Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelba MP003 [AGM]


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja też mam mały patent - wiele osób narzekało na brak przyrządów celowniczych. Jako że ja również odczułem ich brak (kulki zbijały mocno do góry, trudno tak na oko określić o ile niżej trzeba celować) - na końcu lufy wywierciłem małą dziurkę i wkręciłem tam wkręta. Od tego czasu celuje mi się dużo lepiej :)

Link to post
Share on other sites

Powiem tak. IMHO zbędne ;-), wystarczy, że się końcówka lufy pod wyżłobieniem na body schowa i przy 3-20m celujemy pod cel i klient dostaje na 100% na klatę ;-). Jak ktoś ma problem łatwiej nakleić superglutem jakąś plastikową kosteczkę, szczególnie, że jak coś pójdzie nie tak, to łatwiej usunąć i ślady nie zostają ;-).

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Zakupiłem 2 repliki(dla mnie i dla brata). Strzela się z nich bardzo dobrze. No cóż, na trzeciej strzelance bratu pękła prowadnica, na której znajduje się czółenko(w miejscu gdzie łączy się z body), ale klej tymczasowo załatwił sprawę..

Edited by Thorge
Link to post
Share on other sites

Ja dopowiem cos swojego...

 

Kupilem takiego shotguna w taiwanasg. Przyszlo otworzylem... i pierwsze co to stwierdzilem że nie strzela :/ (porównywalem do mojej berety STTI M9 gdzie w niej widac lot kulki) Po czasie jednak stwierdzilem że strzela mocniej i dlatego nie bylo widać (późnyy wieczór)

 

-Co do zasięgu to powiem że zadowalający, naprawde

-Celność... ehhh słaba

-moc... z 3m rozbija szklane butelki, szybkośni nie mierzylem.

-waga... gdy bierze się go do reki sprawia wrażenie naprawde bardzo dobrej repliki! masywny.

Dziś nie moglem wytrzymać.... rozebralem...

-z metalu: dolna rura, blacha na górnej rórze oraz cos w rękojeści... Szkoda że -wnętrze nie jest z metalu, chociarz spust i jego elementy. Wyglada to dosc mizernie w srodku.

-Wg mnie da sie go jeszcze ztuningować, jak to zrobie postaram się zmierzyć szybkosć.

-magazynki czesto sie przycinają (bo nowe?)

-czasem raz na 7-8 magazynków sam się zacina

-troszke ciężko chodzą niektóre elementy.

 

Moim zdaniem:

Na zewnątrz cód! wewnątrz rzeczywistość... Do szczęścia brakuje drugiej kolby (bo da się wymieniać) i choćby szczerbinki! a jakby byla jakaś szyna RIS to już miodzio. Osobiście mam wersje short ale lepiej jednak chyba wziaść wersje long. Ile wytrzyma tego nie wiem. Generalnie za 50zł ? ja naprawde jestem wymagający i najlepiej jakby wszystko bylo po 5zł :icon_biggrin: ale Ten shotgun ma dobrą cene i jakość zadowalającą.

 

Jednym slowem polecam :icon_smile:

 

Kupilem wersje short niedawno. Początkowo miala to być broń główna (dopiwero zaczynam zabawe) + boczna gazowa bereta... jednak coś mnie podkusilo i zamówilem karabinek... ten shotgun mnie strasznie korci... Kosztowal bardzo mało... 49zł A jest powiedzmy że dobry, 2tys strzalów może nie wytrzyma ale za 50zł ;> moc i zasieg jest bdb

 

A więc czemu nie zrobić z niego snajperke... może dziwnie to brzmi... ale gdyby dorzucić RIS + celownik, lufe przedluzyć, w środku da rade jeszcze podkrecić :icon_wink: przynajmniej u mnie, z tylu jakąś kolbe wysuwaną... a zamiast naciągu shotgunowego mozna zrobić reczny przy korpusie jak w strzelbach...

 

Wydaje mi się że mogloby to być fajne zwlaszcza że koszt wyjdzie niewielki

 

Co Wy na to ?

Link to post
Share on other sites

Nie wymienić a przedluzyć, poprostu trzeba ją dospawać... ;)

lufe można pozyskać kupując denny chiński pistolecik za 10zl :D

 

Z RIS gorzej... Chociarz widzialem w tych pistoletach niektóych także wyposarznie RIS i lunetki / kolibatory.

 

Inaczej spytam. zakladamy że zasięg to max absolutny 50m i luneta pro nie jest potrzebna, tu raczej chodzi o to żeby bylo wogóle czym celowac bo oryginalnie nie ma nawet szczerbinki. Czy takie lunety / kolibatory z chińskich pistoletów nadawaly by się ?

 

hmm o wynalazlem :D

skladana kolba do adaptacji:

http://www.allegro.pl/item553169056_karabi...rba_gratis.html

 

Szyna i luneta do adaptacji

http://www.allegro.pl/item544952532_karabi...ja_gratisy.html

 

Lufa na bank w którymś będzie alu, a średnica standard ;)

 

Albo z tego wykroić:

http://www.allegro.pl/item549393837_bron_s...lba_gratis.html

 

Co prawda czasci w środku wyglądają że nie wytrzymaja dlugo... ale :D mając spawarke, frezarke, nagrzewnice, palniki, tokarke, material i ochote ;)

 

Pytanie tylko na koniec... czy to wiejski tuning czy może sprawianie sobie przyjemnośc z tworzenia/przerabiania czegoś przez siebie ?

Edited by bikemax
Link to post
Share on other sites

Z tego co zrozumiałem z tym przedłużeniem lufy masz zamiar kawałek lufy z innego pistoleciku przykleić do shotguna?

 

To nie jest dobry pomysł.

 

Wystarczy że o mikrometr w lewo czy prawo źle przykleisz lufę i już bedzie albo kulka się zacinać albo będą strasznie nie celne strzały.

Link to post
Share on other sites

@bikemax: Nie KOLIBATOR, tylko KOLIMATOR xD

I łączenie lufy ODPADA(powód podał Yaramo). I jeszcze jedno... W tych gunach na bank nie będzie aluminiowych luf.

 

 

@pixxel: Z kompatybilnością jakich części? Oo Do tego NIE MA części...

Edited by cezii
Link to post
Share on other sites

bikemax IMHO na dzień dobry nauka pisania by się zdała, później proponuję naukę fizyki i podstaw mechaniki technicznej, a później sobie rób wynalazki.

A jak masz zrobić coś takiego najlepiej, to kup sobie syf z allegro za 15 złotych z kolimatorkami, laserkami i innymi bzdetami i uwierz mi, to będzie strzelało lepiej niż to co zamierzasz spłodzić.

 

Wracając do tematu, jak ktoś nie potrafi z tego strzelać, to niech po prostu da sobie spokój z tą repliką. Przerabiać nie ma co. Grzechotnik, a powiedz mi mój Ty mistrzu jaką to prec lufę masz zamiar do tego założyć? Nie licząc "pseudo castoprecki"? Najlepiej podaj tutaj linka, a później powiedz mi jak to zamierzasz ją zamocować w tej replice i jaką chcesz tam dać gumkę hopa.

 

Ludzie jak macie pisać takie bzdury, to zastanówcie się z 10 razy zanim napiszecie choć słowo. Słowa te kieruję do naszych Młodych Mistrzów Pracy-Techniki ;-).

Link to post
Share on other sites

Części wewnętrzne od AGM są trochę szersze od tych z M47. Posiadałem oba shotguny i gdy AGM się sypnął to niestety, chociaż że części te same to jednak wymiarów nie przeskoczysz. Co do "risów", to te z M47 wchodzą na AGMa, jednak ciągle masz wrażenie jakby ten plastik miał pęknąć na pół. Słowem AGM to replika świetna na początek, jednak nie nadająca się do tuningów, z reguły stanowi jedynie fazę przejściową między springiem, a AEGiem.

Link to post
Share on other sites

Co do działania, po roku (i może paru miesiącach, bo nie pamiętam, czy w grudniu, czy w styczniu, czy w listopadzie go kupowałem ;-) ), bez zarzutu, ani razu nie rozbierałem, bo nie było potrzeby, dzisiaj wystrzelałem z niego koło 2,5 ładowarki, czyli jakieś 250-260 kulek (szybka jebanka cqb na springi i pistole, z dużą ilością respów) nadal zero zastrzeżeń, świetna replika po prostu :).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...