Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 870
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panowie, pamiętam, że gdzieś-kiedyś-ktoś wspominał o magazynkach na CO2 do Glocków standardu Marui. Znaczy, że ktoś szykował się, żeby takie wypuścić.

 

Cos wiadomo na temat? Czy to tylko moja stetryczała pamięć podsuwa mi, że coś takiego było?

...mogły by mieć sens na zimę...

 

 

http://www.ebairsoft.com/24rds-magazine-marui-g18c-p-7357.html

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Zamontowałem zestaw części spustu AIP. Poza tym cyckiem ze sprężynką montowanym z boku obudowy mechanizmu spustowego (w sumie, to nawet nie wiem, po co on jest, działa bez niego), pasuje bez żadnych modyfikacji. Sprężyna młoteczka jest sporo słabsza niż w stocku, ale wystarcza do poprawnego działania w pokoju. FPSów troszeczkę brakuje, ale za to gazożerność przyjemnie niska.

Niestety, przy dzisiejszej temperaturze nie chciał działać na zewnątrz, więc w środku wyląduje pewnie sprężyna WE, lub w ostateczności stockowa.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Rozbierz, wyczyść, przesmaruj, nasmaruj czymś w miarę gęstym górną uszczelkę magazynka, spiłuj wybrzuszenie na BB-unicie (dokładniejsze instrukcje są gdzieś w tym temacie), a jak nie pomoże, to naucz się używać przecinków i wtedy dopiero wróć.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Od razu mówię, że wątek przeszukałem, jednak wolę zadać pytanie tutaj.

 

Mam G17 Army. Co można w nim pokombinować i wymienić, żeby działał w miarę sensownie? Nie myślę tez o upgrejdzie wszystkich części, bo za to Marui można kupić ;-)

 

Jakieś zmiany typu "tu doszlifować, tam poprawić, tu dokupić i tam doszczelnić".

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc wszystko w nim się do wymiany nadaje ;D

Zacznij od wymiany cylindra BB na Guardera i głowicy na również Guardera. Potem Lufa precyzyjna JBU i gumka AIP.

Następnie komora hopa i koszyk cylindra BB na AIP. Potem już tylko trzeba wymienić lufę zewnętrzna na stalową (guarder) i mechanizm kurkowy na TM lub Guarder. Zamek na Aluminiowy Guardera, korpus też Guardera się by nadał (nie będzie się świecił jak armowski) Rodzynkami będą stalowy zwalniacz maga i zestaw muszki ze szczerbinką z wstawkami trytowymi 5KU.

Całość modyfikacji wyniesie cię około 9-10 stówek ale będziesz miał najlepszego klocka Army na strzelankach ;D (znaczy wtedy z Army to już tylko spust i sprężynki zostaną )

 

A na poważnie, akurat w Army przyda się wymiana zespołu bb (głowica tłoczka i cylinder) oraz lufy na preckę wraz z gumą hopa. Ale niestety koszt tej modyfikacji jest porównywalny z ceną 3/4 repliki.

Link to post
Share on other sites

Warto jeszcze doszczelnić magazynki, przy czym radzę nie kombinować przy górnej uszczelce i szczękach magazynka, bo są bardzo upierdliwe w ponownym składaniu (ponoć tylko w magazynkach army jest taki problem). Najlepsza głowica tłoczka to chyba DYNA od elementa, sam cylinderek to chyba każdy od armijcowego jest lepszy :D.

Link to post
Share on other sites

Mechanizm kurkowy - bo i tak padnie, i to raczej prędzej, niż później

Głowica tłoczka - bo przepuszcza, a teflonu się nie da nałożyć

Cylinderek - shitplastik, więc pewnie też zaraz padnie

Dolny zawór - bo jest tragiczny - ze strasznie miękkiego mosiądzu, zresztą może i pewnie będzie przepuszczać.

 

Reszta to strata kasy jak na tak tanią klamkę IMHO.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Dosyć głupie pytanie - taki zawór madbulla podejdzie do maga od army? Bo tak patrzę i coś mi się gwint nie zgadza, pytanie tylko czy rzeczywiście są jakieś różne standardy (nie wiem, nie znam się), czy to tylko kwestia zdjęcia i gwinty w każdej klamce są takie same?

MADBULL-VALVE-203_mark_1.jpg

Link to post
Share on other sites
The MadBull BB Shower High Pressure Fill Valves are designed as an upgraded repair part to any MadBull BB Shower Shell, or for any other compatible airsoft M203 grenade. In addition, these valves may fit TM or TM clone gas pistols.

oraz

For Mad Bull BB Showers, land mines, and hand grenades (GSG-01 and PS02).

Also fits old version WE GBB M4 mags, and WE M9 mags

Steel construction for improved durability.

 

Może nie jest to pełna odpowiedź, ale już jakiś trop :).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czy jest na sali specjalista, który mógłby mi powiedzieć jak go złożyć? Bo mają do mnie niedługo dwa takie przyjść w częściach pierwszych, i będę potrzebował pomocy ze złożeniem tych cudeniek. Ewentualnych chętnych proszę o napisanie PW, coby syfu nie robić :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...