Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 870
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam braci airsoftowców i nie tylko. Dziś stałem się posiadaczem R17 gen.3 czy szczęsliwym czy nie to się okaże w praniu. Nabyłem go dosłownie kilka minut temu w zaprzyjażnionym sklepie. Kilkakrotnie czytałem cały temat. I tyle samo dobrego co złego znalazłem. Bardziej ma to służyć jako wypełniacz kabury aczkolwiek gumka K-Armsa zamówiona.

 

Pierwsze wrażenie , a miałem wcześniej Glocki KSC i KWA , to powiem szczerze bardzo przyzwoicie wykonany, oznaczenia czarne tłoczone bardzo dobrze widoczne na zamku , na korpusie pełne oznaczenia wersji ostrej, blokada w miejscu numeru seryjnego . Wiem ,że Glocki od Meistera miały te dodatkowe przyrządy , tu w instrukcji znalazłem , że w tym zestawie też raczej powinny być a nie ma , był tylko pusty woreczek foliowy. Jak to u Was było . Co było w pudełku po zakupie u innych?

 

Przyjemnie leży w dłoni a strzelanie dopiero w piatek lub sobotę przeprowadzę to zdam relacje. Wiem też, że dużo osób pisze kupić TM , ale z TM u nas na rynku jest kiepsko zdostępnością, za to mamy wysyp części do nich. Myślę , że i Chinczyka da się stworzyć całkiem dobrego boczniaka skoro to klon TM, a obserwując inne ich repliki na przełomie 10 lat jak siędze w asg uważam że i jakość mogła pójść delikatnie w górę.

 

Pozdrawiam

Edited by GRHBierioza
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pytanie do zorientowanych - czy obecnie dostępne u Krakmanów R17'ki w wersji 3 kolorowej mają bite oznaczenia na zamku czy są "czyste" jak na fotkach? Pytam bo nie pierwszy raz ten sklep zamazuje oznaczenia a w paczce dostaje się "bogatszy" produkt.

Edited by CerberBP
Link to post
Share on other sites

Odebrałem dzisiaj swoją zabawkę. http://www.taiwangun.com/r17-od-army?from=listing&campaign-id=19

Ciekawostka na dzień dobry - w trakcie realizacji zamówienia napisałem do Krakmanów jak wygląda kwestia oznaczeń. Odpowiedź - replika bez jakichkolwiek oznaczeń jak na foto sklepu. Praktyka - otwarcie pudełka okazało bardzo ładne oznaczenia bite na zamku i wytłaczane na body. Większość zgodna z oryginałem (made in Austria, logo Glock'a i te sprawy). Tak więc chłopaki kryją tyłki w ofercie sklepu - nie wiem dlaczego, ale to nie pierwszy raz. Wg mnie chodzi to żeby Glock nie czepił się, że sprzedają podróbki bez od producenta który nie uzyskał zgody na wykorzystanie logo.

 

Pomacawszy stwierdzam - bardzo fajna faktura body - matowa, bez śladów odlewów, dobre spasowanie, przyjemnie się trzyma.

Magazynek - tu jedno z 2 odchyleń oznaczeń - na zdejmowanej stopce napis "ARMY Made in China".

Zamek jak i malowanie, a raczej anodowanie przyjemne dla oka, czas pokaże czy trwałe Oznaczenia bite glęboko i wyraźnie. tu 2gi odchyl - chińskie znaczki za oknem wyrzutnika łusek. Przyrządy celownicze dobrze wykonane.

Bebechy / szyny - tu już jest średnio w porównaniu z produktami KWA takie 5/10 przy 7/10 dla KWA. Smaru, sylikonu brak

 

Na chwilę obecną to tyle, więcej z przestrzelania i po dopieszczeniu po weekendzie. Replika i jej oznaczenia to to samo co tutaj

Link to post
Share on other sites

Wg. mnie jeśli to jest generacja 3 w trzech kolorach to dostaniesz dokładnie to co oferują za granicą: CZARNY / TAN / OD

Więc tutaj mniej martwił bym się o to czy oznaczenia są, a bardziej o to czy oznaczenia na czarnej wersji różnią się od wersji kolorowych. Zwróć uwagę że na prawej stronie body masz "made in china" a w tan/od "Made in Austria.."

Link to post
Share on other sites

Sklep robi sobie dupochron, to jest tym bardziej zrozumiale, ze Glock zaczal ogolnoswiatowa kampanie obrony swoich znakow towarowych i wzorow przemyslowych (m. in. ksztalt poszczegolnych pistoletow).

 

Zeby nie bylo kompletnego offtopa-jak jest z jakoscia tych pistoletow na tle colta army? Moj Colt dobrze i wiernie sluzy i sie nie psuje, szukam teraz glocka z oznaczeniami ktory bedzie bezawaryjny.

 

Tapniete z Wildka wiec brak ogonkow.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Pod względem odwzorowania jest dużo lepiej. Luzy są zdecydowanienie mniejsze, lufą jest dobrze zgrana z zamkiem.

Pod względem działania mechanizmu, moja kulała. Najpierw kulek nie ładowana, potem samoczynne auto. Po przesiadce na marujce już nigdy do Army nie wrócę.

Link to post
Share on other sites

Z uncompany mnie 440 wyszedł ; p

 

Żeby nie było off topu. Jak lubisz majsterkować, i liczysz się z wadami chińskich klamek, to bierz, aczkolwiek mówię ponownie. Z glockiem na pewno będzie więcej jaj niż 1911.

Zastanów się może nad meisterem, lub starkiem. Meister z Chin wyjdzie ciebie jakieś 220 zł i 2 tygodnie czekania :icon_wink:.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Pokazać ci wyciąg z paypala?

VAT nie zapłaciłem, mimo odprawy celnej .

 

Na uncompany klamka kosztuje 120, ship 30 zwykłym airmailem przez HK.

Handlujesz szpejem z dx, wiesz jak celnicy na te przesyłki patrzą :icon_wink:

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Pokazać ci wyciąg z paypala?

VAT nie zapłaciłem, mimo odprawy celnej .

 

Na uncompany klamka kosztuje 120, ship 30 zwykłym airmailem przez HK.

Handlujesz szpejem z dx, wiesz jak celnicy na te przesyłki patrzą :icon_wink:

 

Tobie chyba nie idą przesyłki przez "WER Zabrze" :F

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...