Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 18C [CYMA]


Recommended Posts

no to wiadomo, ze cos Ci blokuje przekladnie.

mozna rozkrecic gb, sprawdzic czy cos Ci nie wpadło miedzy zebatki.

 

w tych gb zebatki sa odloniete wiec mpglo cos wpasc, ale rowniez dzieki temu jest o tyle fajnie, ze jak zlozysz gb bez tloka i silnika, to masz najwyodniejsza opcje do podkladkowania.

 

jak nie chcesz sam tego robic, to mozesz to komus zlecic.

 

moze byc jeszcze cos z blokujacym sie tlokiem lub przepalonym silniliem(sie kreci, ale sprezyny nie uciagnie), ale to mozna weryfikowac na samym koncu.

Edited by dik89
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. Przeczyść magazynek.

2. Dokręć śrubki bocznej ścianki.

3. Sprawdź szczęki magazynka czy nie są wyrobione, nie mają zadziorów.

4. Co najważniejsze sprawdź na innych kulkach - innej gramaturze, marce - mi np. kiedyś nie strzalał poprawnie na 0.20 lub 0.23 - jak zmieniłem to problem zniknął, a właśnie było tak, że raz strzelił, a raz nie...

Link to post
Share on other sites

Być może trzeba nadlać dziurę w magu lub zatrzask w replice, rozebrać i obejrzeć.

Nie wykluczone też że gumka się cofnęła, zdejmij maskowanie HU i GB i zobacz jak mag wchodzi i jak się zachowują kulki po ręcznym odciągnięciu dyszy i co się zmienia kiedy mag dopychasz i odciągasz dyszę. Kołnierz gumki pewnie okrągły na górze a na dole ostry i wygląda w przekroju jak łezka lecąca w niebo ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Również polecam w/w pakiet, trzeba tylko wyprowadzić kable z wtyczką(np mini deans) i zazwyczaj wymienić złącze balansera, na takie w naszym standardzie(na miejscu można kupić takie wyprowadzenie firmy Pelikan).

 

edyta:

zostaje jeszcze trochę miejsca na długość pod lufa w glocku, jak by co.

Edited by dik89
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Chyba zatoczyłem pełne koło i od "fee... nie ma Blow Backu" zacząłem jęczeć na blow-back. Zima nadchodzi, gaziaki mi już bokiem wychodzą, a i tak rzadko kiedy dobywam boczniaka. Postanowiłem sobie kupić tego glocka z jednym długim magiem i przerobić go, aby łykał Lipo. Czy ewentualnie, zanim zacznę tygodniami planować zakupić, ktoś nie chciałby się pozbyć swojego?

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Odradzam długi plastikowy mag, nawet oryginały TM miały problemy z podawaniem kulek... lepiej kupić kilka normalnych metalowych magów.

Nie kombinuj z kupnem używanego, nie wiesz do końca co kupujesz a nikt przy zdrowych zmysłach nie sprzeda za 100 przerobionego i sprawnego. Kup nówkę za ~220 na gwarancji tylko upewnij się wcześniej, że przerobienie instalacji elektrycznej jej nie narusza. Lub sprawny, używany, nie grzebany za ~150-180...

Link to post
Share on other sites

W sumie... Póki co z komisem mam same dobre doświadczenia, a kupowałem nawet AEGa G&G, no ale może wyczerpałem limit szczęścia na jakiś czas :D.

O dupowatości długiego maga nie wiedziałem, co mnie zasmuca. W takim razie chyba jednak pójdę za głosem wewnętrznego MilSimowca i jeśli bawić się w AEPa, to MP7, jakoś to upchnę do kabury. Dzięki bardzo za wskazówki, będę monitorował temat :D

Link to post
Share on other sites

Po wsadzeniu lipo czy krótki czy długi znika szybko a banan i tak jest od ucha do ucha :icon_wink:

MP7 jest ciężki i klocowaty. Może już lepiej pokombinować z tym długim, jak będzie źle podawał to wymieniasz do skutku, tylko pewnie musiał byś się ugadać ze sklepem. Pozostaje jednak oswojenie się z ich łamliwością przy chwycie pistoletowym, jednak to full plastik.

Albo pójdź w ślady Mendi'ego, skorpion full metal, jak pogadasz to coś doradzi odnośnie tej repliki a może nawet się okaże, że ma na sprzedaż sztukę :icon_wink: Jak bym miał już nosić większego kloca to właśnie skorpiona niż MP7, no chyba że liczy się bajer po dociążeniu go wskaźnikiem laserowym, latarką, koli i granatnikiem :icon_wink:

Edited by shamoth
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Z tyłu w podstawie chwytu pistoletowego koło śruby regulującej docisk silnika masz pin, trochę pracy iglakiem czy dremlem, robisz oczko z dwoma oczkami przez które będzie przechodził pin. Miedziana żyła z kabli instalatorskich bodajże 1,5-2mm^2 nadaje się dość dobrze bo można ją łatwo zalutować żeby oczka się nie otworzyły. Chyba nie ma lepszego sposobu żeby to to zaopatrzyć w smyczkę, może istnieje jakaś nakładka magwell przystosowana do smyczy...

Do magazynka raczej bym smyczy nie przyczepiał ;)

Link to post
Share on other sites

Przepraszam, że zbaczam trochę z tematu, ale gdzie dostanę u nas takie Ranger Bandsy? Zastanawiałem się nad rozwiązaniem jakoś kwestii wypadających magazynków z kabury (cóż, to raczej fobia, ale lepiej dmuchać na zimne :P) gdy taśma nie przynosi efektów i coś takiego wydaje mi się optymalne.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...