Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Odziez Helikona


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Arafati-jakość i Helikon to oksymorony. Choć naprawdę chciałbym się mylić w tym wypadku.

 

Mój nick to Afrati ;)

 

A jeśli chodzi o jakość wyrobów Helikona - szkoda mi czasu i energii na prowadzenie na ten temat długich dysput na forum. Wystarczy mi zdanie moje oraz wielu moich znajomych - już od kilku lat używamy zarówno mundurów, jak i pasów, rękawic, ładownic, polarów i innych pomniejszych akcesoriów tej firmy.

 

Jedyne, do czego mógłbym się przyczepić po dwóch latach noszenia munduru SFU w ripstopie kolory nie są już tak żywe, jak na początku, uważam, że stosunek cena/jakość jest co najmniej dobry.

Chyba, że planujesz porównywać Helikon do Crye, Eagle czy TT... Jednak to nie ta półka cenowa.

 

I tak, mam świadomość, że zawsze znajdzie się ktoś, kto napisze "eeee, a mnie się spruły gacie w kroku...". Jednak dla mnie wystarczy, że wiem jak wygląda marpat helikonowskiej produkcji po 30-40 praniach ;)

Link to post
Share on other sites

O pardon, na przyszłość będę uważniejszy z nickiem :). Ja też nie chcę się wdawać w długie dysputy na ten temat, na pewno nie będę porównywał do Crye czy Eagle, natomiast mam z ciuchami Helikona same złe wspomnienia-liche szwy (słabsze niż w takich typowo bazarowych markach jak Fostex), spodnie szybko tracą fason, kolory też podejrzanie szybko blakną, choć to na dłuższą metę nieuniknione. Tak jak napisałem-chciałbym się mylić odnośnie Helikona. Z trzeciej strony cena łaszków Helikona nie jest jakaś super konkurencyjna.

Link to post
Share on other sites

Ma ktoś coś w ich Alpha Green? Nie świeci się to zanadto w krzakach?

 

...wziąłbym APCU Olive albo Coyote, ale w sklepach nie ma, za to na Ofensywie pokutuje jakaś zabłąkana sztuka w Alpha Green. Tylko, że ze zdjęć trudno wywnioskować, jaki to naprawdę jest kolor. Tyle dobrego, że nie Foliage Green...

Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję że pytanie we właściwym dziale, nie chciałem tworzyć nowego tematu więc się podepnę tutaj:

 

PCU, czy kupić obecnego helikona czy ściągać z EB? Z tego co wiem i jedno chińczyk i drugie chińczyk, tylko Helikon droższy. Chodzi mi oczywiście o L5, z tego co czytałem po starych tematach to nie było jednoznacznej odpowiedzi.

Więc pytam, co byście kupili i dlaczego? Ma służyć raczej typowo 'bojowo'.

Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję że pytanie we właściwym dziale, nie chciałem tworzyć nowego tematu więc się podepnę tutaj:

 

PCU, czy kupić obecnego helikona czy ściągać z EB? Z tego co wiem i jedno chińczyk i drugie chińczyk, tylko Helikon droższy. Chodzi mi oczywiście o L5, z tego co czytałem po starych tematach to nie było jednoznacznej odpowiedzi.

Więc pytam, co byście kupili i dlaczego? Ma służyć raczej typowo 'bojowo'.

 

O którego PCU z EB dokładnie pytasz? Ten komplet kurtka + spodnie ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...