Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SWD od nich nie jest chyba takie złe, nie? W sensie, że od GFC.

W porównaniu do a&k to to gfgwd ma bebechy w innych kolorach i są one jakby mniej wytrzymałe, bo tłokowi łupie się zaczep, oraz mają wincyj śrubek trzymających tuleję lufy - czyli nadal nie trzyma. Moim zdaniem gfgwd jest gorsze od swd a&k czy koera.

Link to post
Share on other sites

Ciężko znaleźć jakieś konkretne informacje, a nie chcę też zakładać nowego tematu.

Jakie macie doświadczenia z lunetami PWS, Vortex i Bushnell?

PWS najtańsze, Vortexy mają fajną gwarancję, ale spotkałem informacje, że nie warte swojej ceny (przynajmniej biegówka), a Bushnelle najtrudniej dostępne i w Polszy nawet 2x droższe niż w USA.

Link to post
Share on other sites

W porównaniu do a&k to to gfgwd ma bebechy w innych kolorach i są one jakby mniej wytrzymałe, bo tłokowi łupie się zaczep, oraz mają wincyj śrubek trzymających tuleję lufy - czyli nadal nie trzyma. Moim zdaniem gfgwd jest gorsze od swd a&k czy koera.

 

Ale Ty mojego potrafiłeś doprowadzić do porządku, więc pomimo gorszej jakości od A&K, nie jest aż tak źle!

Link to post
Share on other sites

Ale Ty mojego potrafiłeś doprowadzić do porządku, więc pomimo gorszej jakości od A&K, nie jest aż tak źle!

Bo na stocku gfgwd jest gorsze, ale jak się zmieni tłok na niebieski i porządnie ustabilizuje lufę to będzie to śmigało tak jak poprawione a&k.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam, ogarnąłem sobie okazyjnie M40A1 PPS i mam kilka pytań bo na forum o tym sucho a nuż ktoś coś kojarzy.

Spust jest 45 czy 90? Ponoć środek jest full stell (co w sumie jutro sprawdzę jak dojdzie) wytrzyma to m150? (w sumie i tak sam to posprawdzam z czasem, ale może ktoś coś jest wstanie powiedzieć)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...