Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield BAD COMPANY 2 :P


Recommended Posts

  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja zrozumiałem, że chodziło o podkładanie min o wlotu do SWOJEJ bazy (np. podczas obrony na rushu), a nie u przeciwnika. Co moim zdaniem jest normalne (bo po coś te miny są).

 

Baserape jest faktycznie zły.

 

Na HC mi się lepiej gra, niby nie ma mapy (która jednak się przydaje) i "podświetlania" przeciwników (Q, czyli spotowanie), ale można sobie grać nawet najbardziej obskurnymi brońmi i ma się jako takie szanse ;)

Link to post
Share on other sites
Basereping jest zły i tyle
Baserape jest faktycznie zły.

 

Może bardziej zrozumiałem językiem? Basereping czyli co? Rozwalanie budynków w których jest M-COM?

A co w tym złego?

Po to mamy zniszczalność środowiska i po to w tych budynkach postawiono M-COMy, żeby można je było skasować bez wchodzenia do środka.

Link to post
Share on other sites

Baserape, to szturm na bazę i obstawienie "spawnów" przeciwnika (miejsc, gdzie pojawiają się przeciwnicy zaraz po "wskrzeszeniu") i ich wybijanie.

 

Przynajmniej ja to tak rozumiem :)

 

Aha! Dzięki za wyjaśnienie. W takim przypadku ja również jestem przeciw!

Link to post
Share on other sites

Baserape, to szturm na bazę i obstawienie "spawnów" przeciwnika (miejsc, gdzie pojawiają się przeciwnicy zaraz po "wskrzeszeniu") i ich wybijanie.

 

Przynajmniej ja to tak rozumiem :)

 

Też zgadzam się, że to nie jest za fajna sprawa, ale w BC2 trudno całkowicie zamknąć wroga w jego bazie, bo gra krzyczy, że jesteśmy za mapą i...koniec z nami.

Link to post
Share on other sites

O nakładce nic nie wiedziałem, muszę poszukać.

 

Wracając do tematu.

Co się dzieje z nożami? Żeby zabić trzeba nieruchomy cel trafić idealnie w jakiś punkt. Czasem widać jak nóż wchodzi w ciało, ale nie zabija. Lagi? Bugi? Celowa niska skuteczność?

Link to post
Share on other sites

Z tymi nożami to tragedia -.- Przeciwnika, który biegnie nie idzie praktycznie trafić. Niby w tym patchu po osłabiali niektóre bronie, ale ja jakoś tego zauważyć nie mogę. Do tego jeszcze popsuli płynność (przed patchem nie lagowało mi na chwilę przed respem, a teraz spada do 5fps, żeby za chwile wrócić do normalnego stanu). Jedyne co się przydało w tym patchu to zmienienie szybkości lotu pocisku z tego pistoleciku do namierzania (teraz bez problemu trafiam w lecący śmigłowiec, by później bez problemowo go zniszczyć :mrgreen: ). Głównie chodzi mi o gameplay, bo o wyszukiwarce już ktoś wspomniał (nareszcie jest taka, jaka być powinna)

Link to post
Share on other sites

Jaka tragedia z nożami? Normalnie działa jak należy. Albo masz pingi kiepskie, albo z nożem lepiej nie biegaj bo sobie krzywdę zrobisz ;)

 

Dla mnie patch wporzo. Nareszcie koniec z problemami z połączeniem i innymi. Nie zauważyłem natomiast, żeby coś się zmieniło jeśli idzie o broń. No może Garand jakoś bardziej mi teraz leży, ale poza tym tak samo.

 

Serwery HC natomiast słabo funkcjonują. Przede wszystkim nie ma czerwonych kropek nad zaspotowanymi wrogami, więc jest to festiwal snajperów. Wszyscy siedzą i kampią jak debile, a spróbuj się ruszyć to headshot. Fatalnie się gra z takimi ludźmi, żeby chociaż jeszcze czegoś używali poza snajpą, moździerzy, albo C4 na czołgi itp, ale nie, sami statsiarze :(

Link to post
Share on other sites

Serwery HC natomiast słabo funkcjonują. Przede wszystkim nie ma czerwonych kropek nad zaspotowanymi wrogami, więc jest to festiwal snajperów. Wszyscy siedzą i kampią jak debile, a spróbuj się ruszyć to headshot.

większość tych snajperów nie umie grać potrafią trafić tylko kogoś kto stoi w miejscu choć z tym mają też problemy. Ale te trójkąciki nad głowami w HC to byłaby porażka to wtedy byli by sami snajperzy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...