Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

Pamiętacie może Dum-Dumy? Moje 0.43g po roku mają średnicę, bagatela, 7.1mm, do tego w dotyku są szorstkie, bardzo łatwo można je oskrobać. Przypominają trochę mokrą kredę.

 

To tak a'propos :icon_biggrin:.

Poczekaj jeszcze ze 2 miechy to same sie rozsypią. Ja mam (w zasadzie miałem) ciężkie DD i PJ z października 2014 - najpierw spuchły i rozepchały pudełko, a później wystrzeliły i się rozsypały, w pudełku został proszek.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Leżą nie niepokojone przez nikogo w półce w szafie, porozrzucane i poprzemieszanie z Madbullami bio. Pudełko dawno się poddało. Dobrze, że wspominasz o tym, że się same proszkują, muszę przyspieszyć proces ogarnięcia tej półki wtedy...

Link to post
Share on other sites

Na Slasku niestety coraz czesciej jna strzelankach est zakaz HP/Mancraft/RAM, no po#####...

Nie wiem, skąd sie to bierze, nonsens

Bierze się to z głupoty i niewiedzy. Ale to nie temat na taką dyskusję. Posty o fps na mancrafcie przeniesione do http://forum.wmasg.p...aft-sprezynowe/

 

Postrzelałem w końcu z kulek 0,36g Armatech. Pomijając ich nieciekawy kolor, to wszystko pozostałe cacy - latają pięknie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Znając życie, większość osób używająca snajperek, w desperackim odruchu znalezienia odpowiedniej amunicji wykupi cały zapas kulasów podany powyżej, a potem dopiero przyjdzie recenzja co z nimi było nie tak :P. W sumie dobry interes na tym można zbić...

Link to post
Share on other sites

Sklep Azteko.pl w warszawie ma zamiar sprzedawać paczki po 100 kulek za parę złotych tych SA by poszły do wszelkich testów. Wiec jak ktoś chętny to trzeba się do nich zgłaszać albo na stronę niebawem to wrzuca .

 

Zastanawiające jest to ze opakowania SA bardzo podobne do MB i ciężkie kulki nie są pakowane w Torebki jak GFCP . Pytanie czy to tylko zmyłka czy może naprawdę coś wartego uwagi .

 

Trzeba czekać na opinie . w wolnej chwili jak będzie czas i możliwość to kupie parę sztuk , przestrzelam i dam znać :)

Link to post
Share on other sites

Znajomy kupił do swojego aeg ok. 570 fps specny 0.36, i z tego co mówił latały całkiem przyjemnie, jutro postaram się doprosić o kilkanaście - kilkadziesiąt sztuk do testu z mojej vsr-ki ~600 fps. Ogólnie chyba powstała całkiem przyzwoita alternatywa dla madbulli czy guarderów, choć nie wiadomo jak wypadną przy porównaniu do shootone.

Link to post
Share on other sites

Kupione kulki i dziś wstępnie postrzelane :) L96 Well w Mancrafcie na CO2, komora pdi, gumka G&G i r-hop, lufa promyk 650mm.

Podstawowymi kulkami do testu były 0,36g Devile zielone (niestety). Ile było metrów, tego nie powiem, bo był to test, że tak powiem na skupienie w "polu". Devile latają jak każdy wie, a jak ktoś nie wie, to powiem, że w każdą stronę :D może 2 na 10 w pkt trafią wielkości stodoły.

 

Kuliki Specna Arms

0,36g lecą prosto i celnie, na ostatnich metrach nie wariują. Delikatne lepsze podwijanie niż Devile

0,40g ku mojemu zdziwieniu najlepsze z testowanych. Lecą daaaleko i celnie.

0,43g mają w sobie chyba opiłki metalu czy coś innego. Lecą jak lecą. Wariują na lewo i prawo jak Devile, choć o ponad połowę mniej.

 

Więcej nie testowałem. Jak będę miał czas, to je zważę, zmierzę i przekroję. I przyjrzę się nim bliżej.

Także test był jaki był. Zobaczymy co czas pokaże i inne repliki :) Pamiętajcie że odnoszę się do Devili i nie mam na stanie jakiś mega hiper lepszych kulek do których mam pewność, że lecą tam gdzie chcę.

Link to post
Share on other sites

0,36g są miękkie i szybko się je gniecie. Struktura jednolita. Brak widocznych miejsc po wtrysku etc. Brak pęcherzyka powietrza

ø 5,94mm

0,40g najtwardsze i mają dwa kolory w środku. Struktura delikatnie dołeczki. Brak widocznych miejsc po wtrysku etc. Brak pęcherzyka powietrza

ø 5,94mm

0.43g średnio twarde. Struktura jednolita. Brak widocznych miejsc po wtrysku etc. Brak pęcherzyka powietrza.

ø

5,94mm

 

Wagi nie mam dokładniej więc nie zważę.

 

kulasyjpg_ahrharr.jpg

Edited by Brzuski
Link to post
Share on other sites

Całkiem możliwe, że środek zawiera metalowe dociążenie, a zewnętrzna warstwa to tradycyjny kompozyt. Teoretycznie miałoby to usprawiedliwienie dla dość wysokiego kosztu kulek, a dla nas zapewniać może ładną i powtarzalną pracę z hopkiem (jak lekkie kulki) oraz brak problemów z puchnięciem (dzięki wyeliminowaniu ciężkiej, ale rozłażącej z czasem domieszki w full białasach)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...