Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 870
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tzn. zwalniasz zamek i zostaje w tylnym położeniu?

Jeśli tak, to zobacz czy bbunit się nie starł w miejscu kontaktu z szyna spustową. Spróbuj dać podkładkę między szkielet a szynę spustowa, powinno pomóc.

 

Fakt, ma parę przytarć...

Link to post
Share on other sites

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak zdjąć zamek? Bo chwilowo od jutuba jestem odcięty (baaaardzo wolny net) i chciałbym wreszcie klocka złożyć, a nie wiem, jak ten zamek zdjąć :(

 

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak zdjąć zamek? Bo chwilowo od jutuba jestem odcięty (baaaardzo wolny net) i chciałbym wreszcie klocka złożyć, a nie wiem, jak ten zamek zdjąć :(

Link to post
Share on other sites

Jeeezu, dzięki, przy najbliższej wolnej chwili biorę się za bebechy -.-

 

Mam problem ze złożeniem glocka. Na filmikach assembly nie widzę, jak "się składa" cylinder, tzn. ta część za lufą. Czy mógłby mi ktoś z tym pomóc?

 

Jeezuu, nie mogę edytować, cholerny telefon...

 

Oto co mam zrobione:

http://up.oblivionlo...22451582699.jpg

 

http://up.oblivionlo...79763888740.jpg

 

http://up.oblivionlo...47488783772.jpg

 

http://up.oblivionlo...58985478297.jpg

 

Głównie chodzi mi o złożenie wszystkich części z pierwszego zdjęcia.

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Mam, w tym śmiesznym cylinderku.

 

ADMINI/ MODERATORZY Proszę o połączenie.

 

Okej, jeden działa, pięknie kopie, tylko mam jeszcze trzy problemy:

1. Mag nie podaje kulek. Repla strzela, kulki nie lecą. Jest o tyle śmisznie, że jak sam odciągnę zamek to leci i kulka, jak jest w półautomacie, strzela na sucho. Czy to może być spowodowane słabymi sprężynkami przy cylinderku? Bo musiałem je osłabić, bo za każdym razem przy wkładaniu mi wyskakiwały...

2. Jak to połączyć i czy to w ogóle pasuje? Bo w drugim mam taki normalny tłok, ten jest chyba za duży

35879464649531814306.jpg

 

3.Jak zdjąć tą klapkę z tyłu do zaworka na GG.

57000349054844077311.jpg

Link to post
Share on other sites

Sprężynki przy cylinderku nie mają żadnego znaczenia. Jeżeli chodzi o stopkę magazynka, to musisz odciągnąć w dół (gdy stopka jest na górze) taki kawałek plastiku który jest między stopką a sprężyną.

Co do grzebania... To tania klamka, więc idealna do nauki, bo nawet jak coś zepsuje, to wielkiej szkody nie będzie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam!

Problemów z glockiem ciąg dalszy. Wszystko zgodzie, ale:

Wychodzę na zewnątrz, temp. 10°C. Wystrzeliwywuję jednego maga, wkładam drugiego, pada strzał kulka się odbija, naciskam ponownie spust i... Tym razem kulka nie leci. Jak pociągnę zamek, to wystrzeli z kulką, jak nie odciagnę, to strzela na sucho. Czy ktoś wie, czym to może być spowodowane?

Nie zniechęcając się tym problemem nabijam gazem pierwszego maga po raz drugi. Odciągam zamek i pistolet sam strzela. Zdziwiony naciskam sput i... Syfon. Okey, nabijam jeszcze raz i znowu,syfon. Ciągle idzie syfon. Czyżby wina górnego zaworu? Gaz Protech Guns z dopiskiem Enchanced Formula Up to 20 FPS. Proszę o konkretną pomoc, nie odpowiedzi w stylu "oddaj na serwis".

Link to post
Share on other sites

Jeśli ją rozciągniesz, czy podłożysz, to będziesz miał większy opór na zamku tym samym potrzebę większej ilości gazu na jego odciągnięcie przy strzale. Co może skutkować niecofaniem się go do samego końca a w skrajnych przypadkach niepodawaniem kulek. Możesz sprężynę skrócić i wtedy będzie większy kop ale pytanie jest tylko czy sprężyna wtedy da radę przywrócić zamek do stanu początkowego lub kiedy dostaniesz zamkiem w zęby gdy ci go wybije z szyn.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...