Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKMS (RK10) [BOYI]


Recommended Posts

Tak bardziej fachowo, to od siebie polecam dać preckę, lipo 7v i gumkę g&g zieloną. Akurat komory od Boyi są niezłe ale zawsze można wymienić, choć ja tam nie widzę różnicy między plastikiem a metalem, byle by był szczelny. A jak gwarancja się skończy w pierwszej kolejności wymienić dyszę na dłuższą. Ta stockowa jest TRAGICZNA, wymiana dała mi prawie 50FPS więcej. (z 370kilka na 420)

 

Z tuningu zewnętrznego, to obowiązkowe drewna z ostrego, postarzenie papierem ściernym na mokro, można oksydę na zimno dać. Można też spróbować założyć jaskółkę pod optykę, ale trzeba by przy niej piłować kolbę i ja nie ryzykowałem, że mi się złamie później.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • Replies 477
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z magazynków przewijających się w temacie to na rynku albo nie ma albo są drogie.

Cymy nie chcę brać, bo jak było pisane, może spowodować spadek fpsów.

Obecnie widzę na allegro metalowe ACM, GFC i battleaxe w stosunkowo niskich cenach.

Ktoś używał któregoś z wyżej wymieniowych? Jakieś zacinki czy inne niekompatybilności z rk-10?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam proszę o radę, mam batki 7,4 turnig 1300 mah , 25-30c, podłaczają je do ak, pracuje chwile i nie chce strzelać karabin, myśle że to sprawa silnika, powiedziecie mi jaki silnik kupić do tej repliki???? Czy warto kupić krótki silnik jg czy zainwestować w guardera??

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Dobra teraz nastepne pytanie z innej beczki, stało się tak że kolba się posypała w rękach :D i teraz nie blokuje się w żadnej pozycji. Ma ktoś pomysł jak to naprawić? Ew. mam jeszcze kolbę CTR do m4 i myślę nad przymocowaniem jej, ale narazie nie wpadłem na to w jaki sposób to zrobić.

Link to post
Share on other sites

Mocowanie tej składanej kolby to jakiś ponury żart. Części zamiennych kupić się nie da, więc pozostaje zaspawanie tego na amen. A jeśli chcesz kolbę od M4 dopasować to... chyba wiercenie korpusu i kombinowanie z takim podłączeniem pozostaje.

Link to post
Share on other sites

Ja wypaliłem dziurę na wycior i lekko przyszlifowałem przy uchu zawieszenia. Potem najpierw zakładasz wycior i przekładasz go przez nową dziurkę i dopychasz do końca. Następnie zakładasz łoże - powinien lekko najść na blachę korpusu z obu stron i tadam - działa. Na fotach u mnie w profilu widać jak to powinno wyglądać. Trochę kombinowania jest ale nikt nie mówił że najtańsze od tak będą pasować.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...