by you-dash
Link to post
Share on other sites

Na początek 2016 najsensowniejsze kulki 0,36g to biała guardery.

Mam je 2 miesiące, latają ładnie, a co najważniejsze - nie puchną jak inne białe ciężkie kulki.

 

A można prosić o małą podpowiedź ? Gdzie "białe" guardery w takiej wadze dostać ?

Link to post
Share on other sites

Panowie, w sumie temat nam sie dubluje http://forum.wmasg.p...jperskie-kulki/

Połączę później.

 

Połączone.

 

A guarderki białe brałem na cytadeli, tyle że na jesieni zeszłego roku.

 

Przy okazji przeglądania tematu kulek bio na forum Bordera, trafiłem na coś takiego:

https://www.xtremeairsoft.com/premium/2795-core-premium-32g-2500-bbs.html

 

Ale one raczej nie są bio... choć z drugiej strony, wszystkie ciężkie białe kulki puchną, więc są bio :P

Opinię znalazłem taką:

 

Core .43g bb's

color: white

bought: 2014

summary: some visible imperfections can be seen, so expect some fliers, however they seem to work pretty well despite this (yes I know this is subjective). Also seems to have some unexplained feeding problems

 

Czyli pokrótce: drobne wady na powierzchni i problemy z dosyłaniem/zasilaniem, choć w subiektywnej opini użytkownika, są ok.

Link to post
Share on other sites

Poza tym że białe, ciężkie, niepuchnace i 10/10 w 30cm na 85m to nic więcej nie wiem.

 

Hmm, a wiesz może ile mniej więcej może wynieść to "soon"? Pytam bo w przyszłym tygodniu miałem w planach kupić butlę Valkenów i szkoda byłoby wydać 140zł + wysyłka jak powiedzmy tydzień później wyjdą takie kulasy :/

Link to post
Share on other sites

Hmmm nie bez powodu użyłem "soon" ponieważ jest to zazwyczaj ściśle nieokreślony i zazwyczaj odległy termin ;)

Nie sądzę żeby w tym miesiącu się pojawiły ale zawsze Spajda może nas miło zaskoczyć.

Spodziewam się że jakieś informacje zostaną udostępnione 1 kwietnia :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Kurde - też sobie wybrałem czasy na snajperke...

Ja jednak wybrałem guardery szare 0,4.

Zobaczymy co ten Spajda odkrył, o ile to będzie kiedykolwiek do kupienia....

Być będzie, ale kulki sa chyba made in USA i papierologia chwilę potrwa, by mógł zostać oficjalnym importerem i resellerem na Europę.

Poza tym, nie wierze by były tańsze od valkenów, jakość kosztuje.

Link to post
Share on other sites

Spajda pisał, że około 170 zł za pakę 2200 szt.

Cena do przełknięcia, bo co prawda 2 tyś. guarderów 0,4 to był koszt ok 80zet, ale z drugiej strony DS 0,43 wychodziły ok. 15gr za sztukę, a ceramika od ok. 2 zet w górę za szt....

Link to post
Share on other sites

Jak sie ma już 'skalibrowaną' snajperkę to dużo kulek sie nie zużywa ...

Eh, młody jesteś, jeszcze w cuda wierzysz... Fakt, nie idzie tyle co w szturmiaku, ale sporo idzie na kalibracje, testy i regulowanie. Dobry słoik kulek na sezon pójdzie.

No chyba, że strzelasz 2 razy do roku, to co innego.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...