Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Steyr AUG [JG]


Recommended Posts

  • Replies 973
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest wkręcona na jedną śrubkę i przekręcona. Czy to takie skomplikowane?

 

Tak, to zauważyłem, jednakże chodzi mi o to, w taki sposób przytwierdzone jest to do repliki. Mam na myśli tą cała (srebną) końcówkę, bo nie widzę żadnej możliwości przykręcenia czy czegokolwiek innego. Albo po prostu jestem ślepy . :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Trochę na prościznę poszedłeś z tym adapterem. Fakt, że można to zawsze zdjąć i można używać normalne magi od AUG'a. Jednak jak bym miał trochę narzędzi, to bym zrobił Steyr Aug na magazynki od eMek. Ale szkoda roboty, bo i tak mało kto by dał trochę więcej grosza za taki patent w body.

 

Mam takie małe pytanie dla znawców i fanatyków replik Steyr Aug od JG.

 

 

Posiadam replikę Steyr Aug A2, gdzie podstawką (korpus, front) jest produkcji JG, a układ gearbox'a to CYMA (GB z CM003).

Problem może jest dosyć trywialny, chociaż problem nie leży właśnie w trywialnych rozwiązaniach. Może ktoś się spotkał z takim problemem, a na wmasg pisałem i nikt nie był w stanie pomóc. (Nawet z stockowym GB mam problem z tym rozrzutem).

 

Więc tak. W replike mam taki rozrzut jak rozrzutnik (wiadomo czego). Dodatkowo zasięgowo nie wygląda to zbytnio ładnie (ostatnio coś poprawił mi się zasięg). Wszystko wymieniałem co mogłem: gumki HU, komory HU, dysze, lufy wewnętrzne, montowałem i rozmontowywałem replikę oraz znajomy. Nic, efekty może się niwelują delikatnie, a tak to problem jest ten sam.

Jednak zmieniłem na znajomego front od Steyr Aug A2 i śmiga ładnie. Nie wiem w czym dokładnie problem polega, może ktoś spotkał się z takim przypadkiem. Mam tez drugą tego typu replikę i w drugim froncie też to samo się dzieje (jak i całą repliką).

 

Mój osobisty specjalista nie był w stanie zdiagnozować i zniwelować problemu. Ktoś wie na czym problem polega, lub wie jak to zniwelować, bądź by był w stanie się tego podjąć?

 

 

Dodatkowo poszukuję komory Hop-Up od Steyr Aug. Chętnie zakupię, gdyż moja uszkodziła się od wyjmowania. Miałem G&P ale sprzedałem, bo nie była mi markowa użyteczna, a potrzebowałem pieniędzy.

 

 

Pozdrawiam Miszcz

Edited by Miszcz120
Link to post
Share on other sites

Przerabianie całego body byłoby dla mnie zbyt ryzykowne. A ten adapter działa i tak jak mówiłeś mogę używać 2 typów magazynków bez żadnego problemu.

A lufę wewnętrzną masz wkręconą w zewnętrzną? Bo to wygląda jakby komora nie dociskała się do GB.

Link to post
Share on other sites

Trochę na prościznę poszedłeś z tym adapterem. Fakt, że można to zawsze zdjąć i można używać normalne magi od AUG'a. Jednak jak bym miał trochę narzędzi, to bym zrobił Steyr Aug na magazynki od eMek. Ale szkoda roboty, bo i tak mało kto by dał trochę więcej grosza za taki patent w body.

A ja myślę, że jest duży rynek na airsoftową wersję "NATO Stock" i szkoda że jeszcze żaden producent się jeszcze za nią nie wziął. Przez to że STANAG to najpopularniejszy rodzaj magazynka to zwiększyło by się zainteresowanie platformą AUGową. Jing Gong proszę Was, weźcie się za to! ; )

file_10_2_1_1.jpg

A konwersja Bojeq'a jest niegłupia. W lesie tak wystający magazynek by mi przeszkadzał ale w budynku powinno to dać radę.

Link to post
Share on other sites

Jest to spowodowane małą popularnością tego modelu broni wsród maniaków Airsoftowych. Szkoda, bo części, akcesoria i inne dodatki są bardzo trudno dostepne na rynku światowym, a tym bardziej polskim.

Fajnie by było, gdyby takie body było. Wkońcu bym używał dobrych magazynków, bo nawet mid-cap'y MAG'a nie ma gdzie dostać, ani nówek, ani używek. Mam jednego mid-cap'a od MAG'a, ale co mi po tym.

 

 

Pozdrawiam Miszcz

Edited by Miszcz120
Link to post
Share on other sites

Nie ma body STANAG, bo popularność jest mała, zaś popularność jest pewnie mała, bo nie ma body STANAG.

Sam dopiero niedawno zaczęłem doceniać zalety gbv.3 i 50cm+ lufy wew.

 

Mam też pytanie - otóż dowiedziałem się, że słabym elementem aug`ów jest klapka oddzielająca przedział baterii od gb. Czy jest to prawda, i czy w takim wypadku znacie kogoś, kto ma patent (najlepiej na sprzedaż) na to.

Link to post
Share on other sites

Ja mam patent taki, że można to w bardzo fajny sposób zastąpić, by trzymało GB, oraz powiększyło miejsce na baterię.

Jutro wrzucę jakieś fotki z patentu kolegi w zasadzie, ale powiem, że jest niezawodny i spełnia swoje funkcje bardzo dobrze.

 

Jakich firm komory od M14 pasują do replik Steyr AUG ?

 

 

Pozdrawiam Miszcz

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...