Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Praszka


Recommended Posts

A patrzyleś dokładnie ?Ładownice do G36. marcin1988 kupujesz kamizelke z miwo za kilka stów a żałujesz te pare zł na przesyłke :roll: ? Twoja sprawa

 

Nie nie załuję ale jak już Mag napisał w tych ładownicach magazynki są prostopadle do płaszczyzny kamizelki a co za tym idzie strasznie odstają. A ja wolę jak najpłytszy profil :P Dlatego wolę ładownice do M16/M4 z drobną przeróbką :P

Link to post
Share on other sites
  • Replies 893
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

heh sorki pospieszyłem się i nie zauważyłem adnotacji o przegrodzie :-P Dajcie spokój chłopakowi chce sobie zgromadzić sprzet z jednej firmy, jego wola. Ja z 2 miwo też wole Praszke. Np bardziej podoba mi sie ich cordura oliv. Taki kaprys. Więc zamiast rzucać teksty w stylu "żałujesz pare zeta na przesyłke" odpowiedzcie na konkretne pytanie jakie zadał. A jak was dziwi ze chce nosić magazynki od giety w ładownicach od m4 to zachowajcie to dla siebie. Szczególnie że podał powód dla którego tak zrobi. Może troche sie rozpisałem ale czasem wnerwia mnie to forum...

Edited by dawid_o
Link to post
Share on other sites
Nie nie załuję ale jak już Mag napisał w tych ładownicach magazynki są prostopadle do płaszczyzny kamizelki a co za tym idzie strasznie odstają. A ja wolę jak najpłytszy profil icon_razz.gif Dlatego wolę ładownice do M16/M4 z drobną przeróbką icon_razz.gif

 

A czemu nie napisałeś tego wcześniej?

Link to post
Share on other sites

Mam jedno szybkie pytanie, na które najlepiej jakby odpowiedział ktoś kto miał porównanie obu rzeczy obok siebie.

Chodzi mi o material pantery z cordury i polyester. Czy w obu tych material odcien pantery jest identyczny ? Czy lekko sie rozni ?

Link to post
Share on other sites

Moje cudo w wykonaniu państwa z miwo. Ładnie widać różnice miedzy corduryą a polyesterem(kamizelka z codury większość ładownic z polyesteru)

p1010182fo3.th.jpg

 

W środku 2 płyty sapi (IVA) i wkłady kevlarowe IIIA

 

 

Kamizelka wyglada swietnie. Wrzuciłbys wiecej zdjec z opisem ładownic:) Kieszenie na boczne kafle tez ma?

Link to post
Share on other sites

jak uda mi to podeśle foty później. Na kamizelce są:

-panel na 8 magów od ak47/beryl

-4x ładownica na granat

-ładownica na 3 granaty 40mm (służy mi na magi od p-83)

-ładownica na radio

-ładownica na opatrunek osobisty

-2x średnie cargo(1 pionowe i 1 poziome)

Na plecach:

-pokrowiec na camelbaka

 

ps. po bokach kamizelki są 4 kieszenie na mag od m4/ak47

 

Pozdro!

Edited by yuri629
Link to post
Share on other sites

Witam,

1)czy w dalszym ciągu dostępne jest oprzyrządowanie w Cordura Olive Green? Zniknęła mi możliwość wyboru takowego koloru kamo....

2) Czy był by ktoś w stanie przesłać mi na PW lub zamieścić tu linki do większej ilości zdjęć Kieszeni cargo M.R.E. ( http://www.miwo-military.com/-produkty/pid...ze-cargo-M-R-E- ), chodzi mi głównie o zdjęcie środka, gdyż na stronie Miwo zdjęcie jest wraz z jakimś wkładem ;)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Czy to była ta kamizelka ? :D http://www.allegro.pl/item473361038_kamizelka_janysport.html

A jeśli bym jej nie znalazł to jaką polecicie w okolicach 350 zł ? Myślałem o tej tutaj http://www.miwo-military.com/-produkty/pid...I-CZYK-MODU-OWY i dokupieniu do niej poszczególnych ładownic itp. Co o tym myślicie ?

Edited by sztyla
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...