Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o produktach) #2


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nie zechciałby ktoś podzielić się zdjęciami szpeju z cordury olive drab i poliestru khaki?

 

Czy firma zamierza wprowadzić do produkcji inne kolory oliwki w tym roku?

 

:icon_biggrin: Słyszałam, że mężczyźni rozróżniają trzy kolory: fajny, niefajny i pedalski... :icon_biggrin:

 

Opisowo: cordura oliv drab to taki zszarzały średnio brudno-zielony a poliester khaki to taki zwykły ciemno zielony, oczywiście mam na myśli zieleń wojskową. Porównanie jest tez u nas w galerii na www.miwomilitary.pl

 

Co do zapytania o wprowadzenie innych odcieni oliwki w tym roku to nie wiem co odpowiedzieć. Bardzo byśmy chcieli, ale nie wiem czy damy radę, bo:

- jak na "martwy sezon w branży" to ledwie sobie dajemy radę z szybką realizacją zamówień (baaardzo jest ich dużo... z Polski a szczególnie z innych krajów) a mamy jeszcze do zrealizowania do września kilka kontraktów z przetargów publicznych i kilka sporych zamówień pozaprzetargowych;

- kiedyś się musimy wreszcie przeprowadzić a w trakcie realizacji w/w zamówień się nie da, bo nawet przy doskonałej organizacji przeprowadzki trzeba na kilka dni zrobić przerwę w produkcji;

- zostaliśmy zaproszeni do kilku projektów badawczych, gdzie nasza rola będzie polegać na "wymyśleniu" całkiem nowych produktów;

- jeszcze dla Państwa nie jest to widoczne, ale wkrótce "przeskoczymy" z naszym sklepem internetowym na nowy silnik i nowy serwer;

- realizujemy się w nowych dziedzinach: wygraliśmy mnóstwo przetargów na sprawdzenie i oczyszczenie saperskie terenów należących do Lasów Państwowych w całej Polsce no i ponownie zaczęliśmy wyburzać metodami wybuchowymi; pomagamy w opracowaniu nowych systemów nadbudów samochodowych o przeznaczeniu specjalnym; wymyśliliśmy kilka nowych rzeczy i pracujemy nad dokumentacją dla UP RP;

 

Jak damy radę to będą inne odcienie zieleni, ale nie jest to obecnie priorytetem.

Link to post
Share on other sites

Ano nie jestem na bieżąco :teeth: moja chata z kraja...

A pamiętam, że Ciocia kiedyś wspominała, że na niego szyli...

 

... no chyba, że mnie skleroza bierze...

 

Szyliśmy. Dostał w prezencie jak był z wizytą w Pułku. Zdjęcia gdzieś krążą w internecie. Dla mnie ta fotka z Gortatem w Helikonie wygląda jak fotomontaż, ale pewnie je się nie znam... Poza tym Pan Gortad to naprawdę wysoki człowiek (mniej więcej wzrostu półtorej/dwóch Chińczyków). Miarę i proporcje ciała zdejmowaliśmy z jego zdjęć.

Link to post
Share on other sites

Dobra, dobra, a potem Trybunał w Genewie będzie włóczył po sądach za niehumanitarne metody walki ;)

 

Aj tam ... zaraz niehumanitarne....

 

Kiedyś obiła mi się o uszy taka mniej więcej opowieść: dzielni muzułmanie najbardziej bali się żydowskiej kobiecej jednostki pancernej. Jak kobiety się tylko zbliżały tymi czołgami to uciekali gdzie pieprz rośnie. Sami rozumiecie: śmierć z ręki kobiety powoduje brak hurys w zaświatach.

 

Pokręciłam coś? Strasznie mi się ta opowieść podoba, ale jeszcze nie doszłam skąd się te hurysy biorą.

 

Zapewne jacyś ersoftowi hejterzy podmienili wasz mundur na Helikona z lekką pomocą PS'a. Skąd ta nienawiść do MIWO, no skąd?

 

A Ty sobie nie dodawaj byle czego do moich wypowiedzi. Napisałam coś o jakimś podmienieniu? a może o nienawiści?

Link to post
Share on other sites

Zdjęcie M. Gortata z tym niskim nad wyraz afgańczykiem nie jest fotomontażem, ani tym bardziej nie jest modyfikowane. W rzeczywistości ten człowiek jest jednym z handlarzy w Afganistanie (wg. relacji osób z kilku zmian które miały możliwość go poznać, bywa czasami dość złośliwy choć jednocześnie na codzień jest bardzo sympatyczny i ma ogromny dystans do siebie - dowodem są krążące czasami zdjęcia kiedy był ubrany w strój teletubisia). To tak tylko dla osób uważających, że coś tu nie gra w proporcjach. Chyba że nie o to zdjęcie chodziło jeżeli idzie o użycie PS'a.

Link to post
Share on other sites

kthulhu, to raczej o inne zdjęcie chodzi. Abdula (czy może Muhammada, nie pamiętam właśnie), znają żołnierze nie tylko z Ghazni, więc i operatorzy z Lublinca go znają, i pewnie opowiadali o człowieczku wzrostu 3-4 letniego dziecka, krzyczącego za fotki z nim "one dolar mister for picture".

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...