Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

jednakże on już odszedł i musisz się z tym pogodzić.

 

O nie nie nie nie... już widzę problem - zbijak zaworu sie nie rusza w ogóle, tylko sam kurek. Teraz jeszcze tylko muszę rozkminić jak to naprawić, pewnie gdzieś się klinuje i muszę doszlifować :icon_smile:

 

A tak dokładniej: wszystko się rusza, tylko zbijak stoi w miejscu, nie rusza się przód->tył, ale fakt faktem był już piłowany, żeby w ogóle mógł wejść do tego okienka w którym siedzi -> piłować mocniej?

Edited by Fishbonee
Link to post
Share on other sites
  • Replies 870
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Muszę piłować żeby w ogóle wypluwał kulki.

 

Dawno nic nie pisałem o tym cholerstwie, więc strzela :icon_biggrin: ale na docisniętym magazynku WE (taśma klejąca na dole i sie trzyma dobrze mag, nie trzeba trzymać) Czasami się pięknie zatnie i trzeba zamek dopchać. Magazynek army chyba kaput, górna uszczelka jest taka udana że nie da się jej z powrotem włożyć x) No ale cóż, strzela i tyle mi musi na razie starczyć. Jak piniondz będzie to kupię WE albo marujca, ale nie spieszy mi się.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Klocek army rządzi. Dzisiaj poskładałem go sobie do kupy, bo leżał rozebrany dłuższy czas i nie dość, że oczywiście rewelacyjny kurek co drugi strzał sobie się nie łapie za tą swoją zapadkę i jest seria (nadmienię tutaj, iż i tak zostały podpiłowane, bo wcześniej nie łapały w ogóle), to jeszcze zbijak sobie najzwyczajniej w świecie pękł. Replika jest w gruncie rzeczy prawie nowa, jeszcze nie wytarła się farba z prowadnic zamka...

 

Serdecznie odradzam ten chinolski shit.

Link to post
Share on other sites

To teraz pora na moje kolejne przygody z klockiem :P Zdjęcia wyrażą więcej niż tysiąc słów - efekt próby wystrzelenia jednego magazynka:

 

DSC06347.JPGDSC06342.JPG

DSC06341.JPG

 

Jakiekolwiek pomysły? Na moje oko to cały bb unit jakoś przepuszcza gaz że zamiast zająć się kulką to sie rozbryzguje po całym mechanizmie i go pięknie obladza.

Link to post
Share on other sites

Ładny efekt!

 

Też mi się podoba :icon_biggrin:

 

Cylinder nie peknięty? Głowica tłoczka?

 

Cylinder sie wydaję być w porządku, żadnych pęknięć. Głowica tłoczka też nie wygląda na skiepszczoną.

 

Edyta: Pod światłem widać wielką linię pęknięcia D:

Edited by Fishbonee
Link to post
Share on other sites

Coooo????? :icon_eek2: Takich akcji z Glockiem to nawet ja nie miałem;p Bankowo przyczyna leży gdzież w głowicy tłoczka lub cylindrze. Ja obecnie zaobserwowałem inny dziwny problem lecz w Glocku od WE. Mianowicie praktycznie po każdym strzale wypluwa mi o-ringa z uszczelnionej głowicy tłoczka. Nigdy wcześniej tak się nie działo.

Link to post
Share on other sites

Metalowy cylinder? Nie ufam.

 

Drugi rok używam czterech sztuk. Dwu na glockach Meistera, dwu w hicapach. I w zasadzie są to jedyne elementy które nie padły w hicapach. W klockach pracują też bezproblemowo. Trzeba tylko troszkę czasu poświęcić na przepolerowanie filcem.

 

 

PS moim zdaniem jeżeli plastiki to Guardery.

Link to post
Share on other sites

Kopia tm, więc muszą pasować

 

Oki, cylinder założony nowy (nie chciało mi się sprowadzać tego guardera, ale kupiłem z army i działa jak nówka :icon_razz: Wszystkie problemy ustąpiły, od razu głośniej strzela. Dodatkowo nie muszę już mieć magazynka podwiniętego taśmą w gnieździe żeby strzelał :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Panowie, pamiętam, że gdzieś-kiedyś-ktoś wspominał o magazynkach na CO2 do Glocków standardu Marui. Znaczy, że ktoś szykował się, żeby takie wypuścić.

 

Cos wiadomo na temat? Czy to tylko moja stetryczała pamięć podsuwa mi, że coś takiego było?

...mogły by mieć sens na zimę...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...