Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam:) Dopiero co zacząłem zabawe w "snajpera" i wiem że na pewno jestem w tym zielony. Mam nadzieje że po przeczytaniu waszych tematów (a trochę tego jest) będzie bardziej ogarniał. Na początek mam pytanie. Co sądzicie o tej replice i co musiałbym zrobić z nią aby móc się nią chwalić??:P http://gunfire.pl/product-pol-1152196218-Replika-karabinu-wyborowego-CM057.html

Pozdrawiam;)

Link to post
Share on other sites

Witam:) Dopiero co zacząłem zabawe w "snajpera" i wiem że na pewno jestem w tym zielony. Mam nadzieje że po przeczytaniu waszych tematów (a trochę tego jest) będzie bardziej ogarniał. Na początek mam pytanie. Co sądzicie o tej replice i co musiałbym zrobić z nią aby móc się nią chwalić?? :icon_razz: http://gunfire.pl/pr...wego-CM057.html

Pozdrawiam;)

 

Wystarczy że przeczytasz ten dział a będziesz wszystko wiedział , nawet to że nie nadajesz się na snajpera .

Link to post
Share on other sites

Odpisze Ci tak samo jak na PW. Najpierw pomyśl potem napisz. Przeczytałem co napisałeś i to był jakiś kosmos. Mogę Ci pomóc przy mosinie, ale bez takich akcji dzikich, nie mam zamiaru tkwić w dziwnych procederach. Masz nauczkę, zasłużyłeś bo Twoja wypowiedź była jednoznaczna z bronią palną, a człowiek czytający to nie musi wiedzieć, że jesteś tak roztrzepany, że w zamiarem opisania "wiatrówki" używasz terminów dotyczących broni palnej. Moja replika wygląda jak broń i nie chce z takich powodów i przez jakiś użytkowników zwracać na siebie nie potrzebnie uwagę. Niech to będzie przestrogą dla innych.

 

Chętnie pomogę przy mosinach (choć sam nie ukończyłem w 100%), ale ludzie bez takich akcji...

Edited by IvanAssassin
Link to post
Share on other sites

Wyjmuję lufę i myję starannie gorącą wodą i jakimś detergentem do mycia blatów itp (byle bez dodatków ściernych) oraz wyciorem z nałożoną szmatką. Powtarzam aż szmatka po przeciągnięciu (z użyciem detergentu!) jest nadal czyściutka.

Link to post
Share on other sites

Do wyczyszczenia lufy nadaje się cokolwiek od ciepłej wody z płynem do garów, przez WD40 aż po alkohol izopropylowy czy inne rozpuszczalniki organiczne. WSZYSTKO co tylko dobrze rozpuszcza brud i często- tłusty syf. Potem i tak jedzie sie na sucho a odrobina smaru na lufie (tzn tyle co pozostanie po czyszczeniu i np dwóch przejazdach na sucho, nowymi szmatkami) niczemu nie szkodzi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...