Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] P90


Recommended Posts

Galaxy ma lufy połowę mnie i strzela tak samo celnie i ma tak samo mały rozrzut, jak nie mniejszy... Nie przesadzajmy. Różnica w długości 20 mm, to żadna różnica. A jak ktoś nie czyści regularnie lufy, to ma potem rozrzut.

 

Fakt z tłumikiem znacznie cichnie. Najgłośniej jest przy uchu ;-).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wracając do chińskich łapek, dziś na strzelance, bezpiecznik rozpadł się na kilka części bez wyraźnego powodu, chyba, że 5 stopni to za mało dla bezpiecznika. Poza tym replika przestawała strzelać bez wyraźnego powodu. Po wywaleniu bezpiecznika z obudowy, strzela, tylko zobaczymy jak długo...

Link to post
Share on other sites

Mimo wszystko nie masz pojęcia jak wnerwiające jest, jak podczas szturmu nagle karabin zamiera. Parę uderzeń w kolbę - chwila poprawy i znowu. W końcu wyjęliśmy tę osłonę bezpiecznika i posypało się szkło. Od nowości były z nim problemy (np po założeniu pierwszy raz baterii replika milczała jak zabita), potem poprawiając wtyki rozpadł się na 3 części - tzn. tuleja szklana i 2 zaślepki. A dziś się posypał.

Link to post
Share on other sites

A tak serio, to do czego wogle bezpiecznik służy, żeby się styki nie popaliły?

Czy opłaca się inwestować w Mosfet?

 

Bezpiecznik ma za zadanie nie dopuścić do spalenia silnika na wypadek przeciążenia, rozwalenia baterii przy zwarciu. Mosfet to elektroniczne urządzenie zastępujące styki, przejmuje od nich role przepuszczania prądu o dużym natężeniu (styki mogą się od tego upalać). Mosfet znacznie wydajniej przekazuje prąd w wyniku czego replika szybciej startuje i osiąga większy rof. Przykład z mojej L85... styki nie były w stanie przenieść prądu o wysokim natężeniu na silnik i replika często milczała, zainstalowanie mosfetu na tych samych stykach sprawiło że replika działa jak złoto.

Link to post
Share on other sites

Spokojnie, upchniesz go obok GB, byle dobrze zrobić. Można w ostateczności pociąć ściankę trzymającą GB i też miejsce sobie wygospodarujesz. Tak w TM`ach robią, a to klon więc nie widzę problemu. Na upartego jak wymieniłem kable u siebie, wywaliłem Tamiję to spokojnie mosiek bym mógł upchać zamiast bezpiecznika i tamijki.

Link to post
Share on other sites

Wie może ktoś jak rozebrać magazynki low-cap do P90? Odkręciłem wszystkie śrubki. Jedyną przeszkodą to ta stopka. Ale jakoś nie chce zejść. Mam użyć brutalnej siły xD?

 

I co low-capów ACM. Przybył mi dzisiaj nowy mag. I powiem, że jest cięższy od poprzedników. więc moim zdaniem został użyty jakiś lepszy abs.

Link to post
Share on other sites
Wie może ktoś jak rozebrać magazynki low-cap do P90? Odkręciłem wszystkie śrubki. Jedyną przeszkodą to ta stopka. Ale jakoś nie chce zejść. Mam użyć brutalnej siły xD?

 

Jeśli to jest idealna kopia maruja (bo z chinolami nie miałem styczności), to w stopce jest taki okrągły guzik. Trzeba go wcisnąć a stopkę zsunąć w bok. Jak ci się uda to napisz, bo jestem ciekaw czy to to samo.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...