Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W sumie wrzuciłem w temacie o kulkach to i tu wypadało by pokazać jak wygląda wykonanie precek EdGi. Jak ktoś uzna że gdzieś jeszcze należało by umieścić żeby ludzie nie pakowali w to kasy to śmiało. Temat poruszony dawno ale bez odpowiedzi więc już nie mam skrupułów że naruszę "dobre imię"...

Precka prawdopodobnie 5.98 choć zamawiana 6.00, ceramika 6mm klasy G10 nie przechodziła a i 5.96 potrafiły się przyciąć w tej samej klasie...

https://drive.google...dG1KRlRoS0RLM0U

Edited by shamoth
Link to post
Share on other sites

Ależ, Mendi - Beryle też się tną a wiara wiesza psy na Aresie. :icon_smile:

 

W każdym razie, jeżeli lufy edgi są w takim stanie jak to opisał Kolega shamout to jest powód do informowania o tym. Nawet głośniego. Wszak, to nie JBU czy Guarder. Uchodzą (lub raczej uchodziły..) za szczyt doskonałści.

Ja ich nigdy nie miałem. W sumie, to poza PDI nie podskoczyłem.

Ale już PDI uważam za rodzaj nie do końca uzasadnionchy wydatków a tam jakość jest niekwestionowana.

 

Pozdrawiam,

Lambert

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites

Może i nie na temat ale posiadam w swojej replice lufę KMH 5,04 500mm <m14 zrobione na parasnajperkę>

Lufę kupiłem bo nie mogłem dostać w tym czasie promyka a producent mi polecił ją .Firme dobrzę kojarzę bo mam od nich gumkę zieloną w vsr10.

No i powiem szczerze nie zawiodłem się,skupienie ma bardzo dobre ,kulki idą jak po sznurku :icon_smile: (kulki madbull 0,30 ,gumka systema czarna)

Jeżeli kogoś by zainteresowała lufa oraz jej wykonanie mogę porobić zdjęcia lub krótką recenzję .

 

Pozdrawiam

Edited by lvyairsoft
Link to post
Share on other sites

Zapwne, miałeś na myśli średnicę 6,04 mm, prawda?

 

KM (Head 1950) to stara, dobra japońska firma.

Myślę, że pod względem jakości porównywalna z LL - ja przynajmniej, większej różnicy nie widzę.

Zewnętrznie, są dość łatwe do odróżnienia ze względu na dodatkowe rowki pod oringi stabilizujące.

 

Z ciekawości, zapytam; co to za "czternastka"?

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites

Mikadorus, ja bym chciał z moim kolegą snajperem się wybrać na MA2017.

Ja mam SWD dopieszczone przez Mendiego, a kolega właśnie zbiera części do swojej VSRki i do lipca spokojnie ją dopracuje. Dodatkowo może kolega z Bergen zjedzie, to będzie nas 3.

 

EDIT:

Dobra, widzę że jednak nie pojedziemy, bo już po rejestracji, nie? :(

Edited by Under B
Link to post
Share on other sites

Zapwne, miałeś na myśli średnicę 6,04 mm, prawda?

 

KM (Head 1950) to stara, dobra japońska firma.

Myślę, że pod względem jakości porównywalna z LL - ja przynajmniej, większej różnicy nie widzę.

Zewnętrznie, są dość łatwe do odróżnienia ze względu na dodatkowe rowki pod oringi stabilizujące.

 

Z ciekawości, zapytam; co to za "czternastka"?

 

Pozdrawiam,

Lambert

 

Nie lubię KMhedów, póki są cale to skupienie jest ok, ale one są wewnątrz kryte teflonem, który nieraz ni stąd ni zowąd lubi się zacząć sypać i wtedy po lufie.

 

 

EDIT:

Dobra, widzę że jednak nie pojedziemy, bo już po rejestracji, nie? :(

Nie no, refleks to masz chłopie jak amatorski szachista... faktycznie, dawno już po zapisach. Ale nie bój żaby, normalną rzeczą jest że część zapisanych się wysypie przed imprezą - z różnych przyczyn. Bilety można odkupić, aż do momentu gdy ubezpieczenia pójdą (czyli jakieś 30 dni przed imprezą). Wystarczy wziać/odkupić od kogoś bilet i zgłosić Danielowi zmianę osoby.

Link to post
Share on other sites

Mendi a ty po której stronie na MA17? :icon_smile:

Wezmę nocnik od córki, zawinę się w narzutę w groszki i założę na siebie ze 3 kamizelki z ładownicami - będę udawał hamerykańskiego hamburga wojsk specjalnej troski...

Pewnie że się na Afgańczyka zapisałem. 1 fala zapisów, nick ten sam, ekipa PFASG - 30 nas jedzie, w zasadzie własną wioskę zrobić możemy :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie lubię KMhedów, póki są cale to skupienie jest ok, ale one są wewnątrz kryte teflonem, który nieraz ni stąd ni zowąd lubi się zacząć sypać i wtedy po lufie.

 

A na stan wytarcia nie wpływa przypadkiem jakość użytych kulek ? Mogę się mylić i jak coś proszę mnie poprawić :) ale zdaje mi się że używając dobrych jakościowo kulek długo będziemy mogli cieszyć się Lufa.

 

Link to post
Share on other sites

Móc możemy, ale w wypadku zapiaszczenia, zacinki czy nieumiejętnego czyszczenia mechanicznego lub agresywną chemią (np. wd-40), potrafią się zrobić wewnątrz cyrki - teflon łuszczy się takimi kłakami i robią się kłębki syfu. Miałem w łapkach 3 takie zjechane lufy.

Nie ma to jak stal narzędziowa - pdi, promyk, nawet głupi pps czy steelbulle. Niezniszczalne, a od biedy i na dyskoteke można wziąć jako gazrurkę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...