Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Steyr AUG [JG]


Recommended Posts

  • Replies 973
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może masz to co ja, czyli gearbox, który siedzi w plastikowych prowadnicach, nie dociska dobrze do komory i jest nieszczelność? W takim razie warto za płytkę odgradzającą GB od baterii wsadzić kawałek gąbki, oczywiście po stronie GB. Druga opcja: jest coś z dyszą.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Witam wszystkich, jestem nowy na forum i mam kilka pytań.

 

Kupiłem replikę AUG A2 od jg w 100% stockową. Chciał bym wydać około 200zł na tunign bez lufy prec. Na prec lufe mam odłożone kolejne 180zł. Co warto wymienić w tej replice na początek za tą sumę ? I jaka prec lufa do tego ? Aha, zastanawia mnie czy idzie dokupić do tej repliki lunetę ?

 

Dzięki z góry i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Sory za post pod postem ale nie mogłem już edytować. Chciał bym włożyć takie zestaw do mojego aug, ale nie wiem czy silnik to wytrzyma.

 

Gumka hu - Gumka Hop-up ENERGY z czarnego silikonu Systema / 35zł

Prec Lufa - Lufa precyzyjna 6.02mm o długości 509mm Guarder / 160zł

Sprężyna - Sprężyna M120 Black Nickel Ultimate / 35zł

Dysza - Dysza uszczelniona do AUG / 20zł

Głowica cylindra - Wzmocniona aluminiowa głowica cylindra v.3 Ultimate (AUG/G36) / 40zł

Cylinder - Cylinder Aluminiowy Typ 0 ENERGY systema ? 60zł

 

Całkowity koszt : 350zł

 

Wydaje mi się ze przy tym zestawie powinieniem znacznie poprawić skupienie i powtarzalność strzału. Co o tym myślicie ? Nie ukrywam że zależy mi na tym aby mod doszła do około 400fps. Aha, i jaka bateria do tego ? i jaka ładowarka ?

Edited by Mosto
Link to post
Share on other sites

Bez dystansera hopek nie zadziała.

Gumka w porządku.

Preckę kup madbula albo km heada.

Gearbox powinien wytrzymać m120 guardera.

Z resztą części nie miałem do czynienia to się nie wypowiadam, tak czy siak z tym zestawem będzie lepiej na pewno miał lepsze skupienie, nie wiem jak w augach ale możesz też pokombinować z dociskiem komory zawsze te parę fps i lepsza szczelność, jeśli plotę głupoty i nie ma możliwości zrobienia tego w augu to wybaczcie ale tylko w emkach grzebałem :)

Link to post
Share on other sites

Stalker: nie jestem pewny czy we wszystkich augach JG jest cylinder typ 0. Ja miałem z dziurą (nie wiem czy 1 czy 2)

 

Mosto: Odpisałem Ci na pw więc nie będę powtarzał tego samego tutaj.

 

Preckę kup madbula albo km heada.
- tak jakbyś powiedział "to kup Syrenkę, albo Mercedesa". Jedno do drugiego to zupełnie różne klasy. Jak dla mnie lepiej zaoszczędzić ciut na wnętrzu i dorwać prometheusa który naprawdę czyni cuda (przy 280fps zasięg ponad 50m)
Link to post
Share on other sites

Lunety moim zdaniem nie kupuj. Zainwestuj na początek w jakiś tani kolimator np. Tasco (byle miał regulację) ewentualnie jak chcesz być "modny" to kup chińskie kopie Magpulowych MBUS'ów (u mnie wymagały lekkiej przeróbki by płynnie chodziły, szyna od auga jest trochę dziwna pod tym względem).

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

Mam pytanko... Czy gdzieś można dostać dodatkowy uchwyt lufy? Pytam, bo chciałbym wykorzystać możliwość szybkiej zmiany lufy i mieć trzy zestawy (CQB/Zwykły/Długi). Sam próbowałem znaleźć, niestety bezskutecznie. Jeśli ktoś wie, gdzie można nabyć to prosiłbym o linki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...