Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Arthur Currie

Użytkownik
  • Content Count

    1,618
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Arthur Currie

  1. Wszyscy wiemy że chcesz kupic miniguna i zamontowac na swoim MD-500 (jak go juz kupisz). :evil: I robić będziesz AH-6 ze 160th SOAR :D
  2. No nie wiem _thor co to ma wspólnego z OH-58 ;) Z OH-6 już prędzej. A rodzinka Kiowa to Bell-206
  3. http://www.altair.com.pl Ot nowinki ze świata wojskowego. Co prawda piechota jest daleko daleko w tle ale i są ciekawe newsy o niej.
  4. PC jest dobre do grania tylko w stare gry. Odpala się Civilization, DOOMa, Warcrafta czy inne UFO i czerpie przyjemność z gry (sic!). Jedyne ciekawsze gry ostatnich kilku lat to nowe Cywilizacje i Combat Missiony. Całą reszta gier prędzej wychodzi na konsole niż na pieca. W najlepszym wypadku równocześnie. Czasem wcale PieC nie dostaje w ogóle konkretnego tytułu (CoD 3 czy Star Wars The Force Unleashed).
  5. Rosjanie jakiś czas temu zlikwidowali kolejowe wyrzutnie rakiet balistycznych. A pociagi pancerne to jeszcze wczesniej. Jeszcze za ZSRR poszły na żyletki.
  6. Hmmmm może nie w połowie ale kilka ekip ma po kilka noktowizorów.
  7. http://www.altair.com.pl/start-2868 No i teraz musicie kupic sobie strzelbę ;)
  8. http://www.altair.com.pl/start-2868 Ot ciekawostka dla maniaków sił zbrojnych jej królewskiej mości ;)
  9. CM:SF Cholernie trudna gierka ale ile radosci daje. Na te chwilę ciesze się demkiem które obadałem.
  10. Smutna wieść. the-underdogs padło :( Ale gdzieś na płytkach powinno być ufo i xcom terror
  11. Dlatego giercuje teraz tylko na psp ;) Gry na PieCa skończyły się dobre 5 lat temu a po wejściu PS3 i X360 to granie na blaszaku ma coraz mniej sensu..
  12. http://www.aviationweek.com/aw/generic/sto...channel=defense Nowy Predatorek (z literką C).
  13. W środę będzie można legalnie zassać ze strony redakcyjnej ;) O tutaj
  14. To dlaczego się spinasz?? I czy sam zakupiłeś replikę wraz z zarobieniem na nią pieniędzy??
  15. Ci z wieku dorośli bawią się na własne ryzyko. Dzieci natomiast nie. I bez znaczenia jak bardzo są mentalnie dorośli. Tu chodzi o odpowiedzialność prawną a nie wyimaginowaną (lub nie) dorosłość.
  16. http://www.altair.com.pl/start-2730 Nowa włoska "zabawka". Ichny taki tam SCAR. A wszystko jako ciekawostka.
  17. Wspólne upijanie się do upadłego, dobrej zabawy itp. A na poważnie po co są teamy?? Dla wzajemnego zgrania się ludzi. Inaczej wygląda zabawa przypadkowej zbieraniny x ludzi a inaczej w wykonaniu tej samej liczby osób, które wiedza co i jak mają robić w ramach ściśle nakreślonych przez ekipę. No i dla czystej satysfakcji.
  18. http://www.altair.com.pl/start-2711 Druga fotka. Pan pułkownik w "multi" w Afganie.
  19. Teoretycznie tak też można. Wszystko zależy od inwencji budowlańców. Zawsze można zbudować tez coś takiego http://militarium.net/viewart.php?aid=495
  20. Wyrzutnie można zrobić z drewna i rur pcv. Z drewna zrobisz taką "prowadnicę" a z rur pcv "stojak"/ Do tego troche kabli jakaś skrzyneczka i gotowe odpalanie ;)
  21. Cywilizacja jedyneczka. Jak się człowiek nudzi w domu lub robocie, to ma tak ze 3-4 dni wycięte z życiorysu ;) Chyba nic lepszego w dziedzinie "symulacji rozwoju cywilizacyjnego" od dzieł Sida Meyera nie wymyślono.
  22. JA2 to przeżytek. A realizmem to on nie grzeszy (choć gra się sympatycznie).
×
×
  • Create New...