Arthur Currie
Użytkownik-
Content Count
1,618 -
Joined
-
Last visited
Everything posted by Arthur Currie
-
To nie latwiej będzie wykopać to odrazu??
-
Technika skoku FJów wynikała przedewszystkim z wysokości z jakiej skakali a ta nie przekraczała pułapu 200m (standardowo między 80-180 m).
-
Do ceny karabinu należało by doliczyć cene dobrej optyki, munduru i oporzadzenia. I nie wyjdzie to w granicach 300 PLNów.
-
Bycie marnym snajperem to robienie za mięcho dla kolegów i człowiek niczego się nowego nie nauczy i nie rozwinie.
-
Czyli najlepiej zatrudnić się w malej firmie budowlanej lub jakiejś rozbiórkowej i firmowo brudzić sobie kombinezon do airsoftu miejskiego :wink:. Miasto samo w sobie posiada tyle barw, że możliwości skutecznego kamuflarzu miejskiego są nieograniczone. Zawsze można spytać struża z budowy albo jakiegoś znajomego budowlańca czy nie wytarzałby nam ciuszków w robocie (lub w wypadku stróża nie pozwolił nam zrobić tego samemu). Kilka dni i mamy pięknie usyfiony mundur do walki miejskiej (co do samego usyfienia go cementem i cegłowką to instruktorzy w wojsku sami to doradzają bo polski plamiak wręc
-
A moim zdaniem równie dobrze przydadzą się w MOUT ;) Może ale włąśnie w walce MOUT (w zwarciu) używa sie głównie granatów, kolb. bagnetów i innych rzeczy które są pod ręką i raczej długo nie będzie nic lepszego. Jak narazie OAVD jest bardziej ciekawostką niż realnie wykożystywanym systemem. Jedynie program Land warrior (i pokrewne programy) ma szanse stać się masowo użytkowany do skutecznego celowania z za winkla ale trzeba będzie poczekać jeszcze kilka/kilkanaście alt na masowe użycie tego systemu.
-
W walce w zwarciu do dnia dzisiejszego używa się kolby, bagnetu, noża, pistoletu, granatu, pięści i zębów. Krzywe lufy czy Corner Shot'y tak naprawdę przydać się mogą formacjom antyterrorystycznym.
-
To jest EBB (electric blow back). Inaczej tandeta.
-
jest niestety jak najbardziej prawdziwa
-
To użyj kartonu jako kulochwytu. Gdzies w domu masz pewnie jaks karton.
-
Jeśli by policzyć imprezy gdzie używano pojazdów na Trójmiejskich strzelaniach to znajdą się i takie gdzie byly 2 motocykle, Uaz i osobówka transporter opancerzony, bądx inne konfiguracje używanych pojazdów.
-
Walker zdziwilbyś się ale sprawdzone w praktyce i przez Fokę i przez thor'a_ (że o wielu wielu innych osobach niewspomne). Nie tylko Stary Sierżant ma monopol w kraju na bycie wszechoświeconym w sprawach militarnych. A co do kostki smalcu to może nie lepiej zabrac 100 ml rozpuszczalnika, benzyny jako podpalki??
-
A bo macie Jezior to samo nazwisko i tyle. Przypomnij sobie "Demony Wojny wg Goi"
-
Bo może niechcą na WMASG'u rozmawiać o imprezie?? Może to impreza zamknięta?? Może, może... Gdyby organizatorzy chcieli to sami by poinformowali o imprezie.
-
Dobry kawał reporterskiej roboty. Ale nich następnym razem Jeziora nie pokazują w telewizji bo sie dzieci bedą baly spać :wink:
-
Będąc świerzo po lekturze, wydaje mi się że ów osobnik będący "doktorem" pomylił środowiska i hobby. Traktowac chciałby airsoft jak Bóg wie co a to przedewszystkim hobby i zabawa. Niby szukał osób o podobnych zainteresowaniach i pasjach ale ich nieznalazł co znaczy że ich nie szukał tak naprawde. Można było by wymieniać więcej i więcej ale owy osobnik nie jest wart czasu poświeconego na napisanie tego posta (no chyba żeby się pośmiać z super fachowej wiedzy zbieranej przez 6 lat). A sądząc z treści listu wydaje mi się ze człowiek ten poprostu ma lat naście, nie jest lubiany i/lub akceptowany
-
A klocek pelnoletni cymy??
-
Którego x-coma??
-
Sens zawsze jest. Zrób tak jak Ci wygodniej, choć dla każdej snajperki ja miałbym oddzielny celownik optyczny aby nie było paprania się z ich ponownym ustawianiem. I jak napisał Jezior ogranicza Ciebie tylko kasa tak naprawde.
-
Mleko z tubki dobra rzecz. Kilka smaków i brak problemów z morderczymi owadami zabijajacymi za kryształek cukru. A i wypróbować będe musiał ten patent z kawą. Ile tej kawy dajesz na taką tubkę Moralez??
-
http://www.army.mil.pl/foto/filmy/dywersja.mpg film dosć stary (2002 rok) ale przyjemnie się ogląda choć dalbym osobiscie inny podklad muzyczny.
-
Raczej broń biologiczna niz chemiczna 8). Wiec Moralez mówisz że batony wysokoenergetyczne. Hmmm a jak z uczuciem głodu (które to uczucie jest jednym z głównych powodów odczuwania dyskomfortu) po ich zjedzeniu, zaspokoją go?? Czy nalezało by zjesc ich wiekszą ilosć??