Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Czerwone rakiety 0.43 kupione na początku maja. Latają bardzo dobrze, jak "po sznurku". Wystrzeliłem około 400 szt., nie było żadnej zacinki na PDI 6.01, kulasy nie przebierane, nie stwierdziłem też żeby syfiły lufę/ gumkę. Trzy rakiety już od miesiąca leżą w wodzie i nie zmieniają żadnych swoich właściwości fizycznych. Szczerze polecam.

Link to post
Share on other sites

Moje ostatnie wrażenia od Rockets`ów Professional 0,40 w czerwonym opakowaniu.

Potwierdzam, iż za 2 mies latały fajnie.

Ale zeszłego (długiego) weekendu zauważyłem, że jakoś ciężko podaje ich szybkoładowarka.

Jak niby... zacinają się tam, czego nigdy nie było na np Guarderach "betonowych".

Wczoraj te kulasy zaczęły latać dziwnie aż w końcu zatkała mi się lufa. Na szczęście to żelazny Promyk i zakładam - nic mu się nie stało.

Jestem pewien, że gumka już do wymiany.

A żeby było jeszcze fajniej, to Gunfire dziś przesłał mi 0,40 Platinum (fioletowe) zamiast Professional (czerwone).

I teraz nie wiem co robić: odsyłać je z powrotem i domagać się czerwonych (paragon, oczywiście, wywaliłem), czy spróbować te fioletowe - ktoś wyżej pisał, że pojawiła się jakaś nowa seria tych fioletowych. Jak ją wizualnie odróżnić od starej?

Dzięki.

Link to post
Share on other sites

Na strzelance w sobotę testowaliśmy na dwa Polarstary białe/szarawe kulki 0,36 Valkena, które Spajda ma w ofercie. Jestem bardzo pozytywnie nimi zaskoczony - nie ma problemów z podawaniem, latały podobnie jak 0,30 GG, ale wyraźnie dalej i były mniej podatne na wiatr. O niebo lepsze jakościowo od np BB King.

 

Ps kolega na 420 fps, ja na 500 fps.

Edited by Visq
Link to post
Share on other sites

Wczoraj rozłożyłem swoją SWD i wyciągnąłem z lufy 2 kulki.

Na szczęście, gumka - cała (myślałem, że zawinęła się).

Więc problem jednak z kulkami.

Podsumowując:

Rockets Professional 0,40 (czerwone opakowanie) wchłaniają wilgoć, ale całkiem nie przydatne stają się aż gdzieś po miesiącu.

Pierwsze 2-3 tygodnie latają fajnie.

Dla prawdy muszę powiedzieć że poprzednią paczkę tych samych kulek (też z GunFire) wystrzelałem bez problemów ale za okres poniżej miesiąca.

Więc radość, że pojawiły się dobre białe kulki 0,4 zmieniła się rozczarowaniem.

Nie polecam.

 

Mendi, ty chwaliłeś te z czerwonego opakowania ale w wadze 0,43? Czy może być, że dla 0,40 kulek producent wykorzystuje całkiem inną mieszankę??? Jak te 0,43 teraz - czy możesz potwierdzić że trzymają rozmiar?

Dzięki.

Edited by Indywidualista
Link to post
Share on other sites

Mendi, ty chwaliłeś te z czerwonego opakowania ale w wadze 0,43? Czy może być, że dla 0,40 kulek producent wykorzystuje całkiem inną mieszankę??? Jak te 0,43 teraz - czy możesz potwierdzić że trzymają rozmiar?

Dzięki.

Oczywiście, że to inna mieszanka, bo wymiar kulek jest ten sam, a waga inna.

Mam 0,43 professional chyba ze 2 miechy, przesypałem je od razu do słoiczka po madbullach i nic się im nie dzieje - nie puchną i nie rosną, nawet te 2 sztuki posadzone specjalne w ogródku.

Ja tam obecnie jestem zafascynowany platinumkami 0,45g. Na niedzielnym milsimie wyjmowałem przeciwników na przeciwnym brzegu stawu, a staw miał 100m szerokości :D

Link to post
Share on other sites

 

Cóż, za ładne oczy czegoś takiego nie dają...

 

Dlatego też zapuszczam brodę, poniekąd na MA bo nie mam zamiaru biegać z mopem na gumce ;)

 

Łyknąłem 3 paczki rakiet 0.45 i zastanawiam się czy nie wziąć kolejnych 3 bo coś czuję że kolejna seria może nie być już taka uraaafajna a i cięższych też raczej już nie uświadczymy z kompozytu...

Link to post
Share on other sites

Jak tam z tymi rakietami 0.43, jak latają? Bo zastanawiam się czy brać .43 czy .45

 

Rockets Platinum 0.43 na lufie 6.02mm ani jednej zacinki. W porównaniu do Rockets Platinum 0.36 mają dużo większy rozrzut, jedna kula leci w prawo druga w lewo, najczęściej w prawo. Gdzie Rocketsy Platinum 0.36 kupione trzy miesiące temu wszystkie lecą prościutko. Ogólnie tragedii nie ma i są to jak narazie jedyne białe kule w takiej wadze, więc wyboru i tak nie mam. Zasięg w warunkach bojowych raczej taki sam jak na 0.36 ale penetracja przez krzaczory zdecydowanie lepsza.

Link to post
Share on other sites

Możesz mniej więcej je porównać z Guarderami i/lub Madbullami o tej samej masie?

 

Kupiłem tylko .36 (cięższych akurat wczoraj nie było, a dziś była dostawa nowych wagomiarów) i porównałem je z jasnozielonymi Devilami .36

Zachowują się identycznie jak Devile, może są odrobinę gładsze - musiałem zwiększyć docisk rhopa.

Dokupię jeszcze .32 i .40 ale to po urlopie - są priorytety:)

 

http://hpairsoft.eu/pl/35-kulki

Link to post
Share on other sites

Koledzy mam pytanko. W piątek doszły kulki 0.45 i 0.43 rocketsy.

Dzisiaj przy strzelaniu zauważyłem ze są one dziwnie matowe. Czy to norma?

Bo stary sort madbulli czarnych 0.43 które mam, posiada lekki połysk. I teraz się zastanawiam czy te rocketsy tak mają czy musze poprostu solidnie je przebrać i ewentualnie umyć?

Bo z mmadbullami żadnych problemów a do tych jakoś mam dziwne przeczucie ze mi staną na gumce.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...