Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK-74 (RK-06) [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jesteś pewien? Bo ja widzę w obu dzyndzel standardu TM. Oczywiście, można kręcić jakieś śruby, zalewać klejem itp., ale tak "z definicji" nie są to szyny do Boyi.

 

Rumak, podeślij fotę jak to wygląda, to jakieś rozwiązanie znajdę :)

 

 

Póki co dzięki, już chyba z kumplem sobie z tym poradziliśmy;) A już myślałem o najgorszym:D

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

Niestety problem rozwalonego body jeszcze się nie skończył;/ Giwera po złożeniu strzela na 20m i ma na oko z 200fps (powinna mieć na oko 500). Body jest leciutko przekrzywione w stosunku do komory HU, czy może mieć to wpływa na strzelanie? Dodam, ze gdy body było dobre to całość strzelała normalnie.

Link to post
Share on other sites

Hopa mam dociśniętego klockiem, wnętrze jest teraz w ogóle węższe gdyż jedna ścianka się uszkodziła i powyginała. Jutro spróbuję jeszcze przeszlifować tą ściankę, jak to nie pomoże to wywalę to wszystko przez okno;) Gierek tak jakby był krzywo milimetr, może 2 w stosunku do HU. Fotki wrzucę jutro.

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

A jakie szyny by pasowały do bojca? No i powtórzę pytanie: Widział ktoś gdzieś adaptery do kolb m4 pasujące do bojca?

Proszę:

http://shop.ehobbyasia.com/a-p-s-tele-style-stock-tube-for-aek-ak-aeg-black.html

10 min roboty pilnikiem i pasuje jak ta lala :biggrin:

Ino problem jest z dostępnością. popróbuj na wgc.

Edyta. Proszę jest.

http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?search_From=searchItem&item=APS-ACC-AEK025D&search=searchItem&rs=aps&catid=&cat=

wprawdzie tan, ale można przemalować:)

Edited by Ivo_Meleskevic
Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

SW to wersja w pełni stalowa. Musisz pytać sklepu jaką sprzedają.

 

Wiem, co oznacza SW ;). Chodziło mi o to, czy to jest po prostu któraś generacja, od której dają stal, czy to jest osobny jakby model.

Popytam, jednak sklepom średnio ufam, na przykład jak TG namieszał z materiałem korpusu w SWD.

Link to post
Share on other sites

Zapytaj w jakim pudełku mają replikę. Stalowa jest w kartonowym kartonie, a znalowo stalowa w czerwono czarnym. Obecna najfajniejsza wersja Boyi jest oznaczana WS (zamiast SW, która miała sporo stali, ale nie miała nowego typu drewna), ale u nas wszystkie sklepy oferują tę replikę pod nazwą RK-06. W Gunfire ostatnio wysyłali co mieli pod ręką (kupujący dostawał wersję, do której magazynier miał bliżej), ale jak się ładnie poprosiło, to wysyłali nówkę. Są jeszcze modele z okresu przejściowego, gdy Boyi przestawiało się ze znalu na stal, gdzie pojedyncze elementy mogą być ze stopu. W moim stalowym bojcu znalowe było okucie łoża, tak składa fabryka, do sklepu nie można mieć pretensji.

 

Wersja SW od WS różniła się dodatkowo sposobem mocowania komory hopka (nowe mają sprężynę, stare mają klocek), komorą hopup (nowe mają poliwęglanową, przezroczystą komorę, stare miały czarną nylonową), baterią (nowe mają mocniejszą zieloną, stare standardową białą) i pasem nośnym (nowy jest żółto piaskowy, stary był oliwkowy, choć zdarza się, że do pudełka wkładane są różne pasy zamiennie). Podobno są też zmiany w gearboxie, ale z racji, że nie rozbierałem, to nie powiem.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Powitał. Moim mam mały problem w moim Bojcu. Z początku jak go kupiłem nie było problemu z deklem. Bo to właśnie z nim mam problem. Ostatnio zaczął samoistnie sam odpadać. Wystarczy, że mocniej ruszę repliką i już nie mam dekla, suwadło wypada, tip. I tu mam pytanie, czy ma ktoś jakiś patent na to, aby zapobiec jego wypadaniu?

 

Pozdrowionka. ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...