Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Tak jak wyżej. Po za tym drumy do G36 są bardzo delikatne i trzeszczące. Dlatego ja, jak szybko kupiłem, to tak szybko sprzedałem.

 

Moje G36 Cymy przez tydzień wyglądała tak -> http://forum.wmasg.pl/topic/124681-mg36/

 

Po za tym, moim zdaniem tego typu magazynki są bardzo problematyczne. Nie tylko się sypie do nich (jak do innych box'ów czy drum'ów), ale trzeba zaciągać sprężynę, która przyciska kulki, by wchodziły do mechanizmu podającego (który też nie jest zbytnio dobry i wytrzymały).

Ale najbardziej spaczyłem się do obudowy, która mogła by być o te 2 mm grubsza.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzięki za odpowiedź i wskazówki, mam jeszcze jedno pytanie. Spotkałem się z wersją JG 608-SL83 (http://www.taiwangun.com/608-sl83-jg?from=listing&campaign-id=19), ma ona zintegrowany kolimator i celownik optyczny. Jest to coś warte? Różnicy w cenie nie ma co wskazuje na słabą jakość zastosowanej optyki, pytanie czy jakość jest na tyle dobra aby móc tego spokojnie używać na potrzeby naszych wymian kompozytu?

Link to post
Share on other sites

Ja mam wersje KE od gfc (JG) i regulacja nawet działa, ale jakoś specjalnie przydatne to nie jest dla mnie. Komuś innemu zapewne przypadnie do gustu. Jak dla mnie na górze założę mały otwarty kolimatorek i będzie dużo bardziej praktyczne. Co do jakości lunety jak już powiedziałem regulacja u mnie działa bezproblemowo ale sam obraz mógłby być ciut bardziej ostry.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mam posiadam tyle ze firmy A&K z opcja ''sound control''.

Jak dla mnie daje rade ale to zależy czego się po tym magazynku spodziewasz. U mnie nie występowały problemy z wypinaniem się magazynka ani z podawaniem. Jeśli twoja replika strzela więcej niż 18 kulek na sekundę może być problem z podawaniem - magazynek nie będzie nadarzał za replika. Według mnie warto go używać za załączonym przyciskiem żelowym, masz pewność ze jak automat nie załapie podkręcisz przyciskiem.

Co do wykonania to plastik mógłby być nieco grubszy.

Największym problemem jak dla mnie jest lądowanie tego magazynka kulkami.

Edited by chomik_pl
Link to post
Share on other sites

Ograniczyć tak do 100 kulek. Pytam, bo nie wiem jak wygląda załadunek takiego bębniaka. Odbywa się to podobnie jak w mid/real/low capach czy wsypuje się kulki jak w hi-capie i mechanizm sam się podkręca, pobierając kulki? Przede wszystkim nie chcę mieć grzechotki, dlatego chcę ograniczyć pojemność kulek poprzez napchanie pojemnika filcem czy innym papierem.

Link to post
Share on other sites

Obawiam się iż efektu grzechotki nie unikniesz. Magazynek wykonany jest jak hi-cap z zamontowanym silnikiem i bateria. Ładujesz go przez zasypanie kulkami. Wyklejenie wnętrza filcem czy gąbka będzie bardzo trudne ze względu na budowę podajnika który porusza się wewnątrz magazynka - widoczny z tylu po prawej stronie maga. Poza tym podczas podkręcania magazynka mechanizm wewnątrz tłucze się prawie tak samo głośno jak AEG

Ten magazynek to raczej opcja dla kogoś kto od czasu do czasu chce zmienić swój karabin szturmowy w karabin wsparcia. Zapomnij o cichym podkradaniu się do przeciwnika.

 

Działa tak samo jak ten:

Edited by chomik_pl
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W każdym bądź razie, mam wszystko elegancko zrobione, podkładkowanie, smarowanie, etc. etc. ale nie jestem w stanie przejść przez moment podłączenia baterii: za pierwszym razem zapomniałem założyć na styk sprężynki, no i tu wszystko było jasne. Za drugim razem replika była podłączona według instrukcji do mosfetu, mosfet do kostki, wszystko elegancko śmigało, ale po paru strzałach na singlu problem powrócił. Poradniki/filmiki na YouTubie trochę po macoszemu traktują ten moment, a podejrzewam, że tutaj leży problem: Jak poprawnie złożyć przerywacz ognia? No i czy jeśli nie zapomniałem o żadnej sprężynce, to czy mogę zamknąć gearbox i naprawiać usterkę z zewnątrz? W pewien sposób jestem już biegły w zamykaniu tego gearboxa, ale jest to okupione potem i łzami :icon_razz:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...