Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jak AirBorne'owi robiłem M14 to miałem ten sam problem, ale po kilku manewrach komorą przestało się blokować :roll:

 

Może to kwestia zbyt szerokich dźwigienek... nie wiem (cały mechanizm regulacyjny wchodzi między takie prowadnice w metalowym korpusie).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

(cały mechanizm regulacyjny wchodzi między takie prowadnice w metalowym korpusie).

no dokładnie tak, tylko że ten wlaśnie mechanizm opiera się o te dźwigienki i już nie odskakuje. Popróbuje jeszcze pomanewrować tym tak jak Ty, może to coś da, jak nie to dam jakąś taśme teflonową może żeby poślig był lepszy ... :smutny:

Dziwne że na stockowej lufie to działało, wymieniłem na precke i przestało ... :arrow: :?:

Edited by Quattro
Link to post
Share on other sites

Mam 3 magi TM, low-capy (chyba już nie pamiętam, może to midy). Sprawdzałem w weekend kompatybilność z m14 naszą i niepasują, ten dzyndzek blokujący się o zatrzask jest za duży. Myślę więc, że po lekkim jego zeszlifowaniu będzie pasował.

Teraz nie mogę tego zrobić/sprawdzić, bo jestem na studiach, ale za tydzień/dwa powinienem zawitać w domu.

Link to post
Share on other sites

TM i Deep Fire po małym przypiłowaniu pasują (ja mam deep fire ale one są przeznaczone do TM więc wszystko jasne). G&G i G&P z tego co słyszałem nie pasują bo mają szersze magi czy coś, w każdym razie nie da się żadnym piłowaniem ich dopasować.

Link to post
Share on other sites

No i mam problem.

 

Otóż miałem wreszcie możliwość wypróbowania w boju mojej M14-stki i zonka mam - podładowałem batkę, wszystko pięknie...naciskam spust - pykniecie, naciskam 10 razy - 10 pyknięć... zmieniam na full auto, to samo.

Batka po tych "strzałach" jest gorąca.

 

RATUJCIE :P

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Mam zamiar kupić ten karabin, ale nie mogę się zdecydować...

Czytam uważnie ten temat i z przykrością zauważam, że dużo użytkowników tej broni donosi o usterkach, czy to oznacza, że ten model broni ma tendencje do psucia... :roll: ?

Link to post
Share on other sites

Ma poprostu pare fabrycznych wad które po usunięciu raczej niepowrócą.

Mimo tych problemów nie zamieniłbym mojej M14 na żaden karabin w tym przedziale cenowym. Selektor naprawić lub zablokować na singlu-kaszka z mleczkiem, łożyska, prowadnica do wymiany i mamy świetną broń za 650zł.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...