Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lambert, dowcip Ci się wyostrzył, kurczę...

Libelka przydać się może choćby do tego żeby zobaczyć czy hopek pionowo kręci czy ma odchył, ale do tego musi być replika prosta - o co nieraz trudno jest.

Poza tym, 2 lata jako geodeta biegałem, a tam wszelkie sprzęty miały libelki (no może poza łopatą) to i się przyzwyczaiłem :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Poziomica przydaje się żeby nauczyć się trzymania repliki(broni), pod warunkiem że jest dobrze złożona ;)

W sumie i w ostrym strzelaniu i w asg mamy jakąś tam balistykę pocisku, różną z racji opadu grawitacyjnego a w asg dodatkowo magnus'a, to przekrzywienie broni może spierdolić najdokładniejszą poprawkę robioną wieżyczkami optyki.

Przekręcisz trochę w jedną stronę to magnus już nie przeciwdziała tak jak powinien grawitacji tylko zaczyna powodować cornershoty ;) Zresztą wystarczy postrzelać do tarczy na idealnie złożonej replice lub ostrej na większym dystansie i celować w to samo miejsce za każdym razem przekrzywiając chwyt to w jedną to w drugą stronę a na tarczy zacznie się rysować uśmieszek ;)

Ideałem jest optyka z cyfrową poziomicą w okularze :D

 

Mendi nie pisz wtedy kiedy ja piszę bo miałem też napisać o weryfikacji poprawności złożenia ;)

Edited by shamoth
Link to post
Share on other sites

Zamawiał ktoś może kiedyś optykę od Zenit Belomo prosto z Białorusi? Przejdzie to w ogóle przez granicę?

Myślisz, że nie próbowaliśmy, zwłaszcza jak podczas rozmowy z Denisem (człowiek z działu sprzedaży Zenita) okazało się że przeciętny posp który u nas ok 1000 kosztuje, tam stoi 80-100$. Problem jest tylko taki, że w zasadzie cała produkcja jest dla ruskich i przez nich to trzeba kupować. A to już ciężko się dogadać i ceny inne (tłumaczył mi kiedyś tą karkołomną procedurę właściciel nokto.info).

A kupić na miejscu i przewieźć - niby nie problem, ale jak zaproponowałem to 2 studentom z Białorusi, którzy u mnie na uczelni są, to się mało nie posrali ze strachu. Widać tam nadal niedźwiedzie można czesać za byle przewinienie.

Link to post
Share on other sites

Kiedyś z nimi pisałem, to właśnie dostałem super ofertę, płatność przez paypal i wysyłka kurierem itp. tylko pytanie ile cła i czy w ogóle na to naliczą, a dodatkowo czy to w ogóle przez granicę przejdzie :/ Trzeba się będzie kiedyś na wycieczkę wybrać XD

Link to post
Share on other sites

Kurierowi trzeba deklarować zawartość, a nawet ściemniając, to zwykle na granicy przesyłki są prześwietlane. Na liście przewozowym - miś pluszowy, a w środku luneta do broni palnej... nie sądzę żeby ktoś do Ciebie do drzwi w tej sprawie zapukał, ale przesyłki w życiu nie zobaczysz.

Link to post
Share on other sites

Nie no to wiesz, oszukiwać nikogo nie zamierzałem bo wiadomo, że coś takiego nie przejdzie. Trudno, trzeba coś będzie kombinować ;/ Najpierw i tak trzeba poczekać na SWD od E&L.

A jest jakaś zapowiedź, czy to tylko pobożne życzenie? Poza tym nawet jak zrobią, to aega...

Link to post
Share on other sites

Nawet jakby była zapowiedź to i tak nie wiadomo co dalej. Jakiś czas temu jg zapowiadało swu. Było zapowiadane na koniec zeszłego roku i cisza.

 

SWU istnieje. Ostatnio jedna sztuka była na sprzedaż w Polsce - ktoś wygrał na jakieś imprezie. Dodatkowo Taiwangun zrobił kilkanaście zdjęć i zamieścił info, że będzie jakoś "w wakacje".

Edited by Hudy01
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...