Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o obsłudze i produktach) #1


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zakupiliśmy gotowy system sklepu internetowego, na szczęście nie był systemem zamkniętym. Od kiedy go mamy przeszedł wiele zmian w ramach dostosowywania go do naszej branży. Mamy już wersję anglojęzyczną, ale nie możemy jej włączyć bo ledwie nadążamy produkować na polski rynek. O tym, że lepiej by było pokazywać jeden produkt w różnych wariantach cenowych wiemy dobrze, ale wymaga to bardzo dużego "remontu" systemu. Po każdej dotychczasowej zmianie pojawiały się jakieś błędy, łącznie z tym, że wyświetlały nam się napisy :"dozwolone od 18 lat", co wywołało ogromną radość wśród internautów. Niedawno włączyliśmy możliwość płacenia kartami kredytowymi, co wcześniej ciągle się psuło i przysparzało nam dużo niepotrzebnej roboty więc musieliśmy tę opcję na kilka miesięcy wyłączyć. Ponadto w ostatnim czasie dodatkowo zabezpieczyliśmy nasz system przed ściągnięciem danych klientów przez niepowołane osoby, bo kilka takich prób włamania system już przeszedł i się sprawdził.

Wiemy, że system nie jest idealny ale cały czas nad nim pracujemy. Ma on ułatwiać życie nie tylko klientom ale również nam. Dajcie nam trochę czasu. Jutro przewozimy ostatnie rzeczy ze starej siedziby do nowej. Gdybyśmy teraz mieli "remontować" system sklepu internetowego to musielibyśmy podnieść ceny na nasze produkty aby na to zarobić. Myślę, że to bardziej by was wkurzało.

Link to post
Share on other sites

Witam. Teraz kolejne pytanie do Pani Renaty. Kiedy i jakich kamizelek i w jakim kamuflarzu bedzie się można spodziewać? Interesuje mnie kamizelka w wz.93. Pantera. Najlepiej jedna z tych co były prezentowane na początku tematu o MM. A druga sprawa to to czy Miwo ma zamiar w najbliższym czasie zająć się szyciem paneli na trzy magazynki do M16? ( objaśnienie. coś co mieści trzy magazynki poziomo obok siebie. Naszyte taśmy na zewnątrz do podpięcia dodatkowego sprzetu. ) Mam nadzieje ze jakoś to zobrazowałem:)

pozdrawiam..

 

ps. Zapomniałem dodać ze chodzi o kamizelke mieszczącą wkłady kevlarowe. Czyli sam pokrowiec.

Edited by roziko
Link to post
Share on other sites

Witam. Teraz kolejne pytanie do Pani Renaty. Kiedy i jakich kamizelek i w jakim kamuflarzu bedzie się można spodziewać? Interesuje mnie kamizelka w wz.93. Pantera. Najlepiej jedna z tych co były prezentowane na początku tematu o MM. A druga sprawa to to czy Miwo ma zamiar w najbliższym czasie zająć się szyciem paneli na trzy magazynki do M16? ( objaśnienie. coś co mieści trzy magazynki poziomo obok siebie. Naszyte taśmy na zewnątrz do podpięcia dodatkowego sprzetu. ) Mam nadzieje ze jakoś to zobrazowałem:)

pozdrawiam..

 

ps. Zapomniałem dodać ze chodzi o kamizelke mieszczącą wkłady kevlarowe. Czyli sam pokrowiec.

 

Kamizelki zintegrowane kilku typów są już gotowe, kilka z nich ma chwyt QR, ale nim je zaczniemy produkować dla indywidualnych klientów musimy skończyć zobowiązania jakie mamy wobec różnych instytucji i służb. To, że czegoś nie oferujemy klientom indywidualnym nie oznacza, że tego nie produkujemy. Dopiero zakończyliśmy przeprowadzkę i nie przerwaliśmy produkcji nawet na jeden dzień, bo tak dużo mamy zamówień. W nowej siedzibie mamy znacznie więcej miejsca i już wkrótce rozszerzymy zakres swojej działalności o następne produkty.

 

Pewnie chodzi ci o ładownicę na 3 magazynki modułową. Dla nas żaden problem, ale przed nimi jeszcze długa kolejka nowych produktów, które mamy już gotowe ale jeszcze nie są w sprzedaży.

 

 

A czy sa szanse na plate carrier z systemem QR ?

 

Jak go zwał tak go zwał... Typowy plate carrier służy zaledwie jako miejsce do noszenia samych płyt balistycznych. Plate carrier jakiego mamy już w sprzedaży jest bardziej rozbudowany bo można już do niego włożyć miękkie wkłady kevralowe i płyty balistyczne...

Nie będzie plate carriera z chwytem szybkowyczepnym, ale jest już kilka wzorów kamizelek zintegerowanych (taktyczno - balistycznych) tak na płyty balistyczne jaki na wkłady kevralowe, a chyba o to właśnie ci chodzi. Nie możemy ich jednak zacząć sprzedawać dla klientów indywidualnych do czasu, gdy nie zwiększymy mocy produkcyjnych.

Link to post
Share on other sites
i już wkrótce rozszerzymy zakres swojej działalności o następne produkty.

Czy jesteście w stanie podać jakiś przybliżony termin wprowadzenia tych nowości :uśmiech: , czy raczej z powodu zamówień nie jest możliwe podanie terminu.

Pozdrawiam :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Roziko, Pani Renata zdaje się już się wypowiadała negatywnie na temat wklejania zdjęć nowych produktów na forum zanim wejdą do sprzedaży detalicznej- zresztą to jest zrozumiałe, że lepiej nie kusić konkurencji. :)

 

Bynajmniej nie jestem adwokatem Pani Renaty, lecz chcę jej oszczędzić kolejnego zirytowania się, bo kto nam będzie oporządzenie szył:)

Link to post
Share on other sites

Czy jesteście w stanie podać jakiś przybliżony termin wprowadzenia tych nowości :uśmiech: , czy raczej z powodu zamówień nie jest możliwe podanie terminu.

Pozdrawiam :uśmiech:

 

A na co komu przybliżony termin? Termin ma być konkretny i dotrzymany, a skoro nie wiemy dokładnie - to lepiej ludzi w błąd nie wprowadzać... Już taka moja mało babska filozofia... Lubię konkrety !

 

 

Dołączam się do tego co napisał Kac. A czy skoro coś już jest produkowane to czy jest możliwość podklejenia do tematu kilku zdjeć nowych wyrobów? :lol: Bo już od dłuższego czasu czekam na kamizelki zintegrowane. pzdr.

 

... jak kocha to poczeka....

 

 

Roziko, Pani Renata zdaje się już się wypowiadała negatywnie na temat wklejania zdjęć nowych produktów na forum zanim wejdą do sprzedaży detalicznej- zresztą to jest zrozumiałe, że lepiej nie kusić konkurencji. :)

 

Bynajmniej nie jestem adwokatem Pani Renaty, lecz chcę jej oszczędzić kolejnego zirytowania się, bo kto nam będzie oporządzenie szył:)

 

Dzięki ! Zdania nie zmieniłam.

 

Bardzo proszę nie wkurzać baby w 6 miesiącu ciąży, bo i tak sieję postrach wśród kolegów męża...Oporządzenia dla was szyją: Irenka, Marzenka, Kasieńka, Agnieszka, Asia, Ela, Anetka itd. Ja tylko pilnuję aby szyły dobrze.

 

 

Mam pytanie. Czy planuja Panstwo szycie wyposazenia w polskim pixelu lesnym?

 

Już gdzieś na takie pytanie odpowiadałam i to co najmniej dwa razy, ale jak trzeba to trzeba !

 

Jak ktoś wyprodukuje poliester lub cordurę w polskim pixelu leśnym to możemy szyć. Nie zamierzamy jednak finansować całej produkcji bo co potem z tym zrobimy ( z tymi tysiącami metrów bieżących)?

Link to post
Share on other sites

W sklepie w Koszalinie jest kilka mundurów przez nas uszytych.W firmie mamy jeszcze mundury z rip stopu w polskim pixelu leśnym w następujących rozmiarach: komplet XL, bluzy M i XL z kołnierzem zapinane na guziki,

 

Mam pytanie odnośnie naszywek fluorescencyjnych. Jakie są ich rozmiary (duża i mała)? Jakie kolory?

 

 

Wymiary naszywek fosoforyzujących sa podane na www.miwomilitary.pl. Przy zamówieniu większej ilości wymiary możemy zmienić. Kolor podkładu pod litery jest dowolny, same litery są srebrne (odblaskowe).

Edited by Renata Michalik
Link to post
Share on other sites

Właśnie ukończyliśmy prace nad naszym nowym modułowym plecakiem patrolowym (ok 25 l). Został przetestowany przez naszych kolegów z jednostki w Bielsku. Zgodnie z ich uwagami dokonaliśmy kilku istotnych zmian. Plecaki mamy w wersjach: zwykły, z kieszenią na laptop oraz z kieszenią na radiostację. Jeszcze w tym tygodniu plecaki znajdą się w ofercie na www.miwomilitary.pl.

Link to post
Share on other sites

Ooo :uśmiech: , na to czekałem, najfajniej by było jak by się wam jeszcze udało zastąpić tą obrzydliwą cordurę w OD wersją Oliv np. taką jak ma Praszka.

I ty się kolega bardzo myli... Największym wzięciem cieszą się u nas produkty z cordury w kolorze oliv drab. Profesjonaliści, o ile nie muszą kupować w polskiej panterze leśnej lub w kolorze czarnym, wybierają cordurę oliv drab.Tyle,że profesjonalistą nie zależy na "ładnym wyglądzie" lecz oceniają kolor lub kamuflaż po jego walorach kamuflujących.

 

 

A znacie przybliżoną cenę ?

Pozdrawiam

 

Znacie... W zależności od wariantu od 220 zł do 250 zł.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...