Arthur Currie
Użytkownik-
Content Count
1,618 -
Joined
-
Last visited
Everything posted by Arthur Currie
-
Tetetka - ktoś to w Polsce rozprowadza?!
Arthur Currie replied to Westie's topic in Repliki sprężynowe
Gratuluje braku umiejętności czytania ze zrozumieniem. Fiedotow 16 miesiecy i jeden post wcześniej o niej pisał włąśnie w tym topicu. -
Bystry jestes raczku jak woda w kibelku. Sprawdź kiedy aleks15 założył wątek.
-
Tego zdania nie do końca rozumiem. Na maź z czego? Mam wraźenie że napisałeś tutaj 2 albo 3 oddzielne "przepisy", tylko mam problem z rozdzieleniem gdzie się który przepis zaczyna i kończy ;] Można prosić jeszcze raz? na 1,5 porcji wody dla gorącego kubka lub zupki daje się 2 gorące kubki/zupki. mamy gęstsze danie. dokładnie tak.
-
O tym pisalem w pierwszym większym poście dotyczacym racji żywnościowej. Najlepiej do ilości wody na zupke chińską zrobic zupkę i goracy kubek tego samego smaku. Na maź 1,5 porcji wody 2 zupki lub 2 gorace kubki (tu dobre sa te moc warzyw knorra bo już jeden kubek jest dosć gęsty, z 2 8 warzyw zrobi się purre do obiadu) (i można dodać panzerwafle lub krakersy jako "wstawkę"). Mamy wteczas gęste gorące danie z moze niezbyt gigantyczną ilością kalorii ale te przychodza w puszce i krakersach. Co do smaku zupek najlepiej mi smakuje pomidorówka i gulaszowa. Dodatkowo nieśmiertelny kurczak curry vi
-
World War III Black Gold jest całkiem fajnym RTSem. Ale lepszym powinien być Close Combat z modami współczesnego pola walki (choć namietnie grywam w 2go wojenne CC).
-
Foka ale zupa w proszku nie jest podstawią wyżywienia w moim wariancie. Są nim konserwy. Zupy jako urozmaicenie posiłku zaproponowałem i kilka razy się sprawdziło już na kilkudniowych wyprawach.
-
Foka ale zmylą receptory i nie będzie się czuło głodu. Pozatym to coś ciepłego zawsze.
-
Ryż jednak za długo się gotuje jak na MilSim'y (a czasem trzeba być mobilnym niemalże 24h i nie ma czasu na dluższy postój niż 15 minut). Dlatego lepsze sa zupy w proszku bo jest ich do wyboru do koloru i na jeden dzień można do zestawu dać ze 3 rózne smaki zup (śniadanie, obiad i kolacje; pomijam 2 śniadanie w trakcie dnia/patrolu). Smakowo ich konsumpcje poprawiają krakersy jako zagryzka. A tak BTW ostatnio wyczailem orenżadki w proszku. Wystarczy wsypac je sobie do manierki w odpowiedniej ilosci i mamy soczek ;)
-
Pomysł z ryżem niezły ale trzeba 15-20 minut aby ryż się ugotował. Dlatego wole zupy instant dać do paczki. Ewentualnie kostke sojową zabrać z kostką rosołową i małym przecierem pomidorowym (o ile ktoś lubi niezbyt wyszukaną potrawkę). Suszone owoce też są dobre (a nadodatek dostarczają witamin choć można zabrać kilka tabletek centrum jako dodatek), choć nie wszystkie każdemu będą smakowały. Zresztą dobór tego co bierzemy z sobą do jedzenia to nasza włąsna sprawa i dokonujemy go na długo przed wyprawą w oparciu o wlasne gusta kulinarne (choć wiadomo ze puszka gulaszu angielskiego czy inne
-
Axel to jak doczytasz do końca co i jak to się pochwal. Bo takie gadanie ze gdzieś cośtam przezytałem kiedyśtam to poprostu gadanina. Przeczytasz dokłądnie, podasz tytuł gazety, numer i stronę to pogadamy ok??
-
Gdyby "Dziki" byly złe to Irak nie kupoiłby kilkuset wozów i nie zastanawiał sie nad kupnem klejnych. Tam je bardzo chwalą.
-
Thor_ bo fabularnie niewiele da się nowego wymyślić poza zmianą nazw stron konfliktu, miejsca czy wygladu tego lub tamtego.
-
Ale niestety narazie nie kupią/nie dokręcą niczego co by się airsoftowcom spodobało. Ludzie wolą pooglądać sobie jak Doda robi prawko. A jeśli wszyscy cfaniacy myślą ze tak łatwo nakręcić jakikolwiek program to prosze bardzo. Niech się podejmą i zrobią na przyzwoitym pozomie. Bo jeśli wydaje się wam że wystarczy nagrać faceta gadajacego przez 2 minuty na ekranie w ciągu 3 minut rozmowy "na żywo" to baaaaardzo mocno się mylicie.
-
Pamiętam ze tego dnia leciały w telewizji "Uciekające kurczaki". ;p
-
Przynajmniej scenariusz trzyma się kupy a nie jak wiele nowych przemyśleń w stylu: "wow mam pomysł dam go na forum, będzie super i trzasną mi laske". I co najważniejsze są zaznaczone określone cele dla wszystkich (zwłaszcza dla pilota który nie ma fragować) no i śmiglowiec to hmmmm raczej nie będzie dopiero startowal tylko dyżurował w okolicy granicy aby jak najszybciej przyleciec na miejsce akcji (można nawet wymysleć aby drużyna ratunkowa musiala pieszo przekroczyć granice) a flare odpalić jak śmigłowiec bedzie już nad głowami (bo i poco zdradzać gdzie jesteśmy). A sam scenariusz przynos
-
Arafat ale w jakiej telewizji, w jakim programie, o której godzinie??
-
Na płycie zespołu YES występuje jako The Ladder (Homeworld)
-
Tak na szybko spisane po ostatnim 24h MilSimie. Bazą są zupy instant w postaci znanych i lubianych zupek chińskich wraz z gorącymi kubkami (zasada jest taka że na "porcję" wody dla zupki dajemy zupkę i gorący kubek {najlepiej tego samego smaku} tworząc cos w rodzaju gęstego kremu który bardziej syci, na 2 zupki bądź 2 gorące kubki dać 1,5 porcji wody {w wypadku gorących kubków powstanie wtedy coś ala purre zwląszcza jak użyje sie kubkow ważywnych knorra z 80% warzyw :wink:}). W czasie operacji zazwyczaj sa kuchenki gazowe wiec nuie ma problemu z ugotowaniem wody. W ostatecznosci można je j
-
Ahhhhh Homeworld. Ostatnio znajomy mierzył mi czas przejścia i wyszło coś koło 20 godzin bez sejwów (a jestem wielkim fanem zbierania wszystkich mozliwych surowców, kradzenia wszystkiego co da sie ukraść i popsucia wszystkiego co da sie popsuć). I piosenka The Ladder Yes'a z creditsów. Specjalnie dla niej kupiłem plyte tego zespołu i genialny rock.
-
Rozwiązanie w miarę OK. Do tego kompletu przyda się jeszcze radio. Do lasu nie ma zbyt dlugich replik :wink:. Ten prolbem występuje w walkach na terezie zabudowanym ze względu na ograniczoną przestrzeń w samych budynkach.
-
Stawiam że zabawki z Umarex'a będzie sprzedawać broń.pl jako że mają umowe na sprzedawanie ich produktów. Co do PMów to nic nie wiadomo poza wzmiankami ze mają być. Może coś ciekawego wyjdzie (np. MP7 w wersji gg albo CO2 bo w wersji plasticzanego elektryka ma być na 100%).
-
Jak mam być szczery to "Siła ognia" jest kiepskim programem. Obejżałem wczoraj i się srodze zawiodłem tym co zobaczyłem.
-
W najnowszym numerze magazynu "Broń i Amunicja" jest obszerna relacja z targów IWA dotyczaca zabawek airsoftowych. Jeśli wierzyć relacjom będzie cała masa nowych fajnych zabawek (zwłaszcza od Umarexa w tym pm'y na gg, co2 i elektryczne {szkoda że plasticzane}).
-
Sie grywa na uczelni w trakcie zajęć na laptopie. Gra ze znajomym daje dużo przyjemności.
-
Plecaki transportowe, torby sportowe lub worki marynarskie slużą do tachania oporządzenia. Trudno uwierzyć że w lokalnym hipermarkecie, bazarze lub sklepie sportowym nie było takich rzeczy dostępnych od ręki za grosze (jakościowo nie musi być to super, ma tylko umożliwic dostarczenie sprzętu na miejsce strzelanki raz w tygodniu).