Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield BAD COMPANY 2 :P


Recommended Posts

Też tak miałem, ale to nie wina noża, tylko raczej lagów. Klient widzi, że jesteś blisko, a według serwera koleś już dawno poszedł dalej. Nie wiem jak jest rozwiązana interpolacja i inne antylagowe patenty, ale kiedyś robili to tak, że trafienia były rozliczane z poziomu klienta nie serwera. Jeśli tak jest, to nóż się nie aplikuje, bo jego skuteczność zależy od realnego położenia, no chyba że jest jak w BF, gdzie cios nożem był traktowany jako pocisk. Ogólnie rzadko się to zdarza, więc nie ma co marudzić.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DOW2 po jakimś czasie się nudzi, bo wszystkie starcia stają się repetetywne. COH ma od metra możliwości strategicznych i taktycznych, ale pomimo bety i wielu sugestii graczy nie naprawiono masy bugów i kompletnie zepsuto balans gry (PE fail). Twórcy chyba olali, bo powoli COH umiera, ciężko znaleźć dobrą grę, bo albo gówniarze, którzy nie rozumieją podstaw albo smerfy.

 

Dla mnie BC2 miało być odskocznią od COHa, ale skończyło się na tym, że COHa zarzuciłem zupełnie.

 

BC2 w sumie też już mnie męczy, głównie dlatego, że jak już odblokuję coś nowego, to okazuje się to kompletnym szajsem (Vintorez fail!). Wróciłem to tłuczenia kampanii w ArmA 2 :wink:

Link to post
Share on other sites

Wintorez jest wypasiony. Obecnie brakuje mi ok 25 "zabić" do platyny, a skoro tyle się nim nagrałem (nie wkurzając się w międzyczasie i zmieniając go na cokolwiek "skuteczniejszego"), to chyba jednak jakoś się da się nim grać.

Link to post
Share on other sites

Słaba celność, duży recoil, mały damage - w prównaniu z innymi snajpami useless.

 

HC nie daje wcale realistycznej skuteczności broni, sporo gram na tych serwach ostatnio, bo większość z dobrym pingiem jest HC, ale to nie COD4 gdzie jedna kula wystarczała, tutaj i tak trzeba mierzyć w bańkę, bo jak trafimy na medyka z M60 to sobie możemy najwyżej światło zgasić.

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście preferuje tylko HC, jakoś przyjemniej się tłucze ze świadomością, że nie będę musiał wywalić całego maga zeby kolesia zabić :) Nie rozumiem też dlaczego ludzie wieszają psy na Vintorezie, jedna z fajniejszych broni w tej grze, tak samo SVU, niby fail a jak się nauczysz z tym grać to zaczyna sie zabawa. Mnie w tej grze odpowiada KAŻDA snajperka, od M24 do Barretta :)

Link to post
Share on other sites
Słaba celność, duży recoil, mały damage - w prównaniu z innymi snajpami useless.
Celność jest dobra, po prostu trzeba chwilę poczekać po skończeniu ruchu, aż nam postać się "uspokoi" (nie wiem jak to wytłumaczyć) - wtedy strzela idealnie w punkt. Nie można też za szybko strzelać pomimo tego, że teoretycznie na celowniku mamy idealnie wystawiony cel - strzały powinny mieć około sekundowej przerwy (inaczej będzie taki sam problem jak zaraz po ruchu, czyli duży rozrzut).

Recoil jest duży jeśli strzelasz na duże dystanse - z biodra można spokojnie siać.

Damage nie jest mały jeśli grasz na HC (dwa strzały i trup, jeśli w głowę to oczywiście jeden).

 

Do zalet bym natomiast zdecydowanie zaliczył wyciszenie - w grze ta broń jest baaardzo cicha. Dla mnie ta broń to nie jest "snajpa" tylko bardzo fajne rozwiązanie na małe i średnie dystanse. W pojedynkach snajper vs snajper nie ma dużych szans (bo zazwyczaj trzeba dwa razy trafić), ale w szturmie dobrze się sprawdza.

Link to post
Share on other sites

HC jest be. W każdej grze.

 

Vintorez ssie - lepszy jest SWU albo M95 - pierwszym można 3 szybkimi strzałami zdjąć kolesia z każdej odległości a drugim jednym strzałem na dłuższe dystanse. Oczywiście trzeba sobie założyć cięższe pociski.

 

Nowe bronie nie są w cale gorsze, to zależy od stylu grania. Ze szturmówek najlepsze są 2 ostatnie - AN-92 oraz M16 - duże obrażenia i celność, tryb burst oszczędzający amunicję. M60 - parasnajperka z ACOGiem i ciężką amunicją - 5 strzałów w korpus lub 3 w głowę (ja strzelam na "pojedyńczym"). ASK-74U - wolę go od UMP chociaż są to porównywalne zabawki.

 

A do zdobywania punktów chyba najlepszy jest medyk. Przy odrobinie szczęścia można na rundę wyciągnę ponad 3000 pkt + medale :P I nawet nie trzeba dużo zabijać przy tym :P

Link to post
Share on other sites

Ale nie trzeba wcale, po prostu celujesz w głowę i oddajesz kilka strzałów :)

 

Poza tym, na trybie zwykłym my też mamy większe szanse przeżycia, co nie jest dla mnie bez znaczenia. A i jeszcze brak HUD mi przeszkadza.

 

Dla mnie gry nie mają być realistyczne, mają mi sprawiać przyjemność kiedy w nie gram. HC nie jest dla mnie przyjemny, dlatego w HC nie gram :P

Link to post
Share on other sites

SVU a VSS? Vintorez (+ammo, +C4) to idealna bron dla "szturmowego recona", SVU ogólnie nie ma "swojej niszy". Jeśli recon, to są tylko dwie opcje dla mnie - VSS w ataku, i M24/GOL/M95 w obronie. Jednym słowem, popieram opinię Kazika.-VSS to w gruncie rzeczy nie broń do snajpienia, to po prostu najpotężniejszy SMG w grze.

Po ostatnim patchu najlepszą bronią dla medyka (po kastracji damage'u M60) jest imo T88-celne, nieznacznie słabsze od M60, za to 200 nabojowy magazynek ma kapitalne znaczenie w wielu sytuacjach.

Btw-w tym tygodniu nowy duży patch (~500MB). Przywrócą sposób działania noża sprzed ostatniego patcha, i wywrócą znowu do góry nogami statystyki broni.

Edited by PrezesOi
Link to post
Share on other sites

Wyszedł ostatnio (ok 2 tygodnie temu) patch z dodatkową bronią dla każdej specyfikacji i dodatkowymi mundurami. Mowa o ps3 i xbox360 niewiem jak się sprawa ma na PC

 

Głupoty piszesz chłopie!

DLC o nazwie "Spectac" ma dodawać nowe kamo dla poszczególnych "specjalizacji" i nowe malowanie dla broni UMP, M16, M95 i MG3. Szczerze mówiąc wygląda tak sobie: FOTKI

Piszę MA DODAWAĆ, bo jeszcze się NIE POJAWIŁ.

Znaczy niby się pojawił, ale tylko w USA: Maps are free but camouflaged spec available only with the Dr. Pepper Promotion.

Więc DLC nie dodało nowych kamuflaży i broni, a tylko dodatkowe mapki w Squad Rush, DM.

A patch dla PS3 balansujący niby rozgrywkę wyszedł dzisiaj - nie wiem jak z XBOXem, bo na PC był wcześniej.

 

A teraz coś nowego.

DICE/EA zapowiedziało nowy tryb Onslaught :?: Jak na razie tylko na konsole - więcej info TUTAJ.

Według zapowiedzi:

Each map has a dedicated gameplay focus, requiring different levels of teamwork in order to complete the objectives against an onslaught of enemy AI

Czyżby coś w stylu Hordy z GoW2 :?: No cóż może być ciekawie.

Edited by Mori
Link to post
Share on other sites

Zainstalowałem wersję angielską (polski dubbing mnie odrzucił) i mam pewien problem - gra mi się nie chce zupdatować. Staje toto na pierwszym ewentualnie drugim pliku i wywala "File not found. There might be server or connection error" (coś w tym stylu). Miał ktoś taki problem?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...