Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki tłok do SP130 i więcej?


Recommended Posts

  • Replies 266
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OKi znalazłem już coś w polskich sklepach i mam pytanie do Was który może dłużej wytrzymać

czerwony z 7 metalowymi zębami King Arms - Tłok POM - Metalowe Pełne Zęby

 

czarny z 1 metalowym zębem Guarder

 

Dajcie znać który bo na weekend potrzebuje sprawna replikę.

 

Zaprawdę powiadam Ci...

Przeczytaj trzy ostatnie strony tematu tego a zostanie zaspokojona ciekawość Twoja!

Link to post
Share on other sites

Witam

Jaki polecacie tłok ale o zwężonej szerokości zębów do sprężyny m130-m150 na bateri 10,8V szczególnie że posiadam minimi więc będę sypał dość dużo kulek i to długimi seriami. Tłok JBU alu jest narazie niedostępny na specshopie a zbliża sie ciekawy zlot wiec zależy mi na czasie. Co sądzicie o tłoku DF HT z tytanowymi zębami czy lepiej sie skusić na cos innego do ok 100zł czy lepiej dołożyć i mieć z głowy na dłuższy czas. Prosił bym o szybka odpowiedz bo zlot lada chwila :wink:

pozdrawiam aDIKo

Edited by aDIKo
Link to post
Share on other sites

W polsce chyba juz w zadnym sklepie nie ma tlokow sensownych z metalowymi zebami. Polowkowych tym bardziej.

Mysle ze szybciej byloby sprowadzic z chin niz doczekac sie gdzie beda.

Za 8.50 dolca masz ciekawie wygladajace tloki SHS. Sam sie zbieram zeby kupic 2. Ewentualnie sa tam tez z aluminiowymi korpusami - jezeli zalezy ci na dlugich seriach i mniejszym rofie.

Link to post
Share on other sites

Sprawa jest prosta, starsze serie były bardzo dobre i cechowały się dużą wytrzymałością. Tłoki z ostatniej/ostatnich partii (a przynajmniej spora część z obecnie dostępnych) są bardzo słabe i szybka padają. Tak naprawdę nie wiemy tylko jak duża część z tłoków MB jest do kitu.

Link to post
Share on other sites
Sprawa jest prosta, starsze serie były bardzo dobre i cechowały się dużą wytrzymałością. Tłoki z ostatniej/ostatnich partii (a przynajmniej spora część z obecnie dostępnych) są bardzo słabe i szybka padają. Tak naprawdę nie wiemy tylko jak duża część z tłoków MB jest do kitu.

 

Istnieje duże prawdopodobieństwo słuszności tego stwierdzenia. Ten tłok mam już prawie 2lata.

Link to post
Share on other sites

No i dzisiaj przyszedł dzień przeglądu mojej repliki (gdzie jakiś czas temu założyłem tłok MadBulla)

przypomne:

 

M4A1 G&P ,Borek Guarder (cylinder typ 0) lufa precka Promyka 469mm, zębatki STU Systema ,sprężyna SP 140 Guarder ,530fps.

 

Przebieg tłoka 3500 kulasów Blaster Devil, na początku myslałem że jestem szczęśliwcem co trafił na dobrą serie tłoków MadBuul.

 

Po rozkręceniu gearboxa i wyjęciu tłoka zauważyłem że zęby metalowe (pierwsze 3) są starte do połowy swojej wysokości a szczególnie ten ostatni co nacxiagany jest na końcu.Czyli były to ostatnie podrygi tego tłoka. Dopisze że używałem tylko trybu pojedyńczego.

 

Jak zrobie fotki to wrzuce, czyli jak wiekszość tłokom MadBull mówie NIE :uśmiech:

 

Za radą Wolfiego i poldecka chyba nabębe proponowanego Guardera tym bardziej że idzie własnie SP150 Guardera ,chyba że macie jakieś jeszcze inne propozycje poza Promykiem za grubo ponad 100zł

Link to post
Share on other sites

A co myslicie o takich produktach

 

http://shop.ehobbyasia.com/upgrade-part/pa...-marui-aeg.html

 

lub

 

http://shop.ehobbyasia.com/upgrade-part/pa...eeth-black.html

 

albo

 

http://shop.ehobbyasia.com/upgrade-part/pa...ston-round.html

 

Czy poprostu nie zawaracac se d....y i brać

 

http://shop.ehobbyasia.com/upgrade-part/pa...aeg-series.html

 

Z tego co wyczytałem to ciagnie 160 sprężyne więc Sp150 powinien bez problemu uradzić :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Witam potrenuję tłoka do m120 i dużego rofa. Pop ostatniej zacince moje p90 straciło w tłoku wszystkie zęby poza pierwszym metalowym ;)

Dobrym wyborem wydaje się jbu z tworzywa z metalowymi zębami, ale podobno bywają problemy z wpasowaniem tłoków tej firmy. to prawda ?

Link to post
Share on other sites

Dzięki za podpowiedzi dla Zelber i Sebi_S, mało brakowało a po fachowej podpowiedzi stał bym się szczęśliwym posiadaczem MadBulla ze stalowymi zębami...

 

Możecie powiedzieć coś o tym tłoku:

Tłok JBU

 

Podejdzie do cymy cm.048m ze sprężyną 125m/s - givera w pełnym stock'u, żadnych wodotrysków, baterii li-pol i takich tam...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...