Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwisanci - opinie/dyskusje (zapoznaj się czerwonym dopiskiem pod pierwszym postem)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Z tego miejsca chciałbym polecić użytkownika You-dash .Replika właśnie wróciła z tuningu i strzela świetnie, podjął się dopasowania nietypowej części, usunął wszystkie wady i niedoróbki w replice.Najwyższa liga wśród serwisantów replik w tym kraju!Gorąco polecam!

Link to post
Share on other sites

A ja chciałbym co nieco zebrać do kupy serwisantów polecanych i tych z Gildii

 

Jeżeli niczego nie przeoczyłem, to najbardziej polecanymi serwisantami są (KOLEJNOŚĆ LOSOWA, nie zabijajcie...):

 

Poldeck (Gildia)

AnR (Gildia)

lukira (Gildia)

Gogin

Viamortis (Gildia)

Dexterkrak (Gildia?) - gaziaki i springi (snajperki)

KicpA (Gildia)

marcinek83 (Gildia)

 

I to chyba tyle.. Nie pominąłem nikogo z Gildii? Tak z ciekawości pytam, bo chciałbym wiedzieć czy to wszyscy

 

A osobiście do tej listy dopisałbym gościa o nicku Kermit, który słynie już od dawna jako najlepsze ręce w Warszawie i okolicach

 

Aha, a co z Trzmielorem? Wydaje mi się że to również polecany serwisant?

Edited by Foxtrot29
Link to post
Share on other sites

Zasłużył, zasłużył.

 

Piszę tutaj, bo wiele osób nie widzi w sygnaturce.

 

Nie serwisuję, serwisować nie będę. Na PW nie odpisuje tutaj. Dostaje ich nadal mnóstwo. Raz na jakiś czas zbiorczo odpiszę, że nie odpisuje :) Przepraszam wszystkich za to, że czekają ze swoimi pytaniami.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Link to post
Share on other sites

Ja też polecam You-dasha, dałem mu swoją M16, naprawił wszystkie usterki, zrobił kompleksowy tuning i strzela znakomicie. Wcześniej serwisowałem repliki u czołowych serwisantów w Polsce i jak dla mnie nie ma różnicy, polecam

Edited by Robert007
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

"Szukam,szukania mi trzeba...."Najlepiej z Wrocka ,choć nie tylko. Kupiłem type89 i...strzela singlem raz na ruski rok. I choć z elektryką pewnie bym se poradził to rozebrać nie umiem. SERWISANCIE nie bojący się cudnego type89 czekamy na Ciebie! :maniak_smutny: Pozdrawia dziadekmarek1 z typkiem

Edited by dziadekmarek1
Link to post
Share on other sites
Foxtrot29 proponowałbym do Twojej listy dopisać przy każdym serwisancie z jakiego miasta/terenu pochodzi...listę wyeksportować i dać jako przyklejone...co do propozycji umieszczenia na niej Kermita - powiem tak...serwisował w Cytadeli, teraz pracuje w Centrum Militarnym...kiedyś (rok temu) Cytadela kompletnie spitoliła mi downgrade MPpiątki...nie wiem, kto osobiście, akurat o Kermicie słyszałem wiele dobrego...
Link to post
Share on other sites

Listę chyba trzeba by odświeżyć bo co nie spojrze to albo już ktoś się tym nie zajmuje albo ma bana:)

 

BTW szukam kogoś kto mi złoży GB v2 z HK416 od AGMa. Po 3 latach w szafie wyciszona głowica tłoka z gumy zamieniła się w pokruszony plastik. Części zamówiłem ale coś mi nie idzie złożenie tego.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...