Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pakiety LiPo


Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeżeli to że LiFe jest lepsze pod kilkoma dość istotnymi dla niektórych cechami to bzdura to ok. Większość nie miała w rękach pewnie A123 tylko inne dziwadła i gada że do bani. Pakiet 3S1P 2200mAh odpala mój silnik benzynowy, niektórzy stosując odpowiednie przewody ładują te pakiety z alternatorów samochodowych, są pancerne w porównaniu do lipo i nie są tak czułe na zwarcia.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli to że LiFe jest lepsze pod kilkoma dość istotnymi dla niektórych cechami to bzdura to ok. Większość nie miała w rękach pewnie A123 tylko inne dziwadła i gada że do bani. Pakiet 3S1P 2200mAh odpala mój silnik benzynowy, niektórzy stosując odpowiednie przewody ładują te pakiety z alternatorów samochodowych, są pancerne w porównaniu do lipo i nie są tak czułe na zwarcia.

 

Że LiFe >>> LiPo to oczywistość. Tylko czy dla naszych mało wymagających zastosowań airsoftowych rzeczywiście trzeba A123 a nie wystarczą takie chińskie podróbki - http://www.rcskorpion.pl/product_info.php?products_id=4472 ?

I te i te mają takie same specyfikacje, pewnie A123 będzie miało kilkaset cykli ładowania więcej, ale co z tego jak w cenie orygnalnego ogniwa mam dwa chińskie?

Link to post
Share on other sites
Większe bzdury czytałem. Ale nie od "speców od baterii"

 

 

Facet, nic nie wnosisz takim gadaniem do tematu, tylko wkurzasz użytkowników. KicpA po krótce już chyba napisał co jest fajnego w LiFe i jeżeli nie jesteś tego w stanie pojąć, to po prostu milcz.

 

Po nicku sądzę, że masz 27 lat, tylko dlaczego czytając Twoje posty odnoszę wrażnie że masz 12?

Link to post
Share on other sites

Mam zamiar kupić batke Lipo, posiadam cyme 048S (wersja ze składaną kolbą ) i wziązku z tym nie wiem czy batka zmieści się w korpusie gdzie wchodzi wyłącznie długi wąski paluch. Czy bateria nie będzie za duża ? Da radę upchać ją w środku ?

Link to post
Share on other sites

Facet, nic nie wnosisz takim gadaniem do tematu, tylko wkurzasz użytkowników. KicpA po krótce już chyba napisał co jest fajnego w LiFe i jeżeli nie jesteś tego w stanie pojąć, to po prostu milcz.

 

Po nicku sądzę, że masz 27 lat, tylko dlaczego czytając Twoje posty odnoszę wrażnie że masz 12?

Za to ty wniosłeś. Ehh :poddanie:

Link to post
Share on other sites

Witam. Ostrzegam jestem nowym użytkownikiem lipolek.

 

Mam pytanie, po rozładowaniu i naładowaniu mojej lipolki postanowiłem ją podłączyć na chwile do repliki i zobaczyć jak to działa. Po naciśnięciu na spust alarm li-po na włancza się, a jak puszczam spust to przestaje. Czy jest to normalne i czy jest wymagane mieć li-po alarm podłączony do batki przez całość rozrywki? (wiem, że Sager tego nie stosuje ale są jakieś przesłania kiedy nie trzeba?)

 

Batkę ładował mój kolega ładowarką firmy Robbe a batka jest firmy 3E Model

Edited by Troglo
Link to post
Share on other sites

Jeżeli to że LiFe jest lepsze pod kilkoma dość istotnymi dla niektórych cechami to bzdura to ok. Większość nie miała w rękach pewnie A123 tylko inne dziwadła i gada że do bani. Pakiet 3S1P 2200mAh odpala mój silnik benzynowy, niektórzy stosując odpowiednie przewody ładują te pakiety z alternatorów samochodowych, są pancerne w porównaniu do lipo i nie są tak czułe na zwarcia.

 

 

Dokładnie tak jak mówisz KicpA, A123 wypierają już niebezpieczne i mniej żywotne lipole ale dla nie których tutaj niebezpieczne znaczy to że nie wolno nimi rzucać, źle ładować i połykać, jednak to nie jedyne aspekty a każdy chwali się taką wiedzą jaką posiada...

Link to post
Share on other sites

Troglo: masz wadliwą baterie albo li-po alarm jest zbyt czuły. Normalnie nie powinno tak się dziać. Inne to słaba bateria. ;) która musi oddać cały zapas energii do uruchomienia mechaniki gb. Nie sager tylko seger ;)

li-po alarmy praktycznie są niepotrzebne ( przynajmniej ja ich nie stosowałem i nie będe stosował bo jest to zbędne.) spróbuj na mocniejszej baterii czy też włącza się alarm.

Link to post
Share on other sites

Używam Li-Po od roku. Mam dwa ogniwa. King-arms i Firefox (oba 11,1v).

 

Wydaję mi się, że ogniwa trochę "spuchły".

 

Nie stało się to z dnia na dzień.

 

- Baterie działają bardzo dobrze.

- Nie ma problemów z ładowaniem.

- Nie grzeją się.

- Nie są uszkodzone.

- Nie były rozładowane.

 

Jednym słowem używane zgodnie ze sztuką. Czy powolne puchniecie Li-Po to norma? Dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Seger - sprawdze i dam znać. Przy okazji używam takiego samego li-po alarm jaki jest na capri asg i mam nadzieje, że to sprawa li po alarm. Ostatnio natomiast jak sprawdzałem po raz kolejny to nie piszczał podczas używania a wcześniej podczas piszczenia świeciła się tyko jedna dioda.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...