Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o obsłudze i produktach) #1


Recommended Posts

Zamówiliśmy również oryginalną cordurę w cojot brawn, ale nie mamy jeszcze informacji kiedy do nas dotrze.

 

Fantastycznie! Czekam z niecierpliwością :mrgreen:

A tak przy okazji Ciociu Renato pisze się: Coyote Brown ale to szczególik ;-)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Renato, dwie rzeczy:

 

1.

http://www.miwo-military.pl/?p=8.426.PLECA...5.MIWO-MILITARY

- nadajcie temu jakąś ludzką nazwę, bo plecak modułowy G-5 jest trudne do zapamiętania i stanowoczo za długie do pisania. Może z okazji akcji w Afganistanie nazwijcie to "baktarian" lub zróbcie konkurs na nazwę.

 

2.

Czy da sie poprawić wpisywanie telefonu przy rejstracji w Waszym sklepie? Musiałem 4 razy go wpisywac, za nim wpisałem poprawnie cyferki. Czy da sie zarejstrować nie posiadając telefonu stacjonarnego, tylko komórkę? Bo coraz częściej ludzie maja tylko komórkę.

Link to post
Share on other sites

Arafat (KSK) - popatrzałem na wzorzec nr telefonu i stwiedziłem, że nie da się wklepać. Widocznie byłem w bledzie, nie próbując więcej niz jeden raz.

 

lup - mea culpa, coś mi sie literki pomyliły z tym baktrianem.

Link to post
Share on other sites

Arafat (KSK) - popatrzałem na wzorzec nr telefonu i stwiedziłem, że nie da się wklepać. Widocznie byłem w bledzie, nie próbując więcej niz jeden raz.

 

lup - mea culpa, coś mi sie literki pomyliły z tym baktrianem.

U mnie tak to wygląda: +48.660******

Link to post
Share on other sites

Fantastycznie! Czekam z niecierpliwością :mrgreen:

A tak przy okazji Ciociu Renato pisze się: Coyote Brown ale to szczególik ;-)

 

Zanotowałam, przyswoiłam i co tam jeszcze... wybacz CIOTCE...i pamiętaj, że na fora wchodzę pomiędzy kolejnymi skurczami porodowymi :cry:

 

Z tym zamówionym niedawno nowym kolorkiem cordury to okazało się, że "trochę" poczekamy... Jak "trochę" to nie wiadomo..

Link to post
Share on other sites

Renato, dwie rzeczy:

 

1.

http://www.miwo-military.pl/?p=8.426.PLECA...5.MIWO-MILITARY

- nadajcie temu jakąś ludzką nazwę, bo plecak modułowy G-5 jest trudne do zapamiętania i stanowoczo za długie do pisania. Może z okazji akcji w Afganistanie nazwijcie to "baktarian" lub zróbcie konkurs na nazwę.

 

2.

Czy da sie poprawić wpisywanie telefonu przy rejstracji w Waszym sklepie? Musiałem 4 razy go wpisywac, za nim wpisałem poprawnie cyferki. Czy da sie zarejstrować nie posiadając telefonu stacjonarnego, tylko komórkę? Bo coraz częściej ludzie maja tylko komórkę.

 

 

BREN wygrałeś konkurs, w nagrodę czeka cię "uścisk ręki prezesa". Jak dla mnie może być ten BAKTARIAN. Zaraz odpowiednio zmienię nazwę na sklepie internetowym.

 

Sama nim się zarejestrowałam na naszym sklepie internetowym "powalczyłam" z wpisaniem numeru telefonu więc rozumiem problem. System jednak wymaga w tej dziedzinie precyzji. Po prostu "nikt nie mówił, że będzie łatwo i słowa dotrzymał". Czasowo mogą być nawet pewne problemy z polskimi znakami, ale to tylko dlatego, że stale dostosowujemy sklep do funkcjonowania w kilku opcjach językowych i walutowych. Jednocześnie zamierzamy "podpiąć" nasz sklep internetowy pod inne systemy płatności (np. paypal), aby nie tylko Polacy mogli płacić kartami kredytowymi, ale prawie wszyscy, którzy takowe posiadają.

 

"baktarian"? Chodzi Ci o dwugarbnego? A to nie baktrian?

 

To ma być BAKTRIAN czy BAKTARIAN ? Może ja na wikipedii poszukam...

Link to post
Share on other sites

Zanotowałam, przyswoiłam i co tam jeszcze... wybacz CIOTCE...i pamiętaj, że na fora wchodzę pomiędzy kolejnymi skurczami porodowymi :cry:

 

Przepraszam, nie wiedziałem. Życzę szczęśliwego rozwiązania :) A czekamy na małego wojaka czy córeczkę? :)

 

 

To ma być BAKTRIAN czy BAKTARIAN ? Może ja na wikipedii poszukam...

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wielb%C5%82%C4%85d_dwugarbny ;-)

Link to post
Share on other sites

Tok rozumowania był następujący:

1. Plecak skojarzył mi się z jakimś zwierzęciem jucznym: camel, dromader, wielbład, osioł, muł, koń.

2. Przypasował mi na starcie dromader, ale ta nazwa już gdzieś chyba była wykorzystana.

3. Zaczełem więc kojarzyć jakie zwierze bedzie najlepiej pasować do Afganistanu, gdzie te plecaki mają duza szanse pojechać z naszymi żołnierzami.

4. I tak wykombinowąłem tego baktriana.

5. A dzisiaj skojarzyło mi się dodatkowo z tymi dwoma kieszeniami.

Link to post
Share on other sites

Tak apropo mundurów - czy jest możliwość zmiany rozmiaru? Chodzi mi o ingerencje w rozmiarówkę - tj. dopasowanie istniejącego rozmiaru do danej osoby poprzez podanie odpowiednich wymiarów (np. zmniejszenie rozmiaru w biodrach a powiększenie w pasie itp.)

Link to post
Share on other sites

Żeby przynajmniej rozmiarówka była dwukierunkowa, na szerokosć i na wysokosć, tak jak w USA.

Można prosić Renato o dodanie do wymiarów mundurów długości rękawa. Bo z rozmiarówki wynika, że zmiesciłbym się na wzrost w mundurze XXXL na wysokość, a na szerokosć to bym tam wszedł w 3 egzemplarzach. A mając tą dlugość rękawa, to może coś mniejszego dobiorę.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...