Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[OPIS] Ghillie Suit


Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 dni myślałeś i nie zrozumiałeś, no cóż, o czymś to świadczy, tak samo jak niemożność odróżnienia słów ważenie i warzenie, za to toni zmontował wszystko w 3sekundy, też daje do myślenia.

Nie wiem co w twoim mniemaniu to świadczy, Nie zwróciłem po prostu uwagi na błąd, Widzę, że tu na wmasg to większość to hejterzy i osoby czekające, aby chamsko wytykać błędy. Rozumiem normalnie, spokojnie, bez zbędnego obrażania podtekstami. A tekst: "10 dni myślałeś i nie zrozumiałeś, no cóż, o czymś to świadczy" możesz o kant d**y potłuc. Nie wchodziłem na tego posta przez tyle czasu dlatego nie ogarnąłem. Nie rozumiem ludzi, którzy chamsko hejtują i uznają się nie wiadomo kogo, żeby obrażać innych.

P.S. Jak nic konkretnego nie wnosisz do tego postu, to lepiej się nie udzielaj. Szkoda miejsca na twoje głupie "mądrości".

Link to post
Share on other sites

SAS, odsyłam do regulaminu. Jak nie umiesz napisać po naszemu to nie pisz wcale.

Co jest nie tak? Co nie jest napisane po naszemu? Podaj przykład/y. Tak dla mojej informacji.

 

@ Wojdatuz, być może nie zrozumiałem, ale jeśli to -> "10 dni myślałeś i nie zrozumiałeś, no cóż, o czymś to świadczy, tak samo jak niemożność odróżnienia słów ważenie i warzenie, za to toni zmontował wszystko w 3sekundy, też daje do myślenia." miał być żart, to strasznie denny.

Link to post
Share on other sites

dobra, skończcie pisać już głupoty, docinki itp. Ja już nie mam zamiaru. Piszczcie na temat. A jak, ktoś popełni błąd (jakikolwiek), to upomnieć go kulturalnie, a nie wymądrzać się jak większość na tym serwisie.

P.S. Jak będę w domu to zważę, swojego "krzaka" i podam wagę.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Siemka

Chce zabrać sie za robienie ghillie i zastanawiam sie nad bazą do niego.

Nie chce robić go na kombinezonie!

Zastanawiałem sie nad układem spodni z kurtką i kapturem (baza zestaw niemiecki) lub spodni, a zamiast kurtki użyć koszuli i do niej doszyć kaptur. Który wariant ma większy sens?

Link to post
Share on other sites

Osobiście zamiast kaptura, radziłbym Ci robić ghillie hat na bazie jakiegoś kapelusza, ewentualnie czapy z dachem.

Zwiększa to wygodę możesz założyć, zdjąć kiedy chcesz, tylko nieznacznie zmniejsza słyszalność. A poza tym w terenie łatwo możesz zdjąć ghillie hat i uzupełnić szybko roślinność, a tego akurat w przypadku bluzy z kapturem nie zrobisz, a przynajmniej nie szybko.

Edited by Kazana
Link to post
Share on other sites

Ciekawy pomysł, z tą rafią.

Nigdy tego nie próbowałem w swoim Ghilli. Teraz, mam całkiem inne potrzeby.

Zastanawiał się ktoś nad maskowaniem zimowym... wykonanym właśnie z takiej rafi?

Naszyty na jakiś maskałat BW, i rafia wiązana w tkz. plamy. Wykońać białą podstawę z fari,

a plany wykonać z czarnego/brązowego farszu...

 

Ktoś myślał o czymś takim?

Link to post
Share on other sites

Zależy na ile juty, ale wychodzi to ok na 1 kg materiału na jedną torebkę. Chyba że chcesz mocniejszy to wyjdzie mniej. Ale lepiej od razu kupuj po kilka sztuk. Lepiej żeby zostały niż płacić 2 razy za przesyłkę i 2 razy więcej roboty.

Edited by Fredka
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...