Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwisanci - opinie/dyskusje (zapoznaj się czerwonym dopiskiem pod pierwszym postem)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam.

Szukam kogoś kto potrafiłby przywrócić moją giete od JG do stanu użytkowego. Do wymiany jest prowadnica sprężyny, płytka selektora i kable. Pisałem do paru osób ale zero odzewu. Jak znajdzie się ktoś kto stawi temu czoła to proszę o kontakt na PW.

Link to post
Share on other sites

A to zareklamuję się trochę. I zrobię niewielką konkurencję dla serwisantów z krainy podziemnych pomarańczy.

 

Ostatnio często bywam w Poznaniu, więc jeśli ktoś z tego miasta jak i okolic chciałby na miejscu skorzystać z moich usług, serdecznie się polecam. Przez moje łapki przeszło już naprawdę spooro replik.

Link to post
Share on other sites

Również zareklamuję się i zrobię małą konkurencję.

 

Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy z okolic Polkowic (dla mniej zapoznanych w okolicy tego miasta to między Lubinem a Głogowem i większe miasto bliżej to Legnica) ale również i działam na wysyłkę, przewiało się przez moje ręce już kilka replik (GB V2, V2 Long, V3, V6) i każdy był zadowolony. Główna specjalność to emki APS. Cena zależna od zlecenia ale przeważnie mam jedną stawkę za robociznę.

Link to post
Share on other sites

To skoro tak się reklamujecie to i ja się zareklamuję :D Serwis robię już od dobrego roku przez moje ręce przeszło ponad 100 gnatów z rożnymi GB itp. Ale moją specjalnością są Gietki, kałaszki, p90 oraz mp5 :D Jakoś za emkami średni przepadam ale nie mówię że nie zrobię :)

Link to post
Share on other sites

Jak wszyscy to wszyscy :icon_biggrin:

Replikami zajmuję się od około 4 lat, przygodę z airsoftem zacząłem 5 lat temu. Od tego czasu miałem 28/29 własnych replik, nie grzebałem jedynie w 2, dodając do tego kilkadziesiąt cudzych replik, które miałem na serwisie robi się całkiem spora liczba. Serwisuję w zasadzie każde repliki z każdym gearboxem, nie sprawia mi to problemu. Czasami robię też sprężynówki. Oprócz standardowych tuningów, przeglądów itd. robię także naprawy niestandardowe, różnego rodzaju piłowanie, wiercenie, dopasowywanie i inne modyfikowanie części zgodnie z pomysłem właściciela.

Zapraszam :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

Chciałem zrobić prezent bratu, w sumie dokładnie nie wiem co się pierdzielneło. Brat opowiadał, że to coś z baterią, jakieś spiencie zrobił i coś może być na stykach. Wymiana baterii nie pomogła. Przydał by się jakiś przegląd i dobry kontakt, a także jeżeli będzie taka potrzeba - naprawda.

Woj. Świętokrzyskie/Podkarpackie, dokładna moja lokalizacja to Sandomierz.

Link to post
Share on other sites

Muszę coś napisać o pewnym magiku, zwanym poldeck.

Najpierw naraził mnie na zawał dzwoniąc do mnie (wtajemniczeni powinni wiedzieć o co chodzi). :D

Potem omal nie dostałem zawału z wrażenia, kiedy replika do mnie doszła. Strzela jeszcze piękniej, działa jeszcze piękniej i wygląda jeszcze piękniej. Większość dupereli, które inni serwisanci po prostu olewali, zostały zniwelowane. Czysta magia. :P

Świetna robota na 5+. Widzę, że opinie na temat poldcka są w pełni zasłużone.

Link to post
Share on other sites

Moja gieta dostała drugie życie. Wysłałem ją do You-dasha aby się nią zajął, szczerze to to co on z nią zrobił przerosło moje oczekiwania. Za dość atrakcyjną cenę, złożył mi GB, wymienił płytkę selektora, prowadnicę sprężyny oraz wymienił kable, usunął otarcia na metalu i froncie od konwersji RIS, dołożył brakujące śrubki i dystanser do komory, nasmarował gb i dorzucił wtyczki, moc ze stockowych 360 fps skoczyła do 375 (chronowane, nawet filmik podesłał).

Mam pewne podejrzenia o to że podmienił mi replikę :icon_razz: Chodzi bosko, wszystko płynnie działa w gearboxie, nie słychać ścinek dosłownie tak AH i OH :icon_razz:. Kontakt był idealny jak wystąpiła pewna komplikacja czy coś w tym stylu od razu o tym informował.

Wieeeeelkiiii plus dla You-dasha i z całego serca go polecam.

Edited by Reegz
Link to post
Share on other sites

Nie do końca byłem pewien gdzie zapytac, a nowego tematu nie chciałem tworzyć, krótko:

 

Potrzebuję serwisanta który wyciągnie mi jak najwięcej z SP130 i borka Systemy na lufie 400mm.

 

ile mogę się spodziewać po dobrych serwisantach? W stylu Poldeckiego na przykład? W KWA SP130 bez bora daje 510FPS, więc chciałbym u siebie (G&P z 2GXem) wyciągnąć.... 540? Ewentualnie ten sam borek tylko SP120, to wtedy hmm, 470-480?

Link to post
Share on other sites

Nie do końca byłem pewien gdzie zapytac, a nowego tematu nie chciałem tworzyć, krótko:

 

Potrzebuję serwisanta który wyciągnie mi jak najwięcej z SP130 i borka Systemy na lufie 400mm.

 

ile mogę się spodziewać po dobrych serwisantach? W stylu Poldeckiego na przykład? W KWA SP130 bez bora daje 510FPS, więc chciałbym u siebie (G&P z 2GXem) wyciągnąć.... 540? Ewentualnie ten sam borek tylko SP120, to wtedy hmm, 470-480?

 

Panocku nie wyciągniesz tyle na SP130;) Nie ważne z jakim borkiem;)

 

A 470-480fps jest do zrobienia na sp120 z borkiem, aczkolwiek, to już niekoniecznie zależy od umiejętności serwisanta, a bardziej od marudzenia repliki.

Ale dla przykładu, że da się (filmik na sp120 bez BU):

http://www.youtube.com/watch?v=mj_KWUoc9K8

 

 

No i oczywiście coś, na co ludzie nie zwracają w ogóle uwagi. Kulki użyte do chronowania:

- 0.2 G&G:

http://www.youtube.com/watch?v=xDCh1Hji_oM

 

 

- 0.2 Gunfire:

http://www.youtube.com/watch?v=z9FUTH5F84c

 

Replika oczywiście ta sama;)

Edited by lukira
Link to post
Share on other sites

@Foxtrot

 

Polecam użytkownika You-dash, naprawdę świetny serwisant, właśnie miło zaskoczył kolegę i pocisnął stabilne 478 w KWA na sp120:),a u mnie 560 na sp150 w m14-nie boi się nietypowych replik (robił mi G36 ARESa, PPSh Hexagona, M14 G&G) . Jestem z jego usług zadowolony tak samo jak z usług Poldcka czy AnRa-których , których z tego miejsca pozdrawiam serdecznie :).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...