Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

Wychodzi na to, ze wszystko co białe i cięższe niż 0,3g ma w sobie ten sam składnik powodujący puchnięcie. Prędzej czy później, ale wszystkie białe ciężkie rosną. [...]

 

[...]Jest sporo porządnych kulek 0,43g tyle, że czarnych.[...]

 

A to już z kolei jest ewidentny rasizm :D

Ehh ci producenci kulek...

 

Chcesz mieć zawał na sumieniu:)? (Mam 5 butli w zapasie).

 

Jaka waga z ciekawości i czy nie chcesz może jednej odsprzedać?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@roos

A nie odsprzedałbyś paczuszki małej na testy? :icon_mrgreen:

 

ASGRevolution sprzedaje w strunówkach po 500szt, sam tak kupiłem do przetestowania bo szkoda wydać 140zł na kulki, które mogą się okazać rocketsami :P

Ale jestem mega zadowolony i teraz żałuję, że nie kupiłem tej butli za 140zł :D

Link to post
Share on other sites

ASGRevolution sprzedaje w strunówkach po 500szt, sam tak kupiłem do przetestowania bo szkoda wydać 140zł na kulki, które mogą się okazać rocketsami :icon_razz:

Ale jestem mega zadowolony i teraz żałuję, że nie kupiłem tej butli za 140zł :icon_biggrin:

Tyle, że u nich na stanie też pusto. Ogólnie planuję mały test kulek .36 .40 pod koniec kwietnia na TM VSR i zbieram materiał.

Jeśli ktoś chce odsprzedać testowe ilości to bardzo chętnie odkupię

Link to post
Share on other sites

Po czym koleś który oberwie od Ciebie ze 100 metrów stwierdzi, że musnęła go gałąź :icon_razz:

Ja ja już kogoś musnę, to zwykle go przewraca :icon_razz: Na pdik kontrolnie puszczam po 2-3 kulki.

 

Tyle, że u nich na stanie też pusto. Ogólnie planuję mały test kulek .36 .40 pod koniec kwietnia na TM VSR i zbieram materiał.

Jeśli ktoś chce odsprzedać testowe ilości to bardzo chętnie odkupię

 

Jeśli zrobisz to konkretnie i rzetelnie, a później podzielisz się wynikami, to mogę ci kilka smaków kulek podesłać.

Link to post
Share on other sites

Siemaneczko wszystkim piszę z pytankiem, jakie kulaski na obecną chwile spisują się dobrze i nie tną się w PDI 6.01 do 520-530fps. Mam zamiar kupic 0.3g&g białe ale chciałbym też cięższe mieć w zanadrzu cięższe, nie wiem jak na obecną chwile wypadają king armsy szare 0.4g, bb kingi białe od 0.36-43g. Valkeny bio 0.36-0.4g czy też ma ktoś może jakieś inne kulasy godne polecenia, moje też pytanie co do kuleczek biodegradowalnych czy w momencie otwarcia paczki/butelki proces biodegradacji tej kulki się zaczyna czy jak to wygląda a jeśli tak to ile on trwa i ile czasu rzeczywiście te kulki będą się nadawać do strzelania z góry serdecznie dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A gdzie możesz kupić białe ?

 

 

 

Wysłane z mojego SM-T311 przy użyciu Tapatalka

 

chcociaż by na allegro, niby to są szare ale widać je tak samo jak białe. I kulasy 595 bynajmniej 0.28 są do dupy ja nie polecam.

Edited by Pon Pon
Link to post
Share on other sites

Rozumiem kolego że warto te kuleczki kupić czyli latają dobrze oraz co najważniejsza nie zacinają się w lufie (nie puchną)?

 

Mendi pisał, że jego guardery 0.36 urosły i do PDI 6.01 nie wchodzą. U mnie jak na razie problemu nie ma z tymi kulkami a leża tydzień w szybkoładowarce i w pdi 6.01 śmigają elegancko z tym , że moje były kupowane miesiąc temu a jego były z listopada, także może to zależy od partii. Pozostałe kulki nie puchną ( jak na razie).

 

 

 

A jak wygląda sytuacja w 0,43?

Zastanawiam się nad BB King (białe) lub Blaster Devil (czarne).

O obu w moim środowisku słyszałem pozytywne opinie, a jak z waszego doświadczenia?

 

Z blasterami lepiej dać sobie spokój bo chyba nie mają najlepszych opinii na forum ja miałem 0.40 i jedyne do czego się nadawały to do kosza. Jak bym kupował 0.43g to Valkeny podobno latają dobrze, ale niech się lepiej wypowie ktoś kto ich używał.

Link to post
Share on other sites

Mendi pisał, że jego guardery 0.36 urosły i do PDI 6.01 nie wchodzą. U mnie jak na razie problemu nie ma z tymi kulkami a leża tydzień w szybkoładowarce i w pdi 6.01 śmigają elegancko z tym , że moje były kupowane miesiąc temu a jego były z listopada, także może to zależy od partii. Pozostałe kulki nie puchną ( jak na razie).

 

 

 

 

 

Z blasterami lepiej dać sobie spokój bo chyba nie mają najlepszych opinii na forum ja miałem 0.40 i jedyne do czego się nadawały to do kosza. Jak bym kupował 0.43g to Valkeny podobno latają dobrze, ale niech się lepiej wypowie ktoś kto ich używał.

 

Mam na u siebie pake blasterow 0,43 (czarne)- lataja jak chcą i w którą strone chcą. Nie polecam stanowczo.

Postrzelałem trochę z madbulli 0,36 tych biaych pakowanych po 2000szt. Kulki lecą jak po sznurku póki co jestem zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Wiesz, ciekawa opinia, na moim KM hedzie 5,95 (0,30) latają cudnie

 

No a u mnie są beznadziejne w porównaniu do g&g ale to stara paczka z przed roku do AEG jeszcze się jakoś nadadzą ale to springa już nie. Jedyne godne polecenia to 0.3 g&g i trochę gorsze MB ale i tak bdb, z mojego doświadczenia.

Link to post
Share on other sites

Mam małe porównanie Valkenów bo używałem 0,36g oraz 0,4g a dzisiaj dotarła paczka 0,32g.

0,36g latają nieziemsko, sama przyjemność ze strzelania, zawsze leciały tam gdzie celowałem, rzadko kiedy jakaś kulka zbaczała z toru. Rozrzut o wiele mniejszy niż na 0,3g G&G.

0,4g dziwnie reagowały na HU. Strzelając docisk był za mały, jednak gdy chciałem jeszcze trochę zwiększyć to replika już się dławiła więc nie udało mi się ustawić idealnej trajektorii, wymagają dosyć mocnego docisku albo to kwestia użytej repliki. Po wrzuceniu 0,43g Guardera problem zniknął.

W dobrej optyce jeszcze jakoś je widać (są ciemnoszare)

0,32g dotarły dzisiaj jednak od razu widać trochę inne wykończenie, są jasno szare (powinny być widoczne), jednak w zasadzie każda ma białą kropkę- ślad po wtrysku. Jak się sprawują to dam znać po przetestowaniu.

 

Wszystkie były strzelane z M4 KWA @550fps i zielonej G&G.

Link to post
Share on other sites

0.30 5.95 latają ciut gorzej niż 0.28 GG. Nie są tak dokładnie wypolerowane jak GG i niektóre mają wżery.

Ostatnio testowałem trzy reple zmodowane pod HP. 2xValken i Inferno. Otrzymałem dwie paczki 5.95 0.30g. Każda repla miała nówke Promyka i komorę Retro lub ProWina. Efekt po 1000kulek na każdej repli? Lufy zasyfione, gumki zasyfione. Skupienie, zasięg, trajektoria - koszmar! Nigdy więcej nie tkne tego szitu. Czyszczenie luf zajęło mi kilka godzin...

Teraz śmigam na tajemniczych 0.30g i jest super. Śmiem stwierdzić że są lepsze od Valkenów :teeth:

Link to post
Share on other sites

Zbierając informacje i powoli szykując się do testu, szukam ciężkich kulek, które są aktualnie w sprzedaży.

Z tego co widzę są to:

1. Valken 0,36

2. Valken 0,36 BIO

3. Valken 0,40

4. Valken 0,43

5. Guarder 0,36

6. Guarder 0,40

7. Guarder 0,43

8. King Arms 0,40

9. Blaster Devil 0,36

10. Blaster Devil 0,40

11. Blaster Devil 0,43

12. Madbull 0,36

13. Madbull 0,40

14. Madbull 0,43

15. BB King 0,36

16. BB King 0,40

17. BB King 0,43

 

KA z tego co widzę w innych wagach niż 0,40 nie występują, a PJoty i Rocketsy z oczywistych względów pomijam.

Znacie jeszcze jakieś? Propozycja odnośnie kulek jak najbardziej aktualna. Mam jedynie Guardery 0,40.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...