Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 870
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Kilka faktów:

1. Dolne zaworki 9Ball do stockowego maga oczywiście pasują, razem z teflonem i smarem jest piękna wzorowa szczelność. Niestety trzeba dołożyć uszczelkę z zapalniczki, bo stockowo jak zwykle gaz przy ładowaniu rzyga na boki. Po założeniu uszczelki kutura pracy zaworu jest wzorowa.

2. Cylinderek gazowy Future Energy, mimo odmiennej budowy wewnętrznego zaworka - pasuje. Również płaska część wlotowa nie sprawia problemów z zaokrągloną uszczelką stockowego maga.

3. Jeśli kogoś drażnią luzy na zamku (w mojej II gen zmierzone 0,85mm...), to potwierdzam skuteczność zwężenia szyn poprzez pasek papieru nasączony klejem cyjanoakrylowym. Docelowo miałem kleić ceratkę teflonową, ale kartka okazała się na tyle gruba, że dalej już nie kombinowałem.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

3. Jeśli kogoś drażnią luzy na zamku (w mojej II gen zmierzone 0,85mm...), to potwierdzam skuteczność zwężenia szyn poprzez pasek papieru nasączony klejem cyjanoakrylowym. Docelowo miałem kleić ceratkę teflonową, ale kartka okazała się na tyle gruba, że dalej już nie kombinowałem.

Zrobiłem, fajny efekt, pracy dość troche przy tym mimo wszystko jest :) Po przyklejeniu trzeba wszystko dopasować, ale efekt jest bardzo dobry.

 

Nadal mam problemy z glockiem, nieszczelność na głowicy tłoczka BB... Potrafię uzyskać szczelność 100% w tym miejscu, ale wtedy przy strzale oring wyskakuje i wszystko się blokuje. Klejenie nie pomaga, wtedy tracę szczelność a i tak po 5 strzałach oring zostaje wyciśnięty :D Kupić jakiś twardy oring na to miejsce? Próbowalem z oringami o przekroju 1,5mm i 2mm, na obu byla szczelność 100%, z każdym to samo. Wyskakuje przy strzale i jest lipa.

 

No chyba że się zainteresuje jakąś zwykłą głowicą bez oringa, tam przynajmniej nie ma co wyskoczyć chyba :D Tyle że na zwykłej raczej 100% nie uzyskam.

Link to post
Share on other sites

Podobnie jak wyżej, przy faktycznie dobrze i szczelnie poskładanej klamce, wywalało mi oringa z głowicy silverback. Więc albo stock, albo PDI

 

Widze ciężko o pdi obecnie, a z nine balla dyna piston jest okej? Miał ktoś kontakt? http://www8.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?search_From=searchItem&item=NB-PT-TMDPH&search=special&rs=nine%20ball%20dyna&catid=&cat=&view_choice=a

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Sorry za post pod postem :)

Ja się tu głowię z głowicami za milijony, a rozwiązanie mam pod nosem za 5 złoty.

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=12119&name=WE_-_Czesc_zamienna_-_G17,_G18C,_G19_-_#56

Jak będą znowu to chyba kupie jeszcze 2 do innych glocków :D jestem pod wrażeniem, najlepiej wydane 5 zloty. Sprężanie bardzo dobre, nic nie spada, nie wyskakuje no i 5 złoty wydane. Kurna jak to jest że produkt 10 razy droższy nie działa... Załamka poprostu :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Koledzy, może wiecie w czym problem? Niedawno mi się pojawił mały problem, otóż po strzale zamek w tymże glocku nie wraca do normalnej pozycji tylko zatrzymuje się w połowie drogi. Pistolet nie maltretowany, lekko używany - wystrzelone tylko ok. 20 magazynków (czyli trochę ponad 400 kulek).

Link to post
Share on other sites

Po dopchnięciu zamka następuje strzał samoczynnie? Bo u kumpla w nowej replice tak miałem, coś ten super zero hammer nie chciał czasem się zaczepiać i blokował powrót zamka. Nie rozwodziłem się nad tym tylko wrzuciłem zwykły kurek z rolką. Problem ustał.

Link to post
Share on other sites

Koledzy, może wiecie w czym problem? Niedawno mi się pojawił mały problem, otóż po strzale zamek w tymże glocku nie wraca do normalnej pozycji tylko zatrzymuje się w połowie drogi. Pistolet nie maltretowany, lekko używany - wystrzelone tylko ok. 20 magazynków (czyli trochę ponad 400 kulek).

Albo ten badziewny element, bodajże nr. 45. z którym miałem problemy w nowej klamce. On jest często źle odlany, a że jest miękki, to potrafi się też wyrobić szybko i blokować zamek.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jakoś w grudniu kupowałem dla kumpla. Armijec miał PEŁNE oznaczenia - nawet po prawej stronie korpusu znajdowało się Made in Austria, Smyrna, GA. oraz poniżej numer patentowy, gdzie we wcześniejszych wersjach było Made in China, Army Gas Blow-Back System itp

http://airsoftphotos.net/album/show/515865

Wbrew temu co by się wydawało po zdjęciach, oznaczenia są normalne, głębokie, tylko zostały wypełnione białym pastelem (tzw. color-fill).

Army od zawsze miały oznaczenia, najwyżej były serie z zalanymi farbą literkami.

Zresztą, nawet jak przyjdzie bez oznaczeń - zwrócisz do sklepu.

Link to post
Share on other sites

Wlasnie przyszedł. Glock 17 firmy Army posiada pełne grawerowane oznaczenia wersji palnej, mimo ze TG mowil ze nie ma zadnych. Na zamku grawerowane, ale bez tego bialego color-fill'u. Zdjęcia wstawie jak sie nim naciesze. Polimer nie jest aż tak blyszczacy jak inni straszyli. Ale przydałoby się przetrzeć jakimś slabszym rozpuszczalnikiem. Na zamku mamy logo Glocka, 17, Austria, 9x19mm, na korpusie made in austria glock inc. smyrna ga. Dziurka na smycz - jest. Jedynie na magazynku widać Army, made in china. Co ciekawe nie bylo standardowej chinskiej paczki kulek :o

Link to post
Share on other sites

A to przepraszam, źle zrozumialem Twój poprzedni post :icon_smile:

Właśnie go przestrzelałem, pelne nabicie starczylo na 3,5 pelnych magów kulek! W polowie czwartego się poddał. Jak nabijam to troche cieknie na boki ale być może ja coś źle robie :icon_biggrin:

Edit: Bezpiecznik w postaci numeru seryjnego na dole korpusu działa! :D

Edited by Seterus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...