Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o obsłudze i produktach) #1


Recommended Posts

Albo zrobił we własnym zakresie.

To jak, robimy jakiś konkurencyjny projekt? ;-)

 

 

P. Renato, widzę, że ghillie jest uszyte z naprawdę dobrych materiałów, to się chwali. Jak już powiedział Wukasz, trochę orientuję się cenach materiałów i procesie szycia. Wiem też, jak wyglądają początki szycia danego przedmiotu, przed stworzeniem algorytmu szycia owego przedmiotu. Myślę, że to kwestia czasu, aby tak zmienić cenę, żeby (jak już p. Renata zaczęła przysłowia) wilk był syty i owca cała. :-P

 

A może po prostu to wszytko co pisze, to efekt zboczenia, które powstało u mnie przez szycie wszystkiego we własnym zakresie i myślenie tylko o cenach materiałów, bez podatków i innych dupereli... :mrgreen:

Edited by cavtan
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na początek tak off topowo

 

Owszem sie narodził ale i to go ludzie ukrzyżowali. :lol:

 

A teraz na serio mam pytanie odnośnie przeprowadzki i nowych maszyn. Na dniach planuje zakupic troche sprzetu, i nie wiem czy mam sie wstrzymać z kupnem na rzecz nowych maszyn. Czy wpłynie to zdecydowanie na jakość sprzętu? Nie wiem czy to nie jest banalne pytanie, ale tak mnie to nurtuje.

 

 

Oczywiście, że wpłynie na jakość produkowanego przez nas wyposażenia, ale jak na razie to się nawet do końca przeprowadzić nie możemy, bo tyle mamy zamówień. Wyższa jakość będzie się jednak wiązała z najprawdopodobniej wyższą ceną wiec proszę sobie wziąć pod rozwagę...

 

Jakoś mi tak głupio, że na forach gdzie wszyscy są na "ty" do mnie się mówi per "Pani". Może byście mi mówili chociaż "ciotko"...

Link to post
Share on other sites

A więc "ciotko" :D:F:P

 

Mam pytanie odnośnie szyn - jakie śruby są do nich dedykowane? M3, M5?

 

Jeszcze coś Ciociu (:F)

 

Kiedy te kombinezony będzie można zobaczyć, oraz coś co mnie ciekawi bardziej - co będzie w dziale "dla płetwonurków"?

Link to post
Share on other sites

A więc "ciotko" :D:F:P

 

Mam pytanie odnośnie szyn - jakie śruby są do nich dedykowane? M3, M5?

 

Jeszcze coś Ciociu (:F)

 

Kiedy te kombinezony będzie można zobaczyć, oraz coś co mnie ciekawi bardziej - co będzie w dziale "dla płetwonurków"?

 

W dzisiejszym koncercie życzeń ciocia Renia szynom dedykuje śruby M5. Jak masz G-36 to takie same jak w oryginale.

 

Ja gotowe kombinezony zobaczę w piątek. Jeżeli będą odpowiednio "fotogeniczne" to zrobię zdjęcia, jeżeli będą do poprawki to sprawa sie przedłuży.

 

W dziale dla płetwonurków najpierw będą 2 rodzaje pasów balastowych dla nurków zawodowych z możliwością szybkiego zrzutu i panelami udowymi na sprzęt, a w przyszłości niedalekiej tzw. "ocieplacze" pod suche skafandry dla płetwonurków.

 

 

Mówmy Ciociu.

 

Czy MIMO ma w planie wypuścić Admin Pouch? taki z rzepem?

 

MIWO to ma tyle planów, że głowa pęka. Będzie. Już nawet zrobiliśmy dwa wzory do większych zamówień, ale dla klientów indywidualnych będzie dostępne dopiero jak przeszkolę nowe krawcowe. Nie można by było jakiejś polskiej nazwy wymyślić, byle nie "saszetka na dokumenty" tak jak w jednej z zeszłorocznych specyfikacji przetargowych.

 

Od razu mi lepiej jak mi tak "ciotko" mówicie.

Edited by Renata Michalik
Link to post
Share on other sites

Myślę że „panel administracyjny” brzmi dość obrazowo i łatwo trafi do klientów przyzwyczajonych do anglojęzycznej nazwy. Po co wymyślać nowe określenia jeśli czasem tłumaczenie wprost jest już zakorzenione w środowisku. No chyba że rozchodzi się o prawa patentowe itp. to już milknę :-F

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie odnośnie panelu RATS - jakiej długości są paski które "oplatają" udo? Chodzi mi o maksymalne rozsunięcie.

 

Zamiast się pytać jaka długość mają napisz maila, że bardzo prosisz o dłuższe pasy bo masz "niestandardowy wymiar uda". Do panelu udowego RATS za modela służył mój mąż, który również jest niestandardowy więc powinno pasować...

Link to post
Share on other sites

Uprzejmie wszystkich informuję, iż w ten weekend przeprowadziliśmy się do nowej siedziby. Szukać nas teraz należy na Oleskiej 24 w Lublińcu. Gdyby były problemy z odbiorem telefonów to wina telekomunikacji, że taka sprawna inaczej.

Acha, w razie czego jesteśmy obok apteki, przychodni lekarskiej, hurtowni napoi (...), na 1 piętrze nad hurtownią BHP. W tych okolicznościach wszyscy klienci powinni czuć się bezpieczni.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko:

 

http://www.allegro.pl/item309071345_funkcj...xcom_wt608.html

 

Czy ta kieszeń nie będzie za głęboka na ten sprzęcik?

 

http://www.miwomilitary.pl/?p=8.284.NA-RAD...M-MOLLE.C-11C.#

 

I czy ładownice na magi do M4/M16 są węższe od ładownic na magi do AK/Beryl? Jeżeli tak to o ile mniej więcej?

 

I ostanie pytanie:

Czy będzie dostępna wersja tej ładownicy na dwa magi?:

http://www.miwomilitary.pl/?p=8.337.NA-1-MAG.DO-M-16.B-34.

Aha, i czy będzie ona dostępna z cordury?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko:

 

http://www.allegro.pl/item309071345_funkcj...xcom_wt608.html

 

Czy ta kieszeń nie będzie za głęboka na ten sprzęcik?

 

http://www.miwomilitary.pl/?p=8.284.NA-RAD...M-MOLLE.C-11C.#

 

I czy ładownice na magi do M4/M16 są węższe od ładownic na magi do AK/Beryl? Jeżeli tak to o ile mniej więcej?

 

I ostanie pytanie:

Czy będzie dostępna wersja tej ładownicy na dwa magi?:

http://www.miwomilitary.pl/?p=8.337.NA-1-MAG.DO-M-16.B-34.

Aha, i czy będzie ona dostępna z cordury?

 

Pozdrawiam

 

 

...a czy ja jakiś prorok jestem? Kieszeń uniwersalna na radio jest regulowana, ale żeby określić czy sprzęt do niej pasuje czy nie to musiałabym mieć wymiary tego sprzętu. Jak je masz to sobie porównaj sprawdzając wymiar kieszeni na radio na www.miwomilitary.pl

 

...a czy magazynki do M-16 są takie same jak do AK/ Beryl? Każdy wie, że nie - to ładownice też się muszą odpowiednio różnić (coś około 2 cm). Magazynki do M-16 są węższe i niższe od magazynków do AK czy Beryla.

 

Litości ludzie: proszę o zestaw pytań dla bardziej inteligentnych...

 

Jeżeli chodzi o ładownice do M-16 to bez problemu zrobimy na 2 magazynki, ale nie w tej chwili, bo jesteśmy nadal zawaleni zamówieniami z Biura Ochrony Rządu. Ile tych ładownic ma być ?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...