Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o obsłudze i produktach) #1


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A o jakich wielkościach plecaków Pani mówi?

 

O kilku wielkościach. Gotowych mamy już 2, reszta jest w fazie projektowania. Będą 20l, 25l i 40l, bo o takie właśnie najczęściej pytają klienci.

 

 

 

 

 

 

Przepraszam że najpierw na forum wygłosiłem swoje problemy zamiast zadzwonić.

 

Paczka doszła więc jeszcze raz szczerze przepraszam panią Renatę Michalik i całe Miwo Lubliniec za moją postawę.

Powinienem mieć do was więcej zaufania.

 

Dalej pozostaję Waszym klientem.

 

Plate Carrier jest poprostu piękny. :uśmiech:

 

Pozdrawiam i przepraszam za kłopot ;-)

 

 

Nie ma sprawy ! Ja się nigdy na klientów nie obrażam. Tym bardziej, że tak bardzo się Panu nasz plate carrier podoba.

 

Jakieś zdjęcia?

 

Nie widzę powodu aby przed rozpoczęciem produkcji i sprzedaży dla indywidualnych klientów pokazywać zdjęcia i wywoływać czysto teoretyczne dyskusje. Tym bardziej, że do chwili ich produkcji jeszcze wiele może się w nich zmienić...

Link to post
Share on other sites

40l plecak? Jak dobrze, ze pan ze sklepu, który miał mi sprowadzić plecak Janysportu się tak grzebie :) Nie będę musiał sobie w brode pluć. Bo teraz to z większych plecaków wyboru nie ma.. tylko pajak, albo modlitwy o cud i zesłanie alpinusa na alegro...

Ale widać cuda się zdarzają- jak nie alpinus, to miwo.

 

Ten plecak 40l będzie miał wbudowaną kieszeń na camelbag, i możliwość podpięcia kieszeni zewnętrznych?

Link to post
Share on other sites

40l plecak? Jak dobrze, ze pan ze sklepu, który miał mi sprowadzić plecak Janysportu się tak grzebie :) Nie będę musiał sobie w brode pluć. Bo teraz to z większych plecaków wyboru nie ma.. tylko pajak, albo modlitwy o cud i zesłanie alpinusa na alegro...

Ale widać cuda się zdarzają- jak nie alpinus, to miwo.

 

Ten plecak 40l będzie miał wbudowaną kieszeń na camelbag, i możliwość podpięcia kieszeni zewnętrznych?

Sprawdź Wolverine - 32 i 50. Przy plecakach o dużej pojemności - raczej rozejrzałbym się wśród firm plecakowych.
Link to post
Share on other sites

No cóż, dziękuję Reniu, ale bardziej chodziło mi o duże zdjęcie zrobione przez użytkownika, niż tę miniaturkę ze strony. Coś w stylu tego zdjęcia prototypu PC, zrobionego latem.

 

Mateusz, bardzo cię proszę, nie publikuj zdjęć produktów MIWO MILITARY Lubliniec bez wcześniejszego uzgodnienia tego z nami. Nie otrzymałeś od nas zgody na to i zdjęcia, w których posiadaniu jesteś skopiowałeś bez naszej zgody.

Link to post
Share on other sites

... i dla ludzi z forum i dla mnie... co nie zmienia faktu, że nikt Mateuszowi nie dał do tego prawa. Po raz pierwszy też je upublicznił bez naszej zgody.

 

Myślę jednak, że mogą Państwo to między sobą załatwić. Ewentualnie za pomocą administracji / moderacji tego forum. Może jestem przewrażliwiony, ale wolałbym nie oglądać tego typu komentarzy w temacie o oporządzeniu.

 

No i jeszcze pytanie - co ze smockiem by Miwo?

Link to post
Share on other sites

Racja Ohtar..

A teraz moje pytanie odnośnie kamizelek zintegrowanych..

Kiedy bedzie można się spodziewać nowych wzorów ( jakiś czas temu na stronie była taka informacja, że w niedalekiej przyszłośći będą) w jakich cenach i jakich kolorach?

Zdjęcia mile widziane bo chciałbym już przygotować swój portfel:)

Link to post
Share on other sites

A teraz moje pytanie odnośnie kamizelek zintegrowanych..

Kiedy bedzie można się spodziewać nowych wzorów ( jakiś czas temu na stronie była taka informacja, że w niedalekiej przyszłośći będą) w jakich cenach i jakich kolorach?

Zdjęcia mile widziane bo chciałbym już przygotować swój portfel:)

 

Było chyba nawet na poprzedniej stronie, że po nowym roku.

Link to post
Share on other sites

Pytanie do Pani Renaty:

Wiem że nie jest to dla Was priorytet lecz miało się coś takiego pokazać, a dokładnie chodzi mi o cordurę w Coyote Brown. Wiadomo już coś na ten temat? Kiedy spodziewacie się ją zakupić?

 

Jeżeli chodzi o cordurę w kolorze coyote brown to na pewno w najbliższym czasie - niestety - nie będzie u nas dostępna. Chyba, że zdarzy nam się jakaś okazja..., ale tego nie da się przewidzieć.

 

 

 

W którymś z poprzednich postów ktoś pytał, co ze smockiem MIWO... Będzie w przyszłym roku. Najpierw poprawiony wzór naszego munduru, potem zrobimy nowe kombinezony a na koniec smock. Nie potrafię jednak dokładnie wskazać daty, bo zależy od wielu zmiennych.

Link to post
Share on other sites

Spełniam prośbę i pokazuje Plate Carrier-a (niestety jakość zdjęć nie jest najlepsza bo robiłem na szybko)

 

Widoki ogólne:

64586063a47726fcm.jpg

85175017d4222017m.jpg

 

Plate Carrier na użytkowniku (troche widać) ;-)

9f5072dd54416588m.jpg

 

 

Niedługo trzeba będzie zamówić kieszenie i ładownice ;-)

Link to post
Share on other sites

Dzięki Sawicz, o to mi właśnie chodziło. Całkiem ładnie się prezentuje.

 

Zgodnie z prośbą Othara i innych nie będę komentował kwestii moich relacji z MIWO/L. Pozwolę sobie jednak napisać tylko parę słów podsumowania:

 

Było mi bardzo miło pomagać tej firmie na jakimś etapie rozwoju, ale jak widać przyszło się nam rozejść. Mamy różne pomysły i zapewne różnie będziemy je realizować. Niemniej głupio mi trochę gdy teraz czytam o tym że "nie otrzymałem zgody" na publikowanie zdjęć czegoś co sam uszyłem, z materiałów które sam pomogłem zdobyć - za żadną z tych rzeczy czy usług nie żądając dla siebie wynagrodzenia. Zwłaszcza gdy parę miesięcy wcześniej umieszczaliśmy je jako "zapowiedzi" w tym wątku, siedząc razem przy komputerze w Lublińcu...

 

Stworzyłem samodzielnie, wspólnie z kolegą lub założycielem MIWO szereg projektów - m.in powyższego plate carriera, "dużą", szybkowyczepną kamizelkę zintegrowaną z systemem dodatkowych osłon balistycznych, szelki 1-linii, apteczkę indywidualną, comfortpad, parę drobniejszych wzrów, projektów i prototypów. Pomysłów było jeszcze sporo - ale ja zamierzam realizować je już gdzie indziej - myślę że sami zobaczycie.

 

Firmie z Lublińca - Reni i Irkowi - życzę powodzenia i sukcesów - uważam, że właśnie takie oddolne inicjatywy jak MIWO mają szansę pójść "amerykańską" drogą rozwoju oporządzenia i w przeciwieństwie do nieruchawych molochów obsługujących dotąd "ministerialne" przetargi wprowadzić nową jakość do wyposażenia indywidualnego żołnierzy.

Edited by Catch22
Link to post
Share on other sites

W jakich kamuflarzach będzie dostępna linia ubiórów by MiWo? :)

Tak jak teraz- czarny, oliwka, wz93 i pustynna pantera? Czy też będzie większy zbiór kamuflarzy? Konkretnie rozchodzi mi się o DPM :)

 

W najbliższym czasie na pewno nie będzie naszych mundurów w DPM.

 

Jeżeli natomiast chodzi o kamuflaż "SUEZ" to jest to o wiele bardziej prawdopodobne ale nie szybciej niż za 2-3 miesiące.

 

Uwaga ! Ostatnie dni wyprzedaży mundurów US2007 w MIWO MILITARY Lubliniec.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...